Hotel a škôlka pre psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod zdenmal » Ned 01.02.2009 16:19

Boli ste už na stránke www.canismauris.sk je to prvé PSIE CENTRUM svojho druhu na Slovensku. :jop:
zdenmal
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod calwen » Ned 01.02.2009 16:43

Má niekto z vás nejaké postrehy, pripomienky alebo skúsenosti s hotelom pre psov? Myslím tým, či už niekto z vás takúto službu využil a či ste boli spokojný. Nemám, no pocula som par kladnych ohlasov na jeden konkretny hotel

Dali by ste do hotelu svojho psa znovu?
Ak nie tak prečo?
Aké boli služby? Zo sluzieb by som pozadovala krmenie podla rozpisu majitela, vencenie 4 krat denne pripadne vypustenie psika k nekonfliktnym jedincom za dozoru a v oplotenom areali.
Aké služby vám chýbali?
Vyhovovalo by vám viac, keby bol váš pes umiestnený vonku v koterci, alebo krytej vykurovanej hale? Na kratsiu dobu by stacila vykurovana hala, avsak za pritomnosti cloveka aspon 8 hodin (nemusi sa extra psovi venovat). Na viac ako take 2-3 dni by som pozadovala umiestnenie v dome/v byte za pritomnosti ludi.
Využili by ste službu denná starostlivosť o psa? Asi obcas ano, ale s tym ze by sa pes zoznamil a par krat stretol s "ubytujucim". Ak by bola velka vzdialenost, priplatila by som si aj za dovoz psa.
Denná starostlivosť sa rozumie: /váš pes je počas vašej pracovnej doby vo výbehu s inými psami pod dozorom/ od pondelku do piatka. Tak ako škôlka.
Ako daleko by ste boli ochotný cestovať za takou službou? Zalezi od dostupnosti spojmi MHD.
Vyhovovalo by vám viac keby pre vášho psa chodili a poobede doviezli s5? Ano:))
Aká cena za takúto službu by bola pre vás priatelná? Hotel v byte/dome 250Sk (8,3€), vykurovana hala 200Sk (6,64€). Skolka 150-200Sk + cena za dovoz psa podla km
:smile:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod vavrena » Ned 01.02.2009 18:34

No, ja práve hľadám nejakú škôlku, našla som toto http://www.pes-blavak.wbl.sk/ , ale nie je tam, kde sídlia. Potrebujem pre chalanov nejaké miestočko od 8-16:00, len tento týždeň, ani nie celý, možno len dva dni. Je možné nájsť niečo aj do 200 Sk na psa/8 hodín?? Alebo nejaká domáca babysitterka?
Niekde na ceste GA-BA alebo v BA, ale tak dostupnô MHD... :ua: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod lucik » Ned 01.02.2009 19:06

a ten Lackov dogpalace nevyhovuje?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod vavrena » Ned 01.02.2009 19:32

Offtopic: Myslela som, že je nefunkčná stránka (=nefunkčný dogpalace), a to sa mi len sekol asi na dve minuty net :pac:, už mi to načítalo. idem sa opýtať.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod Lucifer » Ned 01.02.2009 20:53

Vavrena, Dogpalace vrelo odporucam :jop: Aj preto, ze poznam Laca osobne a chodime k nemu na cvicak a aj preto, ze som u neho doma uz bola zoparkrat a ma to tam uzasne zariadene pre hafanov :no: Novovybudovany hotel pre psov s vybehom a super starostlivostou a mozna spolocnost aj jeho vlastnych hafanov :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod lucik » Ned 01.02.2009 22:11

tiez Dogpalace odporucam, hoci som zariadenie nevidela.. Laco ako clovek je :jop: , aspon z tych zotri krat, ktore sme sa stretli..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod zdenmal » Uto 03.02.2009 20:31

DENNÝ STACIÓNÁR PRE PSY ,TRNAVA teraz v AKCIÍ 1,16 euro/hod. V cene- ubytovanie vo vonkajších priestoroch a vnútorných priestoroch pre psíkov z bytu/v spoločnosti trénera a psíkov ako doma, nie klietky!/Každý psík má u nás svoju misku,hračky,pelech,box. Max. 6 psov. 3psy na jedného ošetrovateľa.Celodenná spoločnosť psíkov a ľudí, výbeh v oplotenom priestore pod dozorom,prechádzky do okolitej prírody,psie ihrisko,zábavný tréning s cvičiteľom/funny agility/,výber stravy zo špeciálneho jedálneho lístku ,úprava srsti,poradenstvo pre majiteľa. Možnosť zúčastniť sa na jednej tréningovej hodine výcviku v týždni zdarma!
K dispozícií je aj špecálny psí kaderník či služba veterinára :jop:
PSIE CENTRUM www.canismauris.sk :aplause:
zdenmal
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod Amaguk » Uto 03.02.2009 20:39

uz to sem davas tretikrat
upozornujem ta, ze takymto stylom si koledujes tak akurat o BAN :vykricnik:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod Ivanka.P » Str 04.02.2009 10:17

výber stravy zo špeciálneho jedálneho lístku

:haha:
To z toho lístku si vyberá pes sám? Hmm toto už je snobáreň nie? Ja mám psa na to, aby som sa o neho starala ja a nie ho dávať ako decko do škôlky :pac:

Ale fajn, ak ti to niekto využie za tú AKCIOVÚ CENU :joint:

3psy na jedného ošetrovateľa

... aj toto je dobré, lebo ani moje deti sa nemajú tak super tam je 20 detí na jednu učku. Hmm zamyslím sa nad tým. :aaa:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod Van » Str 04.02.2009 10:59

Baby, nerobte si z nich srandu. Jedna vec je, ze je to tu duplicitne a zavana to spamom, to suhlasim. Na druhu stranu, pozrela som si ich web a baby maju celkom dobry napad a snahu. Ja im drzim palce. A k tomu jedalnicku, je mnoho majitelov, najma malych psikov, ktori si potrpia na tom, co bude ich milacik jest, maju pre nas mozno aj smiesne naroky. Stacionar nie je zla vec. Ja sice nemam problem nechat psa doma sameho kolko treba (v ramci jedneho dna), ale su jedince, ktore same nemozu byt z roznych dovodov, ja by som to rozhodne neodsudzovala.
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod Lucifer » Pon 30.03.2009 11:36

Najnovsi letak od Laca :no: Velka noc... :no: Vkladam sem...keby ste mali zaujem, alebo vedeli o niekom, kto zhana docasne ubytko pre svojho psika v pripade odcestovania na sviatky a tak... :ahoj:
Obrázok
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod ess » Pon 30.03.2009 11:55

zdenku a lenku mauriciove poznam osobne a tesim sa ze vytvorili nieco take ako to stredisko....oni psami ziju, citia s nimi a kazdemu venuju mnoho casu....oki beriem, ze to tu je uz 3.krat, ale osobne tieto baby vrelo odporucam! Kebyze mam dat svoje psy niekomu na starost (ti ktori ma poznaju vedia, ze sa o nich az prilis bojim), tak by to bolo prave k nim! :lol: :winner:
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod dia76 » Pia 05.06.2009 10:25

v Bratislave je (vraj) nový hotel pre psov - priamo v byte.
Mali sme tam na týždeň nášho psíka a bol v pohode. Spával na posteli, mal pravidelné vychádzky a dostali sme aj fotky z pobytu :) Starali sa oňho dvaja mladí ľudia, takže pohybu mal dosť..
Som rada, ze som také niečo objavila, lebo pôvodne som našla iba ubytovanie v kotercoch.
A cena bola úplne super - 5 eur na deň.
Odporúčam, web majú www.hotelprepsov.weblahko.sk
Radšej život pod psa ako život bez psa...
dia76
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: hotel a skolka pre psov

Poslaťod gabrievamfim » Pia 05.06.2009 11:15

Hotel a škôlka pre spíkov je aj v Bernolákove. Info www.familysongs.estranky.sk , seriózne a priateľské prostredie :no:
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné