Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Štv 06.09.2012 9:53

jaj, myslíš mať psa v škole, aby si ho cvičila za canisterapeuta?

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Štv 06.09.2012 14:27

ano,presne tak to myslim :yes: :yes: to nie je taka skola? ja som si to predstavovala ako nejaky odbor,kde na hodiny budem bravat aj mojho psa a budem sa to ucit ja a zaroven aj moj pes,aby sme prosto po skonceni tej skoly,mohli ist robit tu canisterapiu.. :lol:

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Štv 06.09.2012 14:40

Deni1994 píše: budem sa to ucit ja a zaroven aj moj pes,aby sme prosto po skonceni tej skoly,mohli ist robit tu canisterapiu.. :lol:

A čo sa bude učiť tvoj pes??

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Štv 06.09.2012 14:48

no ja neviem co taky canisterapeut pes musi vediet :ach: ale som myslela,ze priamo na tej skole sa bude aj s tym psom pracovat a bude sa ucit ako sa ma pri tych ludoch spravat

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Štv 06.09.2012 17:44

Deni, to máš úplne zmýlené predstavy. :heh: Na tomto odbore sa učíš LEN teoretické veci. A na veľa cvikách dokonca nemôžeš mať pri sebe ani psa. Takže na prax na škole rovno zabudni.

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Štv 06.09.2012 19:00

a naco je teda ten odbor? :lol: ved na canisterapeuta sa da spravit kurz so psom a moze rovno zacat pracovat :hi: ci nie je to tak?? :nwm:

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Štv 06.09.2012 19:06

Je. Ale po kurze neodstaneš Bc. :heh:

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Štv 06.09.2012 19:34

hlavne pes canisterapeut sa vacsinu veci aj tak naucit nemoze, musi mat na to troska ine predpoklady ako to, ze jeho panicek absolvuje nejaky kurz :no:

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Štv 06.09.2012 19:37

Tak to je potom skola takmer k nicomu :ach: tie predmety vyzeraju byt celkom zaujimave,skoda ze je to s tym uplatnenim take blbe :ua:

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Sob 08.09.2012 19:18

Deni Je to taká istá vysoká škola ako každá iná. Budeš z nej mať titul a budú ťa v nej učiť to aký odbor máš.

Na škole ťa canisterapiu so psom robiť nenaučia a to, že si spravíš canisterapeutický kurz a budeš robiť canisterapiu so psom nie je pravda. Pes musí zložiť skúšky a tie sa potom každý rok opakujú, ak chceš s ním pracovať.

Odbor je to zaujímavý a myslím, že by mohol mať aj uplatnenie. Len na Slovensku je pojem canisetrapia a hipoterapia ešte stále veľmi mál známy a taktiež ľudia o tom majú veľmi mylné predstavy


Máme už aj FB skupinu :smile: Ale to je pre študentov tohto odboru.
https://www.facebook.com/groups/408128562579476/

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Uto 11.09.2012 14:58

Ako mi mohli ujsť takéto odbory?! :pac: ja som vedela len o kynológii na UVL :oo: :ua:

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Sob 29.09.2012 20:44

Madnesska Neviem, tiež som o tom dlho nevedela :smile:

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Štv 03.01.2013 20:24

Ahote, prosim Vas studuje tu niekto z Vas tento odbor ako externista ? dakujem

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Pia 01.03.2013 12:25

canis et hipo terapeuti aj vás sa to týka, tak kuk sem viewtopic.php?p=1000812#p1000812 :)

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Pon 02.09.2013 20:04

kde nájdem niečo ako podmienky prijatia? :nwm: odkaz na predchádzajúcej strane mi nejde...
Odoslať odpoveď