Príliš chudá alebo nie?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Príliš chudá alebo nie?

Poslaťod Beny » Pia 31.08.2012 18:14

Offtopic: Keď mala kamoškyna fenka šteniatka, tiež bola strašne chudá, tiež jej trčali rebrá ... Skús jej kúpiť aj trošku takých špeciálnych granúľ po ktorých priberie. Mali by ich predávať v každom obchode zo zvieracími potrebami. Kamoška jej to trošku zmiešala z normálnými- tými ktoré jedla a do dvoch týždňov bola už celkom v pohode :no:
I ♥ Beny . . . . . . http://www.my-dog-beny.weebly.com
Obrázok
Beny
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92
Bydlisko: Trnava

Re: Príliš chudá alebo nie?

Poslaťod ariel » Sob 01.09.2012 12:18

Je to mozne, ze sme Lunu s priatelom stretli v Ziline? Cudovali sme sa, ze aka je chuducka, ale je pekna :no:
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: Príliš chudá alebo nie?

Poslaťod MatulaPD » Sob 01.09.2012 14:34

Je to viac než pravdepodobné, pretože sme zo Žiliny :smile:
"Jediný spôsob, ako získať za peniaze lásku, je zadovážiť si psa."
MatulaPD
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Príliš chudá alebo nie?

Poslaťod MatulaPD » Ned 30.09.2012 14:12

Tak nám to s priateľom nedalo, boli sme u véťu na rozbor trusu - nič sa nenašlo, všetko bolo v poriadku. Tak sme o týždeň neskôr šli na krv a tu sa ukázalo, že naša Luna má chorú pečeň a preto je stále taká chudá, lebo jej to nefunguje tak, ako má.. :ua: Momentálne berieme lieky, sme na diétnych granuliach. Ja by som len chcela vedieť, či by mi niekto z vás vedel poradiť, ak mal skúsenosti s havinom s chorou pečeňou Za akúkoľvek info ďakujem :smile:
"Jediný spôsob, ako získať za peniaze lásku, je zadovážiť si psa."
MatulaPD
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Príliš chudá alebo nie?

Poslaťod ariel » Ned 30.09.2012 14:18

To ma mrzi, prajeme skore uzdravenie, pohladaj tu:
viewtopic.php?f=11&t=117
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Predchádzajúci

Späť na Ostatné