Psie "úchylky" :)

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Silwuska » Pia 07.03.2008 10:23

Max to je klaaašne jak na nom spinka, jak si ho chrani :lol: on by to neroztrhal??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Amaguk » Pia 07.03.2008 10:31

nie jak ten nas dezo-trhac :ach:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod max » Pia 07.03.2008 10:32

Nie :smile: on si ho len tak nosi a spinka s nim, ani lopticky si nenici aj ked mu davam take makke, on si ich len velmi opatrne nosi :smile:
a este robi taketo kotrmelce :lol:
Obrázok
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Silwuska » Pia 07.03.2008 10:39

Jezis to je zlaticko pesicek :smile: hracky nenici, aj ma taky strasne milí kukučik :lol: asi ti ticho zavidim, takeho anjelika... :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Pia 07.03.2008 10:40

Jeeej tie kotrmelce robí aj Falu. Dôjde ku mne do postele, zaprie o mňa hlaavu a taaak sa šuchne :heh:

Inak asi sa pripájam k Silwuske.. Taký anjelik.. To môj satan by mal ísť na doučovanie!!! :lol:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod max » Pia 07.03.2008 10:52

Dakujeeem :lol:
Aj ten tvoj robi kotrmelce tak, ze sa potom najradsej zvali na teba? a najlepsie svojim zadkom na hlavu a potom sa pod nim dusim a on je z toho cely vyteseny ako ma privalil :lol:
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Pia 07.03.2008 11:28

Áno áno celú ma zavalí a odtlačí o dobrý kusisko ďalej. Najhoršie to je, keď som pri stene a on ma pritlačí. To má fakt niekedy blízko k môjmu priduseniu.. Pretože on si to väčšinou namiery rovno hlava o hlava alebo hlava o krk :pac:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod max » Pia 07.03.2008 11:38

hej, hej aj nas presne tak isto :lol: pritlaci o stenu a tu hlavu ryje na krk, presne na ohryzok a ked nahodou zacnem uz kricat lebo fakt sa idem pomaly dusit, tak sa z toho este viac tesi ako tam ja kricim a jacim :lol:
a odsuvanie to vie tiez robit perfektne, on totiz, priznam sa spava s nami v postely :hi: a vdzy v noci sa zacne odtlacat nohami od steny a nakoniec zaberie jednu polovicu postele a mi s priatelom sa krcime na druhej :haha:
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod lusy » Pia 07.03.2008 13:36

a odsuvanie to vie tiez robit perfektne, on totiz, priznam sa spava s nami v postely a vdzy v noci sa zacne odtlacat nohami od steny a nakoniec zaberie jednu polovicu postele a mi s priatelom sa krcime na druhej

no takych nas tu je viac. :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod katarina » Pia 07.03.2008 22:00

hm ..to moj ma take ze ked hozatiahnem na pole alebo luku a pustim ho tak najkratsou cestou na cesticku ..on na prechadzke ide jak duch len rovno rovno rovno :ach: ...ale LEN po cesticke...ziadne vybocovanie z drahy :nie: :ach:
potom ma este take ze ked ho pustim (mame ho na dvore v koterci) tak robi ale dve kolecka, ide skontrolovat morca do zajacnika (ktore vsak uz nezije ale on ma taky zvyk) a naspat do koterca, a dokial ho nedojdem kuknut nevystrci cumak z dveri...iba vykuka von, potom ked ho idem ocumnut tak vykuka a preslapuje potom vybehne a zas robi kolecka a zas naspatek a tak sa to opakuje dokial nejdeme na prechadzku alebo ho nezavrem...
potom moja najstarsia macka ma teraz new uchylku ze vyskoci Spiritovi pod strechu koterca a cumi nanho jak zere ...ale nevleze k nemu, iba ocumuje...a ostatne cumia cez okno (my mame taky koterec, co sme mali ako deti zahradny domcek, len sme pridali pletivo na okna a dali sme tam dvere)
potom ked sme mali este obe morcata, teda jedno bolo este take malicke mladatko, do klietky sme im dali krabicu od topanok s otvorom ako domcek, a to malinke sa vzdy vyteperilo navrch krabice a postavilo sa na okraj ale chrbtom a spravilo jako keby salto vzad :pac: potom zas vyliezlo a skocilo zadkom a tak sa to opakovalo..ale jake bolo z toho vytesene :ach:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod MisheliQ » Sob 08.03.2008 10:55

môj peso jedinú hračku, ktorú nezničil, je zelená žabka, ktorá je veľkosti polovica z neho
ObrázokObrázok
a najradšej sa do tejto žabky zakusne a zaspinká alebo začne robiť krúživé tance
inak ostatné hračky dopadli takto vždy alebo väčšinou:
ObrázokObrázok
a vo veľmi veľkej obľube väčšinu hračiek pitvá, ale vôbec sa nepiple s očami, ňufákom alebo s niečim takým. On rovno ide na vec, pekne krásne od brucha a vyberá vnútornosti
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Sob 08.03.2008 11:24

spanie v posteli a vyvalovanie sa po mne taktiez pozname... Fifi ma vo zvyku vyvalit sa mi na tvar tak, aby som nemohla dychat, len aby ma zobudila :lol: potom sa zacne prevracat hore bruskom a labkami ma skrabka po tvari, aby som ju ja na oplatku skrabkala po brusku :hi: ked tak neurobim, zas sa mi vyvali na ksicht a proces sa opakuje :lol:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Sana » Pon 10.03.2008 10:43

ta nasa rada najde dlhocizny hruby konar, rozbehne sa s nim az sa jej "zuby vylamuju" a uplnou nahodou ale vzdy priatela alebo mna buchne tou palicou (ako je rozbehnuta, vlastne slahne) do stehna alebo lytka. :jupi:
to je jedna uchylka (i ked mne sa paci ze sa zabavim zo svojim psikom :haha: )
dalsia by bola zase travy, drievka, hocco, a zacne to trhat a palicu musi poolamovat na kusy. Uz sme rozmyslali ze ju zamestname ako stiepacku dreva...
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod lucik » Pon 10.03.2008 19:03

taku uchylku ma aj moja - drvenie palic a vlacenie co najvacsich palic tak, ze bucha do noh, najlepsie spredu do pistaly.. este lepsie je, ked taku dlhu palicu chyti s kamaratkou, vyrutia sa zozadu a podtrhnu niekomu nohy..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod zeane » Pon 10.03.2008 23:12

tak my sa hlásime potom na porcovanie konárikov na podpal... Okolo firmy vietor nalámal nejaké dlhšie a tenšie konáriky a za pár dní budú asi komplet spracované na také cca 10 cm štiepky. :aaa:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné