Psie "úchylky" :)

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Silwuska » Štv 06.03.2008 8:52

Amaguk...Ulf...ci su neny ty vasi nejaki senzibili :zima: ci tam nevidia duhov, ale volacosik takeee... :aaa:

Inak pridavam uchylku kukania z okna, teda len ak sa to kolom dokola nehara...to sa vycapy na parapet, a kludne tam prelezi aj poldna..svieti mu tam slniecko...no krasa... :jop:

Dalej usi...to asi kazdy...ale ja pokrcim ukazovaky a zastuplujem mu to tam a masiiiirujem, a pes by sa najradsej prevratil od slasti naruby :lol: a potom mi pekne poumyva celu ruku...asi si mysli ze pinave uska :nwm:

Inak uteraky ako take su u nas postrach, lebo znacia nieco s cistotou, a to nee :ach:

A moja uchylka voci mojmu psakovi...strasne lubime vecer ja si sadnem na koberec, on oproti mne, zdrapim ho za pysky a boskavam mu cumacik a vypravam mu a fukam do fuzov...a on vrti chvostom a tesi sa a mrnci a vrndzi...no proste laaska :joint:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Lucifer » Štv 06.03.2008 9:24

Tak u nas: kuchanie hraciek, kradnutie ponoziek z kosa s pradlom, piskanie s hrackami pri uchu, ked panicka sa uklada uz spat, pchanie sa cumakom do zadku, Arthurove kotrmelce na posteli, Izaakove klopanie na okno, uprava tuji na zahrade, kopanie vlastnych hrobov na zahrade :lol:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 06.03.2008 9:31

Inak to pískanie s hračkou, to je aj u nás. On s tým tak píska, že mne s toho normálne zalieha a zvoní v ušiach a to som vo vedlajšej izbe. Vôbec nechápem, ako jemu, s x-krát citlivejším sluchom, také čosi nevadí, ba sa v tom až vyžíva. Neohluchne mi s toho? :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Štv 06.03.2008 10:13

teda, ale sa to tu rozbalilo :lol:
musim sa pridat, ze demolovanie hraciek je aj u nas na dennom poriadku :ha: vzdy to najskor schytaju vystupene casti ako uska, nos alebo labky - ak je to hracka zvieratka, s loptickou dokaze pistat v kuse aj pol hodinu :lol:

inak, niekto tu napisal, ze jeho havik prelezi aj pol dna na parapetnej doske okna.... moj tak prelezi na fotelke pri akva :hi: inak sranda je, ze to robi len vtedy, ked sme doma..... si tam vylezi take miestocko a ani sa odtial nepohne... ked totiz pridem z prace, ziadne hniezdocko vylezane nie je, takze ju to ocividne bez nasej pritomnosti doma nebavi :aaa:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Lucifer » Štv 06.03.2008 10:49

Ulfheiðr píše:Inak to pískanie s hračkou, to je aj u nás. On s tým tak píska, že mne s toho normálne zalieha a zvoní v ušiach a to som vo vedlajšej izbe. Vôbec nechápem, ako jemu, s x-krát citlivejším sluchom, také čosi nevadí, ba sa v tom až vyžíva. Neohluchne mi s toho? :smile:


Neboj, keby mu to az tak vadilo, nerobil by to... :no: To by uz vacsina psov chodila nahluchla... :yes: Ja som sa skor vzdy bala, ci psovi nevadi ten pristroj do zastrcky s tou tekutinou proti komarom a hmyzu, lebo ten vydava nejake zvuky na frekvenciach, ktore su ludskym sluchom "nevnimatelne" :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Štv 06.03.2008 11:03

Lucifer: hm.... my doma tiez pouzivame ten pristroj v lete... nasa Fifi nemala nijake zvlastne priznaky, ze by jej to vadilo a podobne... ale asi sa este pozriem na krabicku, ci tam take nieco nepisu :no:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Tatiana » Štv 06.03.2008 11:23

tak urcite krtkovanie vsade kde sa da,hlavne v zahone kvetov,okusovanie stromcekov najlepsie prave zasadenych a nicenie predlozky na cistenie topanok,obcas vynasanie vsetkeho co ide zo sopy ak ju zabudnem zavriet,inak su celkom slusne co sa uchylok tyka :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Lucifer » Štv 06.03.2008 11:27

Fifi píše:Lucifer: hm.... my doma tiez pouzivame ten pristroj v lete... nasa Fifi nemala nijake zvlastne priznaky, ze by jej to vadilo a podobne... ale asi sa este pozriem na krabicku, ci tam take nieco nepisu :no:


Ja som sa na to pytala veta a on mi povedal, ze keby mu to vadilo, tak pri tom nelezi :nwm:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Amaguk » Štv 06.03.2008 11:40

Silwuska píše:Amaguk...Ulf...ci su neny ty vasi nejaki senzibili :zima: ci tam nevidia duhov, ale volacosik takeee... :aaa:

ved prave... vyzera to fakt dost strasidelne...ktoho vie co tito sibirski samani vidia

a zabudla som na dalsiu uchylku - skrabkanie suniek: pride a nastrci sa mi ritou, ze skrabkaj ma :heh:

a moja uchylka: onuchavanie jeho labiek a usakov :hi:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Štv 06.03.2008 11:42

Lucifer: diki moc :lol: za info...
Tatiana: ohryzat novo-zasadene stromceky mal kedysi v zalube nas vlciak Beny, teraz je to uz stary 9 rocny panko a ma radsej vyhrievanie na slniecku a pohodu :jop:
ale pamatam si, ako nam zbrusil 5 stromov v zahrade, ako bobor :heh:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Štv 06.03.2008 11:43

Amaguk píše:
Silwuska píše:Amaguk...Ulf...ci su neny ty vasi nejaki senzibili :zima: ci tam nevidia duhov, ale volacosik takeee... :aaa:

ved prave... vyzera to fakt dost strasidelne...ktoho vie co tito sibirski samani vidia

a zabudla som na dalsiu uchylku - skrabkanie suniek: pride a nastrci sa mi ritou, ze skrabkaj ma :heh:

a moja uchylka: onuchavanie jeho labiek a usakov :hi:



amaguk: ja mam tiez takú uchylku, zboznujem uskaaaaaaaaaa aj labenky :hi: :hi:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Štv 06.03.2008 11:47

Lucifer píše:Neboj, keby mu to az tak vadilo, nerobil by to... :no: To by uz vacsina psov chodila nahluchla... :yes: Ja som sa skor vzdy bala, ci psovi nevadi ten pristroj do zastrcky s tou tekutinou proti komarom a hmyzu, lebo ten vydava nejake zvuky na frekvenciach, ktore su ludskym sluchom "nevnimatelne" :ahoj:


To vysvetluje prečo Falu reaguje na povely len občas.. Chudatko a ja mu za to nadávam :heh:

Ušká môžem aj ja a celkovo šteniatka (milujem tú vôňu).. A moja úchylka je, že keď spí tak mu naťahujem gamby (raz sa usmieva, raz sa hnevá a tak :lol: ) až kým ho to nezobudí a odíde radšej odo mňa preč :ua:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Silwuska » Štv 06.03.2008 12:00

Amaguk píše:
Silwuska píše:Amaguk...Ulf...ci su neny ty vasi nejaki senzibili :zima: ci tam nevidia duhov, ale volacosik takeee... :aaa:

ved prave... vyzera to fakt dost strasidelne...ktoho vie co tito sibirski samani vidia

a zabudla som na dalsiu uchylku - skrabkanie suniek: pride a nastrci sa mi ritou, ze skrabkaj ma :heh:

a moja uchylka: onuchavanie jeho labiek a usakov :hi:


Ja som takto mala haluz ked sme dosli po vyberani travy z usiek od veta...a peso este v limbu (bol uspaty a presvihli mu davku)...sadol si doprostred kuchyne - bolo zhasnute-vyvratil hlavu do hora a cumel na plafon...asi 10minut...fakt som sa bala ist do kuchyne, ci tam nieco neny :zima: :joint:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Štv 06.03.2008 14:11

heh, taketo psycho stavy nastastie nemame :hi:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Silwuska » Štv 06.03.2008 14:23

CHichi...pockaj ked vas prvy krat uspia..jak bude ziiirat do steny :lol: :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné