psy a dazd

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: psy a dazd

Poslaťod Tatranská Afrika » Pia 03.09.2010 23:04

Bee House píše:moja miluje dazd, fujavice, snezenie. Je jej absolutne fuk, ake je vonku pocasie, vzdy je pripravena vyrazit :no: Vacsie problemy jej skor robi horuce pocasie (v tom sme si velmi podobne :hi: )

asi naozaj platí aký pán, taký pes, ja aj moje pesy milujeme teplo a slniečko, ale keď už sa vyberieme na prechádzku, sneh ani dážď nám nevadí.
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: psy a dazd

Poslaťod natty » Sob 04.09.2010 13:46

moj hafan sa tiez tlaci naspat ku dveram :lol: ale pomaly mu to prestava vadit.........
Pes je najlepší priatel človeka
natty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 137

Re: psy a dazd

Poslaťod KatuSh_3 » Sob 04.09.2010 18:53

Tak Dagguško ma dneska prekvapil , ráno pršalo ako z krhle ale išli sme von lebo sa už pítali a pocikať som ich nemohla samozrejme nechať .. tak sme šli a už normálne prechádza aj cez mlaky hore -dole. Doteraz ich vždy obchadzal tak som celkom rada :lol: :ha: ..Filippko prišiel k nám ako 9 mesačný a jemu to nikdy nejaký veľký problém nerobilo :smile:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: psy a dazd

Poslaťod Haleth » Ned 05.09.2010 12:41

tak moja Lykaňa musí bohužiaľ robiť, čo chcem ja, ja milujem dážď, tak som naučila aj ju :lol: už počas cesty ako sme ju viezli domov sa spustila strašná búrka, čiže prvé dni bolo venčenie v daždi, občas v poriadnom. ťahala som ju na vodítku, ona kňučala na celé sídlisko, protestne si sadla a kňučala, kľudne aj polhoďku sme takto strávili v lejaku a teraz ? idem von, a šantie sa ako decko, ľudia na nás kukajú ako na debilky, keď jej v najväčšom daždi hádžem vonku lietajúci tanier :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: psy a dazd

Poslaťod Corinne » Ned 05.09.2010 13:32

Moji dvaja mali, ked prsi, len rychlo k najblizsiemu stromu, postekat na imaginarnych ludi a sup dnu. Prespia aj tristvrtinu dna, len aby nemuseli von.
Kavkazakovi dazd nevadi, chodi si po dvore v najväcsich lejakoch, len burky sa boji :ua:
A zvysni dvaja si uz zvykli, vzdy som ich vytiahla von aj ked prsalo, takze teraz nemaju problem :smile:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 652
Bydlisko: Košice

Re: psy a dazd

Poslaťod Vevinka » Ned 05.09.2010 14:28

to moja ked vie ze vonku prsi tak doma ju musim nahanat po byte aby isla von..a ked sme vonku ma stiahnute usi a rychlo sa vicika, vykaka ale ma problem v dazdi si najst miesto,dlhsie sa prechadzame,asi to neciti alebo co...
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: psy a dazd

Poslaťod vevericka7x7 » Ned 05.09.2010 14:37

Vevinka: asi skúša či nenajde niečo sukšie.... :heh:
vevericka7x7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65

Re: psy a dazd

Poslaťod Vevinka » Ned 05.09.2010 14:59

no ty kks to je o nervy :lol: chodi po tej trave,tvary sa jak keby som ju doma bila, a asi tam hlada poklad alebo co :lol: ale najlepsie su tie sprinty domov ked sa konecne vycura :lol:
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: psy a dazd

Poslaťod KatuSh_3 » Ned 05.09.2010 18:17

Haleth píše: ja milujem dážď


Tak to sme dve . Nikto nikdy nie je vonku ani žiadny psíčkari len ja chodím snimi po tom najvačšom daždí :hi: . Milujem ked sa nerušene prechádzam po sídliskú kvapká dážd všade čerstvý vzduch a psy za mnou na volno behajú a hrajú sa. užasné :jop: .. hráme sa vonku na autistou :angel:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: psy a dazd

Poslaťod vevericka7x7 » Ned 05.09.2010 19:32

Vevinka: :lol: no totálna princeznička, čo by chodila po daždi a mokrej tráve...:P
vevericka7x7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65

Re: psy a dazd

Poslaťod Vevinka » Ned 05.09.2010 22:04

Offtopic: ja milujem letny daz,mrholenie a slnko :yes:
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: psy a dazd

Poslaťod deeedeee » Pon 06.09.2010 18:58

Moja Vločka nechcela chodiť von, keď pršalo, ťahala sa domov...Odkedy má pršiplášť, už nemá s dažďom problém, len s búrkami, to sa bojí. Inač, neznáša teplo a zbožňuje sneh. Keď nasneží, je úplne šťastná a keď iné psy trasie od zimy, ona sa váľa po snehu, ani obliekať ju nemusím. Mali by ste vidieť ako sa váľa v strede chodníka na sídlisku :D. Ževraj má predka huskyho, podľa tohto by to sedelo :)
deeedeee
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: psy a dazd

Poslaťod Nika92 » Pon 06.09.2010 19:22

našej je jedno či je dážď alebo nie a popŕchanie má veľmi rada, aj keď ju potom musím zase kompletne vysušiť (nie, že by sa pritom nejako chcela držať) ....tak som zvedavá ako sa bude tešiť zo snehu
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J. R. Ackerley
Nika92
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 162
Bydlisko: okolie Senice

Re: psy a dazd

Poslaťod Vikiki22 » Sob 18.09.2010 11:38

U nás to je takto: Bobsi (mops), keď prší, ani nevyjde z letnej kuchynky. Radšej pol dňa zadrží moč, len aby nemusel von. Eliška (foxyna) s dažďom problém nemá, ale aj ona je radšej na suchu, aj keď si rada pobehá v daždi, keď nie je taká zima. Rex (NO) vyjde von, len, keď sa mu zachce. Najlepšie zalezie do búdy a kuká von, kedy dážď zastane. Ale na prechádzke mu to nevadí. :smile:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: psy a dazd

Poslaťod Gombicka333 » Sob 18.09.2010 13:42

No Kokymu je úplne jedno ako je vonku , hlavne že je vonku :heh: kľudne pobehá po blate , skočí do všetkých mlák naookolo , no proste jemu je totalne jedno že je mokrý špinavý zablatený... :aaa:
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné