Otázky ohľadne exkrementov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Otazky ohladne exkrementov ...

Poslaťod Cathie » Pia 26.10.2012 9:52

Alina píše:neviem, mozu byt za tym aj nejake ine dovody ako uz spominane krmivo? inak na potrebu chodi minimalne 5xdenne, i viac, aj takych 7,8 by bolo realne...

Ten pocet tiez nie je normalny, bezne je u nas tak 1-2x denne. Byt tebou, tak sa vyberiem do chovaku, vyberiem si niektore z kvalitnejsich granul (osobne by som sa vyhla Eukanube a Royal Caninu - vela reklamy, malo kvality, aspon z mojich skusenosti) a skusim z nich take balenie, aby vydrzalo aspon par dni-tyzden. Nezabudni hladat nieco pre steniatko velkeho plemena.
Keby to nepomohlo, treba skusit ine a mozno siahnut po niecom pre citlivejsie psy (pripravky z lososa, jahnata, kacky, kralika.. ).
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Otazky ohladne exkrementov ...

Poslaťod Margita » Pia 26.10.2012 10:08

Cathie píše:Ten pocet tiez nie je normalny, bezne je u nas tak 1-2x denne..

ale to je este stena,Derik tiez nalozi za den viac bateriek ako 2 :lol: 8 ich sice nie je ale 4-5 urcite
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Psie exkrementy - zapach

Poslaťod Kvacka » Štv 20.06.2013 12:45

Dobrý deň,
má otázku... sused má psa akita inu, ten je často rozčúlený na môjho psa, ktorý je pravidelný cholerik breše po ňom. Výsledok. Príde mu zabrechať a zaští alebo zakaká pritom náš plot. Výsledok? Všetky rastliny nám zoschli, neuveriteľný zápach. Keď som strihala černice. Dovtedy som si myslela, že buchla niekde žumpa, kým som to nezažila. Neviete náhodou čím je spôsobený takýto prudký smrad výkalov (exkrementov)? Však také nemá ani môj psík ani žiadny iný ktorého poznám... Súvisí to s touto rasou alebo stravou alebo iným? : :nwm:
Kvacka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Otázky ohľadne exkrementov

Poslaťod Vikiki22 » Štv 20.06.2013 13:19

Buď to súvisí s potravou alebo je pes chorý. Spýtaj sa suseda, čím ho kŕmi, resp. či nie je chorý.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Otázky ohľadne exkrementov

Poslaťod MisheliQ » Uto 06.08.2013 10:19

Síce to bolo na stránke o fretkách, ale možno aspoň trochu pomôže
Obrázok
Obrázok
Obrázok
http://www.ferretfarm.org/QandA.html
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Otázky ohľadne exkrementov

Poslaťod hruska » Uto 06.08.2013 10:31

Miska, super, vdaka. Myslim, ze u psov to az taky rozdiel nie je.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Otázky ohľadne exkrementov

Poslaťod MisheliQ » Str 01.01.2014 19:35

Abnormalities in color and consistency may indicate an underlying problem
http://petsreferralcenter.com/wp-conten ... .Bark_.pdf
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Otázky ohľadne exkrementov

Poslaťod levíča » Ned 22.06.2014 16:43

Ahojte. Chcela by som poprosiť o radu. Moja labradorka máva niekedy hovienka na povrchu úplne čierne alebo šedé a vo vnútri sú hnedé. Myslíte, že je to nejaké ochorenie? Lebo nemávala to také, ale v poslednom čase to máva tak často. Nie stále,ale niekoľkokrát do týždňa. Ráno krmim granulami a večer kuracie maso s ryžou. Inak je stále vytálna a papká normálne.....
levíča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25

Re: Otázky ohľadne exkrementov

Poslaťod elfinka » Pon 30.06.2014 9:42

A nechrume nieco vonku? Nas napr. teraz vo velkom vonku tlaci ceresne a moruse. My mame cierne po vnutornostiach a hlavne po zelenych drzkach. A kedze to po konkretnych jedlach (ktore aj su takej podobnej farby resp. hodne krvave) nastava vzdy, tak to neriesim.

Predpokladam, ze ta "stalost farby" plati len na granulovych psov, kedze u barfu sa to fakt meni v zavislosti od toho co schrume.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Otázky ohľadne exkrementov

Poslaťod levíča » Uto 01.07.2014 20:20

No,sem tam vonku niečo schrumne, keď ju neustrážim....Niekedy má ako keby hovienko v takom črievku alebo ako by som to nazvala....predtým to nemávala. Ale asi ju nesmiem tak veľmi kontrolovať,alebo čo..... :ach:
levíča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25

Re: Otázky ohľadne exkrementov

Poslaťod Yukon » Sob 19.07.2014 14:07

prečo sa hnede vykaly stanu bielymi? ale uplne biele ako vapno, po urcitom case
Yukon
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 96

Predchádzajúci

Späť na Ostatné