Vnímanie času u psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Vnímanie času u psa

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 20.06.2012 22:01

ja sa vôbec neľúčim s nimi, mladej rozhádžem pamlsky nech sa tým zabaví a staršia stojí pri dverách a kuká na mňa tými smutnými očami: zasa ideš preč?
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Vnímanie času u psa

Poslaťod CraObs » Str 20.06.2012 22:05

tak u nás režim nieje.. chodím na smeny takže je sama vždy v inú dobu, do obchodu tiež chodím nepravidelne :heh:
ale nelúčim sa nijak, proste odchádzam s čau..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vnímanie času u psa

Poslaťod luciiik » Str 20.06.2012 22:08

Monika to mi pripomina rodinku mojho frajera. :lol: Maju jacka russela a presne takto ho tiez balamutia. Hodia pamlsok a utekajuuuuuuu lebo inak vybehne na chodbu a nechce ist naspat dnu. :lol: Moj frajer mu nic nedava, tak s nim uz nebojuje. Ale jeho mamina je uplne zlata. Pamlsok leti cez cely byt a ona leti rychlo von. :heh:
Ale tiez si myslim, ze nase prehnane emocie pes vnima viac ako svoje vlastne. Ale tak to je uz do inej temy. :smile:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1617
Bydlisko: Nitra

Re: Vnímanie času u psa

Poslaťod Connie » Štv 03.01.2013 23:58

Táto téma ma minule zaujala.... ľudia u nás v dedine sa smejú , že je Veverka presná ako hodinky...
Pretože vždy keď prichádzam domov zo školy tak ona sedí na okne ako mačka :heh: Už som sa aj susedy pýtala a ona vravela , že si tam každý deň sadne zhruba o 13:55 (Ja domov prichádzam asi tak 14:00) :pac: A toto mi potvrdilo už viacero ľudí :heh: Občas si síce sadne na okno len tak a pozoruje ľudí ale príde mi to čudné, je možné aby mala takýto zmysel pre čas ? :pac:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Vnímanie času u psa

Poslaťod kives » Pia 04.01.2013 9:04

hej, ak máš chronicky pravidelne opakujúce sa cinnosti, tak presne vedia, ako nastanú. akurát netuším, ako robia to, že vedia aj činnosti, ktoré sa opakujú raz za týždeň (cvičák, príchod bráchu...). A rýchlo si vedia zvyknúť na nové (rozvrh hodín v škole a podľa toho príchod pána/paničky). Len mojho trochu matie, keď mám dovolenku, lebo nie a nie aby som konečne vypadla z domu a on mohol ísť spať :lol: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Vnímanie času u psa

Poslaťod sabe » Pia 04.01.2013 9:41

connie: som dnes kvoli doktorke vstavala o hodinu skor nez obvykle a Ellie sa sice potesila a nosila mi hracky, ale neknucala, ze chce ist von, to az ked skoro uplynula ta hodina a blizil sa jej obvykly cas... to iste vecer, vsetko v pohode kym nie je desat hodin, potom zacne knucat, stekat, len nech uz ideme von :lol: ale na prichody domov sa nemoze naucit, lebo kazdy chodi inokedy, kazdy den inak :lol:
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Predchádzajúci

Späť na Ostatné