psy a dazd

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: psy a dazd

Poslaťod yuyacho » Uto 18.03.2008 11:53

nas stenuch si tiez bazi na dadzivom pocasi, vobec mu to neva, len sa chcem opytat, byvame v dome, ona je na dvore, a ked je pustena a prsi, teda aby si to tu nik zle nevysvetlil, ona je prevazne pustena, v koterci je minimalne, no a ide o to, ze ona ked prsi tak beha po dvore, nema vobec snahu sa skryt, -neviem ci ju nasilu zatvarat, alebo ju nechat, bojim sa prechladnutia, ked zmokne-poradte, zatial som to vzdy tak riesila-na jej nespokojnost, ze som ju nasilu po case, ked uz bola mokra zatvorila, ako to robia vase psy, skryju sa po urcitej dobe, ci budu moknut? nechcem aby si takto ziskala odpor ku kotercu, ale zasa nechcem aby ochorela, ako to robite vy?
yuyacho
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Re: psy a dazd

Poslaťod Tatiana » Uto 18.03.2008 12:18

moje sucenky dazd nemaju radi,ked nemusia ani nufak nevystrcia a ak nahodou zmoknu,vzdy ich dosucha vyutieram,ale to sa stava zriedka,ale podla mna by mal byt pes vzdy suchy ked ho zatvoris,moze prechladnut ak bude sediet na zime mokry,v lete to nevadi no v studenom pocasi moze :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: psy a dazd

Poslaťod mimi » Uto 18.03.2008 12:42

nasa Gina sa taha hned domov ked prsi ani von ist nechce stoji po branou ze co odo mna chces
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: psy a dazd

Poslaťod maggie » Uto 18.03.2008 22:54

moja megusa tiez nelubi dazd,cik kak a domov.ked ju drzim dlhsie,tak chodi popri domoch,alebo ostane stat na zastavke...tak som jej kupila kabatik,trosku je to lepsie,aspon nezmokne,akurat hlava jej zmokne,takze zas zle nedobre.ona este aj rozmysla,ked ma do mlaky stupit,ked uz musi,tak prebehne v style "ruzovy panter".
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: psy a dazd

Poslaťod Ulfheiðr » Str 19.03.2008 9:09

Na to aké sme mali problémy, keď bola čoilen kvapka vody na chodníku, tak teraz je to úplne v pohode. Zvládne aj hodinovú prechádzku v brutálnom lejaku a bez debaty. O to väčšia je radosť pri sušení :ha: (jeho).

Yuyacho, čo ja viem, či môže prechladnúť? Ale boli sme raz v tatrách a tam celí čas lialo a on bol vonku a ležal aj na zemi a tak. No a to je bytový pes, a nič mu nebolo. Tvoj má určite hustejšiu srsť, lebo je zvyknutý vonku. Ale ak by malo liať týždeň, asi by som ho sušila a zatvárala na pár hodín.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: psy a dazd

Poslaťod yuyacho » Str 19.03.2008 9:35

ja sa ju snazim vzdy vyutierat, az potom ju zatvorim, len som si myslela ze "normalny" pes a pojde schovat...ale ten moj asi normalny nie je :smile:
yuyacho
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Re: psy a dazd

Poslaťod Ulfheiðr » Str 19.03.2008 9:38

Ako na jednej strane by asi mal vedieť, čo mu robí dobre, ale na druhej, ak už zistí sám pes, že je zle, tak môže byť neskoro. :nwm:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: psy a dazd

Poslaťod maggie » Štv 20.03.2008 17:10

u nas na chate bol taky peso u suseda priviazany na retazi,mal budu,ale spal bud na nej alebo pomimo...raz napadlo ale dva metre snehu,on si vyhrabal,alebo vytopil :smile: taku jamku a v nej lezal stoceny pred budou...kamaratka,co ma pesa vonku hovorila,ze ho strcila do budy a sedela vedla budy,aby sa naucil tam lezat....naucil
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: psy a dazd

Poslaťod NemesiS » Štv 20.03.2008 18:25

moja Sherry s vodou a dažďom nemá problém, keď prší či sneží(toho roku o tomto čase je to trocha neobvyklé)
tak pobehuje po voliére, žadny problém že podlaha je od nej už premočená.
o to viac mi robí vrásky, keď sa potom v poloblate hrá so starším psom a potom to česanie... :ua:
ale pohoda.
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: psy a dazd

Poslaťod Amaguk » Štv 20.03.2008 18:40

Bodaj by mala problem - vzhladom na jej kombinaciu plemien :no: ,
teda ale takeho pesa som este nevidela. Hod sem nejaku fotecku, najlepsie do severanov :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: psy a dazd

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 20.03.2008 19:27

KOkoz, to je dobrá kombinácia. Potešila by foto a popis (ako povaha a tag) :ahoj:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: psy a dazd

Poslaťod NemesiS » Štv 20.03.2008 21:29

pomaly chlapi a devčatá, mám ju 2 týždne :)
povaha...no: ako by som začal...
nie je veľmi tvrdý typ, breše až vtedy, keď už fakt vidí, že niekot ide/niečo sa deje.
no ešte stále sa učí, lebo často nebreše na cudzích.(má 2 roky, vraj by mala dozrievať v 3)
je veľmi hravá, veľmi ochotná.
má veľmi rada ľudí, rada sa nechá len tak hladkať.

čo si myslel s tými severanmi?
akosi som ti nepochopil.

tu je pár fotiek, ospravedlňujem sa za kvalitu, fotené iba mobilom.
takisto aj fotka spredu by bodla, viem, no ešte som ju nenaučil nič, začínam s tým až zajtra, príde ku mne kynológ a poukazuje mi základné cviky, takže "zostaň" nevie, stále je pri mne, teda nie je možné ,aby som ju sfotil z metra :)
enjoy.
je to moje zlato.ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: psy a dazd

Poslaťod KatuSh_3 » Pia 03.09.2010 21:22

Náš Daggy tiež dážd moc nemusel , ked sme vyšli pred vchod a zistil že prší tak sa nechcel ani hnúť ale časom som ho naučila a teraz už v pohode vyvenčíme aj v daždi aj ked ešte stále obchádza tie vačšie mláky :lol: :pac:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: psy a dazd

Poslaťod Bee House » Pia 03.09.2010 21:45

moja miluje dazd, fujavice, snezenie. Je jej absolutne fuk, ake je vonku pocasie, vzdy je pripravena vyrazit :no: Vacsie problemy jej skor robi horuce pocasie (v tom sme si velmi podobne :hi: )
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: psy a dazd

Poslaťod vevericka7x7 » Pia 03.09.2010 21:48

Benymu to je jedno, ale keď vyjde z koterca na mokrú trávu tak chodí jak baletka..:D dobre že nelieta... " to čo?! to je mokréé" hlava dole... :lol:
vevericka7x7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné