Psie "úchylky" :)

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Amaguk » Štv 06.03.2008 21:41

a takto u nas dopadol vianocny plysak:

pred: Obrázok

pocas Obrázok

po: Obrázok
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Štv 06.03.2008 21:49

amaguk: :lol: :lol: :lol:
dost huste... teda pitva poriadna :lol:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Lucifer » Štv 06.03.2008 21:49

No co? Potkanik bol trochu vypaseny, tak mu Tesak nasadil "mensiu" dietu... :haha:

Obrázok
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Amaguk » Štv 06.03.2008 21:50

no, cele to trvalo asi 10 minut. vyrobil z neho placku, ale akyyyy bol potom spokojny :ha: :ha: :ha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Štv 06.03.2008 21:57

moji svokrovci maju tiez havina... on zas zo zasady demoluje vsetky piskacie hracky... tiez dostal lopticku na vianoce, kusal ju cca 15 minut v kuse, kym nebola zdemolovana... a potom ste mali vidiet ten slavnostny pohlad, ktory hovori: "porazil som ju" :king:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Štv 06.03.2008 22:00

Tak ja som dostala taký istý darček ako Tesák na Vianoce a pekne si ho strážim ako oko v hlave, je to nádherná hračka :heh: Tento potkan a taký podobný len o niečo väčší slon sú jediné dve hračky, ktorých sa Falik nemôže zubami ani len dotknúť :fizel:

Obrázok
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Amaguk » Štv 06.03.2008 22:04

Bib, ja som kupila tych potkanov dvoch - toho druheho dostal moj bracho :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Štv 06.03.2008 22:15

my mame plysoveho macka... zatial "zije", len nufak ma uz okusany :hi:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod zeane » Pia 07.03.2008 0:41

Bo zasa musí dostať každú použitú ponožku - ideálne rovno z nohy pri vyzúvaní... :heh: Prvú vzorovo zakiluje a príde si pre druhú. Na záver si na ponohy uloží ňuf a šťastne fetuje. :smile: A to ma dokáže bez akýchkoľvek problémov vyzuť - normálne "hmatá" zubami kým nedrží samotnú ponohu (bez prstov na nohe) a ťaháááá odušu. Keď to ne a nejde vyhmatá si horný okraj a ťahá za ten. Za tie dva roky čo ju máme spravila presne tri dierky na prednej časti ponohy. :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod lucik » Pia 07.03.2008 7:34

taka pekna levica to bola.. aj ked.. uz vtedy vyzerala velmi vystrasena :aaa:
Obrázok
sudny obhliadac skonstatoval exitus
Obrázok
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod LiENKA » Pia 07.03.2008 8:16

No moj pes ma vazne brutalnu uchylku. :) Zerie servitky, teda zrala. Ked som ju priniesla ako dvojmesacnu zrala servitky. Teraz uz ju to nastastie preslo, inak v nedelu oslavuje 9 rockov. To aby som jej kupila balik servitiek. :D
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod max » Pia 07.03.2008 9:47

No mi mame este jednu "uchylku" a tou su lopticky. Moj havo bez lopticky nespravi ani krok, on si proste musi stale nieco nosit, takze bez lopticky nemozeme ani ist z domu :lol:
a potkanieho kamarata mame aj mi, ale maxino si vsetky hracky velmi setri, Dali sme mu aj meno a je to jeho Pipo
Obrázok
Obrázok :lol:
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 07.03.2008 9:52

lusy píše:
Ulfheiðr píše:Ja som môjmu dnes kúpila takú tú aportovaciu guličku na šnúrke a vo vnútri je rolnička. Hrá sa s tým aj tak, že to chytí v strede šnúrky a točí si to nad hlavou. :pac:


tvoj si to toci a moj cvok sa s tym udiera. :pac: ale v dome to uz ma zakazane, lebo to vyhadzoval do vzduchu a nechcem tu mat nic rozmlatene.


Ano, on to tiež používa aj ako búracie kladivo :piskot:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Pia 07.03.2008 10:09

LiENKA píše:No moj pes ma vazne brutalnu uchylku. :) Zerie servitky, teda zrala. Ked som ju priniesla ako dvojmesacnu zrala servitky. Teraz uz ju to nastastie preslo, inak v nedelu oslavuje 9 rockov. To aby som jej kupila balik servitiek. :D


tak toto je aj u nas a stale pretrvava :lol: akurat u nas to Fifi nezerie, ale trha ostosest :lol: az kym zo servitky alebo vreckovky nie je milion malickych kusockov :ach:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Amaguk » Pia 07.03.2008 11:19

jasne, ste mi pripomenuli - nas je vysadeny na kazdy sacok, co vidi a pouzite papierove vreckovky - tie musia razom padnut za vlast :ach:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné