Návrh na nový výbeh

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Návrh na nový výbeh

Poslaťod Icebreg » Uto 05.06.2012 21:42

Caute,

Vie niekto, ako postupovat, ak chcem aby mesto vymedzilo novy vybeh pre psov?

Dakujem
Icebreg
Snoopy
 
Príspevky: 183

Re: Navrh na novy vybeh

Poslaťod Mackie » Uto 05.06.2012 22:58

oficialne - podas ziadost/navrh mestskemu zastupitelstvu
realne - ked tam nedas aj presne miesto, sposob realizacie, mozne zdroje financovania, potencialne "samofinancovanie" ci dobrovolnicke aktivity - ako podas, tak sa odlozi do suflika a "budu sa tym zaoberat"
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Navrh na novy vybeh

Poslaťod Icebreg » Uto 05.06.2012 23:05

No dostal som pukutu 10 eur za "nedodrzanie" VZN, kdezto ale ziadna skutkova podstata priestupku nebola naplnena (pes nikoho neohrozoval), prsalo a bola zima. Nikto siroko daleko nebol. psa som pripol ihned ako som uvidel auto MP (cize som zabranil volnemu pohybu) ale nevadi.. Nebudem sa hadat s nimi a doprajem im ciele rozpoctu..

AVSAK, nejaky UDAVAČ sa velmi nudi a musi si svoje ego masirovat na psickarov, obzvlast trpasicieho plemena (zakon ich tam radi az 15 plemien)

atd

Tak by som velmi rad pod oknami udavača zriadil krasny a bezpecny vybeh (daleko od cesty), lebo tie ktore su teraz v Trnave, nie su sposobile podla mojho nazoru - pri ceste ?! sialene..

existuje mnoho legalnych ciest, ako by som mohol volne nechat behat svojho psa, lenze to by som udavača nenastval tak, ako by som to s tymto tahom psravil.

Seriozne o tom uvazujem, aj keby som to mal sam financovat, uz len z PRINCIPU..

V kazdom rezime, a krajine, samotni vladci ktori si najimali udavačov ich nenavideli viac ako ludi co boli udavani.. Ale budis.. Kto z koho, aspon sa nebudem nudit :)

Velmi rad by som si hodil pokec s udavačom, aky a nazor a kto ho bil v malom veku, ze toto potrebuje robit.. (ak by apson isli po nezperacoch vykalov, alebo ak by bola naplnena skutkova podstata)

Skusim kontaktovat starostu, myslim ze on to ma na starosti a ma moc v tomto rozhodnut..

No nic, 10 eur je vyborna motivacia :) velmi vyborna, taka symbolicka..

Obrázok
Icebreg
Snoopy
 
Príspevky: 183


Späť na Ostatné