Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Psie "úchylky" :)

Pon 27.03.2017 11:17

Ten Haku :haha: . Narcista :heh: .
U nás má podobnú zábavku Jerra, rada na mňa pozerá cez zrkadlo a robí na mňa ksichty :haha: .

Re: Psie "úchylky" :)

Pon 27.03.2017 12:14

Nie je narcista, ved sa nepozera na seba, ale na nas :heh: Kuka do toho zrkadla, vsetky 2 mozgove zavity mu pracuju naplno a potom pride skontrolovat nas skutocnych :heh:

Re: Psie "úchylky" :)

Pon 27.03.2017 12:15

Jaaaj :heh: :pac: . Som nepochopila dobre, tak potom robí, čo aj Jerra :heh: .

Re: Psie "úchylky" :)

Pon 27.03.2017 12:16

tak pax sice pozerava na mna cez zrkadlo, ale teda nevyhladava to. :lol: to je sranda. :heh:

Re: Psie "úchylky" :)

Pon 27.03.2017 12:42

Ja aj podla toho som videla roznu inteligenciu u Huga a Frya. Pre Frya bol zrkadlo druhy kamarat, on normalne kludne vybehol kukat do druhej izby, ze kde je, hral sa sam so sebou pred zrkadlom, jak s cudzim psom. Nie raz sa ho aj zlakol :haha: Sak aj video som tu davala niekde na forum. Proste blb, ja to o nom viem a nik ma nepresvedci o opaku :haha: A Hugo so zrkadlom pracoval ako s nastrojom. Napr, v malej kupelni pozeral cez obraz, aby nemusel vykrucovat na mna hlavu, alebo v spalni, aby sa nemusel otocit, tak kludne komunikoval so mnou cez zrkadlo.

Re: Psie "úchylky" :)

Pon 27.03.2017 13:25

:yes: aj Tekvi na byte ma takto pozorovala a komunikovala cez zrkadlo.. ale nevyhľadávala, iba keď sa naskytla príležitosť

Re: Psie "úchylky" :)

Uto 04.04.2017 18:47

Hra so zrkadlom ma zaujimavu dohru: po prichode na nas byt chodi kontrolovat lesklu skrinu v chodbe, ci nas neuvidi aj v nej :haha: Na videu je jeho experimentovanie so zrkadlom u nasich :heh:

Re: Psie "úchylky" :)

Uto 04.04.2017 19:51

no stále lepšie ako dočasná Tekvina obsesia odrazmi v tmavých lesklých plochách.. niekde na FB mám aj fotku, kde Tekvi v kŕči stojí pred vypnutým televízorom u kamaráta a pozoruje odrazy.. 3 hodiny - stála, triasla sa, keď som ju povelom poslala ľahnúť, tak si obďaleč ľahla a pozorovala a triasla sa, potom sme prehodili cez TV tričko, to si zas našla odraz v DVD prehrávači pod televízorom.. a potom nejaký čas kdekade vonku v čiernom odparkovanom aute, v krčme kdesi na regále za pultom.. už som myslela, že z toho ochorie, lebo akonáhle si také čosi všimla, tak bola ako v tranze.. a pritom zrkadlo samotné ju vôbec netankovalo.. :nwm:
Haku je ale normálne uvoľnený, to bude niečo iné :lol:
Odoslať odpoveď