Ako pomôcť psíkom v teplom počasí

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Ako pomôcť psíkom v teplom počasí

Poslaťod Barbara » Uto 10.07.2012 14:13

ja tiež používam uterák mokrý, dám ho na Benyho a on sa ani nehne, sedí a kuká na mňa, že to čo :oo:

Prípadne si lahne do medzichodbičky, kde je jemné prúdenie vzduchu medzi izbami. Prievan doma nevytvorím, nakoľko máme byt len na jednej strane domu.

Voda - tiež som minule pozerala, že skoro vôbec nič nepil ale akonáhle sme vyvinuli nejakú aktivitu utekal k nej.

Offtopic: Inak k tým šampónom. Kolegyňa tiež na mňa pozerala ako na zjavenie, že Benyho kúpem častejšie ako 1x za mesiac. Jednoducho ja mám rada, keď vonia :king: a používam kvalitné šampóny, nie z Tesca za 3 EUR.
Barbara
Hafan
 
Príspevky: 631
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako pomôcť psíkom v teplom počasí

Poslaťod Juraj1 » Štv 19.07.2012 16:47

Namočim v sprche, v potoku alebo podľa potreby striekam rozprašovačom alebo hurá :dunco3: plávať na jazerá, prípadne studená chodba, trocha zmrzky alebo studenšia večera
Jediný "problém" býva na vrchnom konci vodítka...
Juraj1
Junior
 
Príspevky: 427

Predchádzajúci

Späť na Ostatné