Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Hotel a škôlka pre psov

Uto 26.02.2008 9:26

Ahojte,

Má niekto z vás nejaké postrehy, pripomienky alebo skúsenosti s hotelom pre psov? Myslím tým, či už niekto z vás takúto službu využil a či ste boli spokojný.

Dali by ste do hotelu svojho psa znovu?
Ak nie tak prečo?
Aké boli služby?
Aké služby vám chýbali?
Vyhovovalo by vám viac, keby bol váš pes umiestnený vonku v koterci, alebo krytej vykurovanej hale?
Využili by ste službu denná starostlivosť o psa?
Denná starostlivosť sa rozumie: /váš pes je počas vašej pracovnej doby vo výbehu s inými psami pod dozorom/ od pondelku do piatka. Tak ako škôlka.
Ako daleko by ste boli ochotný cestovať za takou službou?
Vyhovovalo by vám viac keby pre vášho psa chodili a poobede doviezli s5?
Aká cena za takúto službu by bola pre vás priatelná?

Re: hotel pre psov

Uto 26.02.2008 16:52

Ahojte,

Má niekto z vás nejaké postrehy, pripomienky alebo skúsenosti s hotelom pre psov? v Piestanoch a okoli chyba hotel pre psy, kde by sa dal ubytovat velky pes vnutri
Myslím tým, či už niekto z vás takúto službu využil a či ste boli spokojný.
nevyuzila som

Dali by ste do hotelu svojho psa? musela by som mat dobre referencie a toho cloveka, co ma hotel, poznat - jeho pristup ku psom.
Ak nie tak prečo? nie v pripade, ak hotel nepoznam, ak by sa tam psom nevenovali alebo ak by tam mali psov vela
Aké boli služby? ocakavam 2x denne krmenie, 4x denne vencenie, pripadne hra s nekonfliktnymi psikmi pod dohladom (to je o dovere k tomu cloveku, co ubytovava)
Aké služby vám chýbali?
Vyhovovalo by vám viac, keby bol váš pes umiestnený vonku v koterci, alebo krytej vykurovanej hale? vnutri v byte/dome s ludmi
Využili by ste službu denná starostlivosť o psa? iba v pripade nudze, urcite nie na tyzden a urcite nie aby bola stale vonku
Denná starostlivosť sa rozumie: /váš pes je počas vašej pracovnej doby vo výbehu s inými psami pod dozorom/ od pondelku do piatka. Tak ako škôlka.
Ako daleko by ste boli ochotný cestovať za takou službou? pokial by to bol naozaj dobry hotel a bolo by to nutne, tak cca 100km
Vyhovovalo by vám viac keby pre vášho psa chodili a poobede doviezli s5? keby som nemala auto, tak by sa to vyuzit dalo
Aká cena za takúto službu by bola pre vás priatelná? za celodenne ubytovanie bez vycviku najviac 250,-Sk, pri dlhodobejsom ubytku (nie jednorazovom) cca 200,- Sk

Re: hotel pre psov

Uto 26.02.2008 19:35

super.

Tak tomuto hovorím správne vyplnený dotazník. Ďakujem. toto by mi velmi pomohlo keby sa takýmto spôsobom vyjadrilo ešte zopár ludí.

Re: hotel pre psov

Uto 26.02.2008 20:18

Uf, no ja osobne by som asi pred hotelom uprednostnila niekoho, s kým má môj pes dlhodobý kladný vzťah a koho pozná, čiže rodina, kamaráti. Ale, ak by sa ozaj nedalo, o čom pochybujem, tak by sa moje odpovede zhodovali s lucik.
Viac ma zaujal ten denný stacionár. Keby sa dalo postupne psa s prostredím zoznamovať, takúto službu by som pravdepodobne z času na čas využila, napríklad, kebyže idem na pár dní niekam, kam so mnou nemôže a nechcem priateľa zaťažovať venčením cez deň. na stacionár by som bola ochotná dochádzať cca 20 -30 km.
Táto služba je super nápad. :jop:

Re: hotel pre psov

Str 27.02.2008 8:49

Tu som vyňúrala link na moju susedu. http://www.zelenydom.websnadno.cz/index.php

Ona má velmi kladný vsťah ku psom a ponúka aj takéto služby. Psíkov jej najmä v lete nechávajú známi, lebo sa v kruhoch psíčkarov stále pohybuje. Idem si tiež popozerať jej stránky :yes: Ona má psíkov ubytovaných aj doma a venčí ich pravidelne na flexi vodítkach. Myslím si že v BA je takýchto služieb stále málo. Alebo majú nenápadné reklamy. :nwm:

Ak by som musela takúto službu využiť, tak asi tiež len u človeka, ktorého môj pes pozná už pred tým. Stačil by mi výbeh vonku /aj u nás je vonku/ s 1 - 2 prechádzkami a kontaktom človeka denne. Za ten týždeň by to zvládla.

Re: hotel pre psov

Str 27.02.2008 15:05

ta webstranka zeleneho domu vyzera super.. uplne z nej sala laska k zvieratkam..

Re: hotel pre psov

Str 27.02.2008 15:30

Ano, ona je velká dobráčka a robí to fakt s láskou. Niektorí psi sa u nej majú možno lepšie ako doma :heh:
Ja s ňou klábosím málokedy, lebo moja RTW sa nemusí s jej Beauceronom :ua: vedia sa riadne kmásnuť. Tak si z dialky len zamávame a ideme každá inam. Ale toto je skôr domáca starostlovosť ako hotel aj cena 300,-/deň nieje málo ale zato psi sú v posteli :lol: Ja si teda neviem predstaviť mať ten psinec doma :pac:

Ja si pod pojmom hotel skôr predstavujem niečo ako útulok len dočasné. A využila by som ho len v krajnom prípade. Mne pes na dvore kludne vydrží ak nechám susedovi stravu a denne ju nakrmí a vezme na vodítku na prechádzku. Ale ak je niekto panelákový a ide na dovolenku alebo služobnú cestu a nemá nikoho z rodiny na stráženie psíka, tak jedine hotel. Možno ak by psích hotelov bolo viac, tak by menej psíkov skončilo v útulkoch. Vela ludí nedomyslí čo s psíkom ak niesu celý deň / niekolko dní doma.

Re: hotel pre psov

Uto 04.03.2008 20:40

Má niekto z vás nejaké postrehy, pripomienky alebo skúsenosti s hotelom pre psov? Myslím tým, či už niekto z vás takúto službu využil a či ste boli spokojný.
zatial som psa v hoteli nemala a volila by som tuto sluzbu ako uplne krajne riesenie. Idealne by to samozrejme bolo len k niekomu, koho poznam a kto pozna mojho psa

Vyhovovalo by vám viac, keby bol váš pes umiestnený vonku v koterci, alebo krytej vykurovanej hale? jedine vnutri v pritomnosti ludi

Využili by ste službu denná starostlivosť o psa? mozno, v pripade nudze, ale opat len u niekoho, koho osobne poznam

Ako daleko by ste boli ochotný cestovať za takou službou? okolo tych 20 km, ale do hotela mozno aj dalej, v zavislosti od okolnosti

Vyhovovalo by vám viac keby pre vášho psa chodili a poobede doviezli s5? ano

Aká cena za takúto službu by bola pre vás priatelná? okolo 200 sk

Re: hotel pre psov

Štv 19.06.2008 11:53

Pekný hotel je aj na týchto stránkach http://www.yorky.sk//content/view/50/99/lang,sk/
Využil som ho minulé leto, keď ešte nefungoval pre verejnosť. Dobre sa o psíkov postarali. Mám dobré skúsenosti a moji drobčekovia neznášajú cestovanie v horúčavách, takže vždy využijem ponuku kvalitných hotelov.

Re: hotel pre psov

Štv 19.06.2008 12:05

Ja mám skúsenosti s hotelom pre psov, robila som v jednom. O psov sa tam staraju dobre, ale svojho psa by som tam nikdy nedala. Vlastne by som psov nedala nikomu, ani rodičom ani kamarátom. Takže môj názor ti nepomôže..
Tak ti želám veľa šťastia pri otváraní hotela.
Možno by som ti doporučila doplnkové služby ako strihanie, výcvik... Majitelia psov by si pomysleli, že psík ťa pozná a má ťa rád, tak skôr by ti ho zverili aj odporučili niekomu.

Re: hotel pre psov

Štv 19.06.2008 21:29

No kedze robim Lackovi (Hegridovi) osobnu sekretarku :joint: tak Vam davam do pozornosti jeho novu stranku - hotel pre psov a ine sluzby ohladom psov http://www.dogpalace.sk/ :no: Niektore podsekcie stranky su este vo "vyvoji", tak poprosime o strpenie :winner:
P.S.: Vsimnite si fotky v sekcii "Ako si vybrat stena"... :hih: Neviete nahodou, koho tak moze byt ten nadherny cokolabrador s tou malou, bielou, drzou, chlpatou gulou? :haha:

Re: hotel pre psov

Pia 20.06.2008 9:02

:smile: dobrá stránka, už ju mám v oblúbených :no: a teraz je to dosť aktuálne - dovolenky sa blížia.
V BA je to nedostatková služba :jop:

Psia škôlka

Štv 17.07.2008 9:32

Viete mi niekto poradiť psiu škôlku v Bratislave? - alebo teda tak sa tomu hovorí - je to taký denný stacionár pre hafanov, keď nechcete by boli sami doma počas vašej neprítomnosti :pac: Môj krpec to v pohodičke zvláda, avšak kamarátkin havo nie, tak hladáme pre neho nejaké príjemné miestečko :no: Ďakujem :ahoj:

Re: hotel a skolka pre psov

Štv 17.07.2008 13:58

http://www.dogpalace.sk :ahoj:

Re: hotel a skolka pre psov

Štv 17.07.2008 19:37

Ahojte,

Má niekto z vás nejaké postrehy, pripomienky alebo skúsenosti s hotelom pre psov? Myslím tým, či už niekto z vás takúto službu využil a či ste boli spokojný.

ja som zatial nikam psa nedavala,lebo nebol ani dovod,ale trpezlivost mojich znamych,ich volny cas a dispozicie mi vzdy nemusia vyhovovat a aj popri skole a studiu sa moze stat ze budem potrebovat bud jednorazovo alebo urcite dni psiu skolku.zatial vyuzivam postrazenie u priatelov ktorych moj psik pozna a u rodiny,ale nikomu cudziemu som ju nezverila a aj do hotela ci skolky by som ju asi dala az po blizsom spoznani alebo doporuceni.


Aké služby vám chýbali?

celkovo tu chyba slusny psi hotel,s milujucimi majitelmi resp.psia skolka podobneho charakteru.az na zeleny dom,o ktorom som u vela pocula aj o majitelke a len same dobre veci a pochvaly.

Vyhovovalo by vám viac, keby bol váš pes umiestnený vonku v koterci, alebo krytej vykurovanej hale?
zalezi od pocasia,nakolko mam civavu co je chulostivejsi pes,tak asi nechat ju za pekneho pocasia vybehat vo vybehu so psami a umiestnit v koterci vnutri.,no v pripade skolky by urcite musela mat pravidelny pohyb.

Využili by ste službu denná starostlivosť o psa?
kupovala som si civavu,aby som si ju mohla doniest aj do prace.zatial popri praci,v ktorej ju mozem mat,studujem a niktore dni sa medzi skolou a pracou doma nestiham zastavit,a kedze do skoly psa vezmem asi tazko tak by musela byt doma cely den-priatel totiz cele dni robi.a vtedy by som urcite vyuzila sluzby skolky.


Ako daleko by ste boli ochotný cestovať za takou službou?
nakolko by som ju vyuzivala akurat v tie rusne dni tak by mi to vyhovovalo cijm blizsie k petrzalke tym lepsie.alebo este v centre bratislavy.

Vyhovovalo by vám viac keby pre vášho psa chodili a poobede doviezli s5?
to by bolo uplne super riesenie,dohodnut sa na urcitej hodine odvozu a prichodu,skoda ze o takejto sluzbe som este nepocula aspon na sr nie.

Aká cena za takúto službu by bola pre vás priatelná?
tak som sice student ale chapem ze je to starostlivost a ked som chcela psa tak sa treba on starat.ratam s tym,ze za den v skolke by som platila tak 200 sk a to by som jej samozrejme dodavala aj zradlo,oblubeny pelech,hracky a vsetko potrebne.teda plati sa za starostlivost.doprava by zalezala ako daleko by bola skolka a teda si myslim ze by si mali urcit taxu za urcity pocet resp.okruh km.napr. do 20 km by to bolo 50sk,do 40km 100 sk.a mozno by mohli spravit pozdejsie aj nejake putave vyhody pre stalych klientov,alebo take marketingove tahy,to majuu ludia radi a najma ak vidia ze sa popri tom kvalita starostlivosti o milacika nezmenila.to vam potom radi daju prispevok na vyrocie zalozenia,alebo 2percenta z dane a tak...ale hlavne aby sa nieco take konecne ujalo.ked budete naplno fungovat tak dajte velku reklamu,urcite stoji za pokus vyskusat vas,ked bude mozna aj doprava..
Odoslať odpoveď