Hotel a škôlka pre psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Jeasica » Ned 19.05.2013 15:09

Ja nemozem asi objektivne hodnotit lebo som zamestnancom jedneho z hotelika a to hotel doggie na Kramaroch ale chcem len tolko z kedykolvek sa mozte prist pozriet a vytvorit si vlastnu mienku, ak to robi clovek srdcom tak to majitel vyciti lrovnako ako psik.nasi skolkari sa k nam neuveritelne tesia :smile: a este toklo nech date psika do akehokolvek hotela dajte na svoj vnutorny pocit a chodte si to naprv omrknut aj s hafanom aj pre psika je lepsie ak sa s priestorom a opatrovatelom najprv zoznami :jop:
Jeasica
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Bydlisko: Bratislava

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod moschino » Str 08.01.2014 14:35

náhodou som videla letáčik tohto hotela. Zdá sa to byť fajn. Nejaké skúsenosti? (keby niekedy v budúcnosti bolo potrebné)
http://www.dogstar.sk/
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod leontyna » Pia 28.02.2014 15:58

Dobry den, aj ja som tento hotel prave objavila na internete, ale neviem nikde najst osobne skusenosti. Psa sme este nikdy nenechali na viac ako den s cudzimi ludmi, takze ma predstava hotela znacne znervoznuje......

moschino píše:náhodou som videla letáčik tohto hotela. Zdá sa to byť fajn. Nejaké skúsenosti? (keby niekedy v budúcnosti bolo potrebné)
http://www.dogstar.sk/
leontyna
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod winter » Str 14.05.2014 19:41

My vozíme nášho psa do dediny Paňovce. To je neďaleko Košíc. Je tam hotel pre psov Podlesok. Chodime tam už piaty rok, aj naši známi. Sme ozaj veľmi spokojní. Aj keď nám cesta trvá cez 2 hodiny (jednosmerne :pac: ) neplánujeme nič meniť, hoci bližsie máme 2 iné hotely (nemenujem, nech im nerobím negatívnu reklamu). Hotel vedie pani Dana Tóthová, seriózna, šikovná žena. Vyzná sa v psoch, dáva veľmi dobré, rozumné rady. Je tam skutočne pekne, psy sú spokojné, náš tam chodí rád. Ešte niečo: Oplati sa vidieť jej výukove videá www.hotelprepsov-podlesok.sk alebo na www.psyamy.sk
winter
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod winter » Str 14.05.2014 20:01

Kam chodíte vy ak ste z Banskobystrického kraja?
winter
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod lily20 » Pon 23.06.2014 10:25

Ahojte, chcela by som sa spytat ci nema niekto skusenost s tymto hotelom http://dog-dream.eu/?page=domov O tyzden sa chystame na dovolenku a psik by tam stravil asi 12 dni. Pripadne ak by ste este vedeli o niekom z okolia Zlatych Moraviec/Nitry.
Dakujem
lily20
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod kellee » Pon 21.07.2014 20:25

nieco nie velmi prijemne beha to po FB

Priatelia čo máte psíkov POZOR!!!

Kamarátka potrebovala postrážiť psíka na 4 dni a dala ho do psieho hotela Petshop na Jeruzalemakej ulici v Trnave. Urobila to v domnienke, že o psa bude skvele postarané... Koniec koncov si zato zaplatila, a nie málo. Pán Santner (majiteľ) im nasledujúce dni nezdvíhal telefón ani nereagoval na sms. Na tretí deň som sa tam išla pozrieť ja osobne, slušne som sa predstavila a poprosila pána Santnera, či by som mohla vidieť Frankieho lebo máme pocit, že niečo nie je v poriadku. Odbil ma slovami, že on cez víkendy nerobí a zabuchol mi dvere pred ksichtom! Dnes si teda kamarátka išla pre Frankieho už sama a pán Santner jej s úplne vlažným hlasom oznámil že Frankie umrel. V sobotu!!! (dnes je pondelok). Nezavolal, neoznámil, nenapísal. Pán Santner to mal úplne naháku! Bol to jeden 2-ročný zdravý, hravý a veselý americký buldog. Psa doslova UVARILI ZAŽIVA v koterci so železnými mrežami, bez jedla a vody bez výbehu v 35 stupňovej horúčave. Tí ľudia nemajú žiadny vzťah ku psom, nepočuli sme od nich jedno "mrzí nás to" alebo "prepáčte". Obraňovali sa nezmyselnými výhovorkami a hlúposťami. Ak máte havina, dávajte si naozaj pozor na tento "super psí hotel" lebo psíka už nikdy nemusíte vidieť.... Ako my Rovnako ak poznáte niekoho, kto má s pánom Santnerom podobú skúsenosť, ohláste sa, lebo tresnté oznámenie ho neminie!
Prosím sharujte tento odkaz, čím viac postov, tým skôr nato ten hajzel doplatí!
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod moschino » Uto 22.07.2014 6:50

:oo:

inak čo som mala raz v rukách zmluvu zo psieho hotela, len samé povinnosti majiteľa psa voči hotelu, sankcie, ak si po psa nepríde včas... ale ani zmienka v nej o tom, čo v prípade, ak sa niečo stane psovi, či bude mať to zariadenie nejaký postih alebo povinnosť vyplatiť veterinárne poplatky... :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod CraObs » Uto 22.07.2014 6:57

už tam v diskusií niekde prebehol ďalší príbeh, ako nejakého psa roztrhali ostatní v klietke :oo:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod kellee » Uto 22.07.2014 7:25

ano ze majitel hotela povedal, ze pes usiel a nakoniec zistili ze ho roztrhal pes.

toto uz je druhy hotel so zlym hodnotenim, ale oproti tomu prvemu toto je hroza, ani len si to neviem predstavit, teraz sa vazne vazne bojim. je pravda ze mi psa v hoteli napadol iny, ale to je zanedbatelne, nemal ziadne zranenie a bola som o tom oboznamena takze to bolo v poriadku

CraObs píše:už tam v diskusií niekde prebehol ďalší príbeh, ako nejakého psa roztrhali ostatní v klietke :oo:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Buchťa » Uto 22.07.2014 7:30

Kellee, četla jsem to dnes v noci a je to hrozné, neuvěřitelné :plac: .
Já bych toho :censored: za živa vymyškovala :au: . To už lidé jsou schopni všeho? :oo: :oo: :oo:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod kellee » Uto 22.07.2014 7:34

veru su, len zas nechapem tomu ze ked tam prisli cez vikend a on ich tam nechcel pustit, odisli, ja by sim odtial neodisla, a ako bolo niekde v diskusii pisane, nie je tam spomenute, co sa stalo s telom psa a tak dalej, napr, info od veterinara. Majitelka ide podat trestne oznamenie, co schvalujem hlavne preto, ako sa zachoval majitel hotela. Ako vazne on zabil toho psika, to zviera muselo podla popisu trpiet poriadne, takze dobre mu tak, sviniarovi
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod tom_goro » Uto 22.07.2014 7:36

Podla mna to su oba pripady na trestne oznamenie. Za tyranie zvierat je uz mozne celkom pekne vyfasovat.
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod weron » Uto 22.07.2014 7:37

Buchťa píše:za živa vymyškovala

Offtopic: :angel: co je to vymyskovat ?
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod tom_goro » Uto 22.07.2014 7:37

Tak tazko hodnotit z jedneho sprostredkovaneho popisu ale myslim ze na trestne to je. A za tyranie zvierat uz moze byt aj palka natvrdo tusim.
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné