Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Nahlásenie psa vo Švajčiarsku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Nahlásenie psa vo Švajčiarsku

Poslaťod Ela 2012 » Str 15.08.2012 18:22

ahojte..potrebovala by som od vas prosim radu ...kupili sme psika na slovensku ale kedze zijeme vo svajciarsku tak sme si ho doniesli tu...lenze neviem co a ako dalej ..neviete mi prosim poradit co mam robit kto ma skusenost ci ju nahlasit na urad a co vlastne potrebujem ..dakujem velmi pekne
Ela 2012
Okoloidúci

Barfer.sk

Re: nahlasenie psika vo svajciarsku

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 15.08.2012 18:59

a tam nemajú žiadnu webovku, kde by si sa to mohla všetko dočítať? stránka mesta, kde ste. tam isto informácie budú, nie?
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.

"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa

Re: nahlasenie psika vo svajciarsku

Poslaťod jacobs » Pon 05.11.2012 11:37

Treba sa ist informovat na miestny urad v najblizsom vacsom meste pri Vasom bydlisku, navstivit veterinara, zacipovat a prihlasit. Pripadne sa opytajte najblizsieho psickara, na ktoreho nadabite. Je ich tam dost. :smile:
jacobs
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Späť na Ostatné