Psie "úchylky" :)

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 14:34

tak pridam aj nase uchylky:
kokrik ma za uchylku pozerat sa v zrkadle ked si mysli ze ho nikto nevsima :heh:
no a ked uz na to dojde ze ho niekto vidi tak sa robi ze on teda nic nerobi on
akoze len tak lezi :)
nas kamarat ma belgickeho ovciaka a jeho uchylka zas je buchanie chvostom po
ludoch ktorích ma rad :aaa:
obcas to inak vie aj poriadne boliet :ha:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Priscilla » Pia 14.03.2008 22:44

Tak idem konečne napísať o úchylkach mojich psov. Ale to bude na dlhšie... :smile:

Meghan:
1. drozdy - z ničoho nič Meghan vbehne do kríkov, vyletí odtiaľ drozd a Meghan sa pomaly vracia s maximálne spokojným a samoľúbym výrazom
2. neustále si musí niečo nosiť v papuly - či už paličky, drievka, stiebielka, petfľaše, proste hocičo a tiež sa pritom tvári strašne spokojne
3. olizovanie - všetkých, všade kam dosiahne

Phoebe:
1. aportovanie - zatiaľ v celkom prijateľnom štádiu
2. prebiehanie pomedzi nohy - najlepšie je keď to spraví dákemu cudziemu človeku :lol: dnes ráno sa pokúsila prebehnúť pomedzi nohy kamoškinej malej 6-ročnej sestre, ktorá jej následne ostala sedieť na chrbte :heh:
3. obiehanie nášho domu - pred časom sa Phoebe akosi nechcelo domov, tak som vošla do vchodu nášho paneláku a zavrela som bránu, že ju trošku vytrestám, chvílinku si pokňučí pod bránou a potom ju pustím. Phoebe dobehla k bráne, no namiesto toho, aby tam ostala čakať, zvrtla sa a ozlomrky začala utekať preč. Samozrejme som hneď vybehla a začala na ňu volať a na moje veľké prekvapenie Phoebe obehla panelák a vrátila sa z druhej strany, neviem, či čakala, že vyjdem na druhej strane, alebo hľadala ďalší vchod. :heh: Potom to urobila ešte párkrát, keď sa jej zdalo, že jej chcem ujsť do brány. No v poslednom čase, sa jej to hrozne zapáčilo a dom obehne vždy, keď sa vraciame domov. Už keď sa blížime k domu, má taký divný výraz a len čo prídeme dostatočne blízko k domu, letí jak šialená. A Meghan za ňou. :lol: Celé im to trvá asi 10 sekúnd. (Pre upresnenie, psy chodia na voľno.)

No nemám šialené psy :otaznik: :heh:
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod lusy » Sob 15.03.2008 16:20

moj posledne dni stale kradne cigarety zo stola. vcera dokonca na stole boli na tanieri parky a on odtial zobral skatulku cigariet. alebo zoberie zo stola zapalovac. proste nic ine, len cigarety a zapalovace. no nie je divny???? :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Sob 15.03.2008 17:01

Divný? Skôr len zdravo premýšlajúci :lol: Nechce byť pasívny fajčiar :no:

Inak, mňa dnes v noci napadla ďalšia úchylka a to odkusnutie gombíkov zo všetkých postelných návliečok :ua: A v zásade vždy zalahne celý paplón, takže potom ho musím 10 minút zpod neho ťahať :pac:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod lusy » Sob 15.03.2008 17:50

to s tym zalahnutim paplona poznam. :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod schnauzee » Ned 16.03.2008 14:21

zalahnutie paplona fici aj u nas :lol: a aj gombiky z paplona sa odkusuju, ale to uz nie je uchylkou nasho Feruska, ale nasich maciek.
A na rozdiel od nasho predosleho psika, Ferimu chuti pivo a sampanske :joint:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Ned 16.03.2008 15:39

Tak alkoholika mám doma aj ja.. Minulé leto sme robili niečo na záhrade a mali sme v chládku odložené pifká, ešte s kamienkom na vrchu aby nám doň mušky nevleteli, no došla jedna veľká biela mucha, prevrhla plechovku a začala cuckať!! :pac:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fraga » Ned 16.03.2008 16:42

Tak ako na to pozerám my teda úchylní nie sme :lol: my sme slušní :heh:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Vikiki22 » Ned 16.03.2008 19:53

Aj ja mám úchylku- teda, skôr môj Bobsi. :heh:
Vždy, keď ho okúpem a začnem utierať uterákom, sa ,,zhrbí´´. :heh: Vyzerá to, ako keby sa v tom vyžíval...ale kúpanie nemá moc v obľube. Potom ho pustím von, položím uterák na zem a sám sa doň utiera...
A Eliška má rada naše jazierko. Niekedy si zmyslí a vojde do jazierka len tak. Nie je to hlboké, asi po členky, ale chodí si v ňom dookola asi 5 minút a potom sa rozbehne ku mne a vyskočí na mňa. :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Amaguk » Ned 16.03.2008 20:19

aj nas pes lubi pivo :no:
a snad este vic ho lubil Robino :pac: :pivko:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Van » Ned 16.03.2008 21:07

tento vikend sme boli pozriet steniatka po Ronovej sestre a dozvedela som sa dostdobru psiu uchylku...Hata (to je ta fenecka :lol: ) oblubuje jazdu na traktore. Najskor sedavala v kabinke, ale postupne sa naucila sediet na blatniku. Sedi tam ako kralovna a hrdo pozera po okoli :heh:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Siss@ » Ned 16.03.2008 21:16

Fle welmi rada trha papier a svoj pelech :pac: ."porcuje" palicky a roznasa plastove flase ktore su takmer vacsie ako ona :no:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Tasha » Pon 17.03.2008 9:24

Tak pridám aj ja 2 Darleyove úchylky. Prvé sú skaly(kamene). Hneď ako vybehne z volieri si jeden vezme a behá s ním po dvore, potom sa po ňom poriadne pováľa a nakoniec si ho stráži, aby mu ho nikto neukradol (Teraz to od neho pochytila Kira). Druhá úchylka... To je niečo strašné. Veľkú potrebu najradšej vykonáva na strom. Obe zadné nohy si vyloží na kmeň a snaží sa. A keď to nejde, tak si čupne čo najbližšie k stromu aby bol poriadne okakaný. Alebo to z neho vylezie už pri ocikávaní strou, kríku... A potom že má stále jednu nohu okakanú... :pac:
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Poca » Pon 17.03.2008 9:31

Nixa ma uchylku ked na nu pridu materinske city, pokradne vsetky mobili a pestuje ich. Bria ta zas ked je na cvicaku, ukradne niekomu cinku a beha s nou sama cez prekazky, alebo obieha plenty. Ked je v zahrade tak hrabe hlbokanske diery. Proste jej hrabe.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Sana » Pon 17.03.2008 9:53

nemyslite si, ze je nebezpecne nechat psa pit alkohol? I ked malu ciastku? :nie:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné