POZOR! Nebezpečná otrava - NR!

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

POZOR! Nebezpečná otrava - NR!

Poslaťod šeltie » Štv 16.08.2012 19:06

Takže situacia v NR sa zhoršuje psikov stale pribuda a niekt. pripady bohužial končia tragicky preto chcem upozorniť ľudí z Nitry predovšetkym z klokočiny aby si davali obrovsky POZOR :vykricnik: nastup je akutny behom 10 minut kolaps a dusenie ... prosim zdielajte tuto spravu !
zdroj stale nie je znamy
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 16.08.2012 19:50

kto máte priamu skúsenosť - dávame to do TV, pošlite mi číslo na mobil, ak máte odvahu ísť do TV a referovať čo sa stalo, nakontaktuje vás redaktor z Nitrianskej TV. Bude to ako varovanie o otrave.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod Stanislava » Štv 16.08.2012 20:07

Obrázok
Pravdepodobným zdrojom otráv je táto ružová hmota.
Problémom sa zaoberá okrem mestskej polície (upozorňuje psíčkarov, aj prehliada priestor) aj štátna polícia, bolo podané trestné oznámenie na neznámeho páchateľa.
Prosím dávajte pozor nielen na svojich psov, ale aj na deti!!!
Stanislava
Hafan
 
Príspevky: 927

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod Haleth » Štv 16.08.2012 21:11

A čo to je? Ešte sa nevie?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod Margita » Pia 17.08.2012 12:28

Stanislava píše:Obrázok
Pravdepodobným zdrojom otráv je táto ružová hmota.
Problémom sa zaoberá okrem mestskej polície (upozorňuje psíčkarov, aj prehliada priestor) aj štátna polícia, bolo podané trestné oznámenie na neznámeho páchateľa.
Prosím dávajte pozor nielen na svojich psov, ale aj na deti!!!

ja som dnes videla v KIKu take pamlsky co takto vyzerali,take cervene makke za 1€...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod Stanislava » Pia 17.08.2012 15:46

Nášmu susedovi, ktorý je rybár to zase pripomína návnady na ryby. V každom prípade treba si dať pozor.
Stanislava
Hafan
 
Príspevky: 927

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod Margita » Pia 17.08.2012 21:09

"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod MisheliQ » Pia 17.08.2012 21:43

Offtopic: tie komentáre k tomu :-X nemám slov, tak to nám teda rastie pekne zodpovedná budúca generácia, ktorá bude kántriť psy len za to, že sú, lebo však človek (premúdrely nepsíčkar) nikdy nevie, kedy niekoho napadnú predsa :hmm: heslo: hľadaj najprv chyby v sebe a až potom v psovi by sa malo učiť na škole, lebo ak toto má niekoho oprávňovať na to, aby rozhadzoval otravy pre psov (ktoré mimochodom môžu zjesť aj deti a áno je to horšie ako keby vzali zo zeme psie :kak: - to reagujem na ďalšiu perlu v tých príspevkoch), tak to radšej nechcem mať ani deti, aby sa nedožili takej zvrátenej doby
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod helenus » Sob 18.08.2012 2:10

http://nitra.sme.sk/c/6501329/na-nitria ... l-psy.html

Keďže má otrava ružovú farbu a pripomína cukríky, ohrozené sú aj deti. Nebezpečné látky sa do tela môžu uvoľniť nielen pri vložení do úst, ale i cez kožu.

„Polícia prijala v tejto veci oznámenie a prípad prešetrujeme ako podozrenie z trestného činu poškodzovania cudzej veci,“ povedala policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

:otaznik: Nespadá to už pod trestný čin všeobecného ohrozenia?
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod šeltie » Sob 18.08.2012 15:17

MisheliQ píše:Offtopic: tie komentáre k tomu :-X nemám slov, tak to nám teda rastie pekne zodpovedná budúca generácia, ktorá bude kántriť psy len za to, že sú, lebo však človek (premúdrely nepsíčkar) nikdy nevie, kedy niekoho napadnú predsa :hmm: heslo: hľadaj najprv chyby v sebe a až potom v psovi by sa malo učiť na škole, lebo ak toto má niekoho oprávňovať na to, aby rozhadzoval otravy pre psov (ktoré mimochodom môžu zjesť aj deti a áno je to horšie ako keby vzali zo zeme psie :kak: - to reagujem na ďalšiu perlu v tých príspevkoch), tak to radšej nechcem mať ani deti, aby sa nedožili takej zvrátenej doby



Offtopic: tam je takych prispevkov velmi vela až sa obavam čo to tu všetko žije ... zistujem že polka sidliska by mi otravilo psov len zato že su to psy ...
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod Akeenah » Pia 24.08.2012 21:44

To co su za ludia,rozum sa mi zastavi,my mame tiez takych susedov,kt. nemaju psov a ani ich nemusia,preto si davame pozor,ked s nimi ideme von...macky nam uz pootravili :hmm: akoze nemusim takychto ludi,zviera si zasluzi viac ako niektori ludia...asi tak...
Akeenah
Nováčik
 
Príspevky: 28

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod Bebis » Pia 24.08.2012 22:29

ako to pokračuje, vyriešilo sa niečo? otrávili sa ešte nejaké psíky? vedia, kto je za tým, alebo niečo? :nwm:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod helenus » Pon 03.12.2012 10:08

Niekto sa asi inšpiroval - http://www.facebook.com/hafkaci
!!!!!POZOR, ZDIELAJTE!!!! PB a okolie! dávajte si pozor na otravu, ktorú nejaká "dobrá duša" poroznášala bohvie kde všade! Kamoška to zistila na lúke za Hermesom na Rozkvete, jeden psík už uhynul..bodaj by skapal ten, čo to roznáša! vraj to primiešavajú do jedla, dávajte pozor, či niečo váš psík nezje !!!!!
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod AgiKokre » Uto 04.12.2012 14:09

možno som teraz úplne od veci ale presne niečo takého som vybrala našemu štenatu z papule bolo to pri vchode v tráve okolo čínžáku.... 6 ročný psík čo máme bol otrávený ako štena tiež pri činžáku niečo zjedol :hmm: ale naštasie sa stoho dostal..... kedže som vedela že niekto z okolia určite nemá rád psov v momente som jej to vytiahla a bežala domou dokladne vysprchovať papulu a laby dali sme jej vypit mlieko a nakoniec jej nič nebolo... mohlo íst podla mna aj o toto, takže radšej by som si dala pozor aj v prievidzi a vlaste všade lebo ludia s svine a sú všade
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: POZOR NEBEZPECNA OTRAVA NR !!

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 21.01.2013 9:06

http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis


Späť na Ostatné