Psie "úchylky" :)

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod mimi » Štv 06.03.2008 13:38

nasa gina vyhrabava vodu z mysky to ze je celakupelka mokra nam nevadi je tam linoleum ale to ze ona potom cely den nemac o pit kym neprideme domov to je zle
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Silwuska » Štv 06.03.2008 13:58

A co keby si skusila davkovac?? :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod mimi » Štv 06.03.2008 14:01

na zaciatok idem skusit tu mysku z okarjom proti vyliatiu ked to nepomoze tak budeme vymyslat a sa nastvem a kupim jej napajacku :lol:
aky davkovac mas na mysli?
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Amaguk » Štv 06.03.2008 14:02

miska sa pise s makkym I :no: :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod mimi » Štv 06.03.2008 14:03

prestanteeeeeeeeeeeeeeee ja viem jalen tak zo zvyku
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Silwuska » Štv 06.03.2008 14:05

Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod mimi » Štv 06.03.2008 14:10

to by asi vyhrabala tiez
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Lucifer » Štv 06.03.2008 14:35

Amaguk píše:miska sa pise s makkym I :no: :lol:


Cica ja som to uz vzdala... :pac: V inom topicu som sa o tom uz rozpisovala... :piskot: To ako ta babicka, co hovori: Tak ja uz neviem, ci mam kecky alebo cecky... :haha: :haha: :haha:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Štv 06.03.2008 14:53

Silwuska píše:CHichi...pockaj ked vas prvy krat uspia..jak bude ziiirat do steny :lol: :no:


Silvus, uz sme boli uspaty... operacia nozicky zadnej :plac: dopadla dobre, len dlho bolela...
ale po prebudeni bola asi silnejsia bolest, takze ziadne psycho, skor kvilenie :plac: :plac:
uz to zazit nechcem, ale zasa pekne skackame bez problemov a nekryvame :jop:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Silwuska » Štv 06.03.2008 15:00

Jezis fifi to mi je luto :ua: asi ho to moc bolelo maluskeho...no dobre...tak ked bude nieco lahsie a bezbolestne tak bude aj psycho neboj :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Van » Štv 06.03.2008 16:33

Bibiana píše:Inak, keď som ete mala Kika (koreliak chocholatý), tak ten mal úchylku vždy ráno spolu s mojim budíkom pobudiť celý byt (proste začal spievať, keď mi zazvonil budík, ale reagoval len na ten môj!!).. A vždy keď som sa približovala ku klietke sa začal obzerať v zrkadle (asi sa mi chcel páčiť :lol: lebo to bolo naozaj VŽDY) :heh:

Si mi pripomenula toho nasho koreliaka...ked sa u nas robia vajcia na tvrdo, tak len co buchnem vajcom o cosi, aby som popukala skrupinku, v momente je v kuchyni, alebo na skrini na chodbe (odkial ma na to vajce priamy vyhlad) a caka, kedy z neho dostane bielko...na vajciach je priam zavislak :D

Bibiana píše:Skoro som aj zabudla.. Strašná Falukova úchylka, alebo skôr zlozvyk.. Ak si dám ruku do ľavého vačku v bunde hneď sa zalizuje a ide pre piškót.. Je to strašná "otrava" v čase keď si ruky do vačku schovávam pred zimou... :ua:

tak toto som si dnes uzila cestou z horskeho domov, cca 30minut pesej chodze...no ale aspon som mala takmer dokonalu chodzu pri nohe, tusim este nikdy ma tak nehypnotizoval pohladom a nesiel tak ukazkovo ako dnes, ked si myslele, ze vo vrecku je viac piskotiek ako tri :ha:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Amaguk » Štv 06.03.2008 16:36

:yes:
ruky vo vacku znamenaju pamlsok - aj u cudzich :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Van » Štv 06.03.2008 16:39

Lucifer píše:... pchanie sa cumakom do zadku...
tak toto len v mokrom prevedeni mame aj my doma....napit sa stylom, co niekde popisovala Bib, ze Benatky po nom a potom ryyychlo najst panicku a vrazit medzi nohy...ja tomu hovorim, ze si chodi obtriet papulku...zaujimave, ze to nerobi mojmu drahemu, len mne...mozno je mu to divne robit chlapovi :heh: Doma to nevadi, ale ked si takto logne vonku z mlaky a uz sa ruti, to sa musim mat na pozore, lebo potom vyzeram ako poc...ehm...no proste mokro :lol:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Van » Štv 06.03.2008 16:42

Amaguk píše:a zabudla som na dalsiu uchylku - skrabkanie suniek: pride a nastrci sa mi ritou, ze skrabkaj ma :heh:

a moja uchylka: onuchavanie jeho labiek a usakov :hi:

obe ako u nas...a s tym nastavovanim na skrabanie, ked prestanem, hodi taky pohlad akoze no a co dalej nic? otoci sa tak, aby nufakom nadvihol ruku a znova si ju vyhodil na zadok a caka :heh:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Štv 06.03.2008 16:45

Tak u cudzích to u nás našťastie neplatí, predsa len by sa mi ťažko vysvetlovalo, že Pani veď on na vás nepozerá preto, že by vás chcel zožrať, on len dúfa, že máte vo vačku pišinu (to je náš názov pre piškótu) :heh:

Van, môj Kiko mal ešte záľubu dzobkať do reprákov keď boli vypnuté a keď som ich zapla, že tak šušťali tak chodil okolo, chcel si dzobnúť, ale mal rešpekt :lol:

Inak s tým hladkaním, Falu ani nie že podstrčí zadok ale on dojde, "nastokne sa" na stehno (ako brucho a hlavu má medzi nohami a zadok má na druhej strane stehna, neviem to nijako vysvetliť :heh:) a opiera sa.. Ak toto spraví keď čupím (a to robí najčastejšie a najradšej) automaticky som na zemi AK sa náhodou nestihnem zachytiť o jeho postroj.
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné