Hotel a škôlka pre psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Buchťa » Str 23.07.2014 10:09

katkariinka píše:K riesenemu pripadu:
http://vas.cas.sk/clanok/10119/majitelk ... aziva.html
Plus dnes by mala byt v tn na markize reportaz a zajtra v reflexe.


Tak jsem asi vážně :censored: , protože mám trošku jinou představu o psím hotelu. Proč tam nejsou foto údajného výběhu a jak svítí slunce do kotcú? To je velmi podstatné, aspoň dle mě.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod merri » Str 23.07.2014 10:17

Offtopic: Ak by niekto potreboval helpnut s postrazenim nekonfliktneho psika, moze sa pripadne ozvat aj mne, ak mi to bude casovo vyhovovat, rada pomozem.
Esteze ja som toto nikdy riesit nemusela, ak by som bola odkazana na strazenie psa cudzimi ludmi, radsej by som nikam nesla. Uz som citala aj pocula kopec strasnych skusenosti so psimi hotelmi, naco sa niekto tomu venuje, ak nema ku psom vztah alebo nema na to, aby to zvladal. :nono:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Lindchen » Str 23.07.2014 10:36

Offtopic: Zas na druhej strane sú aj výborné psie hotely, jeden taký v BA poznám a tam by som sa psa nebála nechať. Videla som naživo prostredie aj prístup :smile: . Ešte tam Aris nebol, ale mám zistené dopredu, keby niečo, tak viem, kam ho môžem dať.

Najlepšie je hotel navštíviť predtým, než sa človek vôbec rozhodne ísť niekam, len najhoršie sú situácie, keď sa niečo zomelie narýchlo a treba ihneď hľadať umiestnenie psa :ua: . Aj keď toto asi nebol ten prípad, pravdepodobne mali dovolenku naplánovanú dopredu. Je to strašné, chúda to psíča :plac: . Stať sa mi toto, tak neviem...
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod ZdenulkaM » Str 23.07.2014 12:07

Lindchen ktory hotel v ba odporucas ?
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Lindchen » Str 23.07.2014 12:34

Hotel Dogstar na Trnávke :smile: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod kellee » Str 23.07.2014 12:58

vdaka Barbor, ozvem sa ked to bude aktualne, a doriesime to, lebo teraz este mam na tri tyzdne u seba civavu na strazenie a ta potrebuje speci starostlivost, takze ked sa vrati civa domov, dohodnem s manzelom termin a ozvem sa, :jop:

Barbor píše:Tak ak chces napis mi spravu a nejako to vymyslime :jop:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Dana D » Štv 24.07.2014 8:06

Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Vikiki22 » Štv 24.07.2014 12:57

No to som zvedavá, aký bude verdikt...
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Lindchen » Štv 24.07.2014 13:41

„Vedel som, že majitelia sú na dovolenke. Nechcel som im volať, že ich buldog je mŕtvy. Nastala by panika, okamžite by nastúpili do auta a možno by došlo k ďalšej tragédii,“ vysvetlil Mikuláš Santner, prečo nevolal chovateľom. „Nechcel som si brať na triko ľudský život, a tak som radšej počkal na moment, keď si po psa prídu,“ dodal.


(Tak aspoň vieme, že keď dáme niekomu strážiť psa, máme výslovne žiadať, aby nám ihneď ohlásili všetko, čo sa deje v súvislosti z mojím psom :nwm: .) Najprv hovoril, že to urobili zámerne, aby vytrieskali peniaze a teraz zas, že chcel chrániť ich život, aby sa nezosypali a nehavarovali kvôli smrti miláčika...

No veru zvedavá som aj ja.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod hriva » Štv 24.07.2014 13:55

Nikdy by som žiadne moje zviera nedala cudzej osobe. Radšej nejdem nikde alebo ide so mnou.
No a myslím že cudzí by mi to ani nepostrazil :haha:
Kdyby neco Nera mám na dlhodobejšie možnosť day chovatelovi a Bria jedine k mame.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Lindchen » Štv 24.07.2014 14:12

Môj Aris tiež ešte nebol strážený, ale to preto, že je chorý, bojím :hi: . Akurát spolubývajúca a rodičia, a teraz frajer, ale to sú všetko ľudia, s ktorými bývam/bývala som. A na dovolenku zásadne so psom alebo nikam :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod CraObs » Pia 25.07.2014 7:06

včera dávali zábery z toho "hotela" a potom nejakého iného.. na prvý pohlad rozdiel asi 4 hviezdičky medzi nimi :oo: resp rozdiel na sposob stanovačka vs hotel v centre BA :prd:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Elis » Pia 25.07.2014 8:32

CraObs píše:na prvý pohlad rozdiel asi 4 hviezdičky medzi nimi


to se lidi nejdou teda napred podivat, nez psa nekam strci??
chapu, ze casto v hotelech naslibuji - a pak skutek utek -ze to se deje asi nejcasteji, ale kdyz to na prvni pohled jde poznat? :nwm:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod CraObs » Pia 25.07.2014 8:36

no teta vravela že čo mali odporúčané hotely všetko bolo obsadené, nakoniec našla toto..
asi to riešili na poslednúú chvílu pred dovolenkou.. :nwm:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod katkariinka » Pia 25.07.2014 8:43

V tv novinach zaznelo, ze vyberali narychlo... toto si budu majitelia asi navzdy vycitat :(

Som rada, ze to nenechali len tak a dali sa do boja. Verim, ze to mnohym ludom konecne otvori oci. Kedze majitel "hotela" je aj majitelom a chovatelom aht, mala som s nim tu cest....
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné