Zvykanie si na nového človeka

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Zvykanie si na nového človeka

Poslaťod aďabaďa » Pon 20.02.2012 20:22

Chcela by som sa opýtať:
Rodičia si kúpili šteniatko, ja som však už na výške a domov chodím tak raz za mesiac.
Preto sa chcem opýtať, je možné aby si to šteniatko na mňa zvyklo aj keď s ním budem len zriedkavo? alebo budem musieť zvoniť do vlastného domu? :) lebo až to vyrastie bude to dosť vélký hafánek...
aďabaďa
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Pes si zvykne na nového človeka...

Poslaťod Lindchen » Pon 20.02.2012 20:26

Síce nemám veľkého zlého psa, ale malého zlého psa áno. Človeka, ktorý u nás už bol a priateľsky sme sa s ním privítali a priateľsky rozlúčili, toleruje a viac pred ním nestráži, max. trošku vrčká :lol: . Aký to bude psík?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Pes si zvykne na nového človeka...

Poslaťod miusiatko » Pon 20.02.2012 20:34

Matkin pes ma vída najviac raz za mesiac a bez problémov ma nechá vojsť do bytu aj si ľahnúť do postele :lol: Cudziemu by medzi dverami asi ublížil, nakoľko naozaj stráži
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Pes si zvykne na nového človeka...

Poslaťod Vikiki22 » Pon 20.02.2012 20:41

Všetko závisí len od socializácie. Ak si šteňa zvykne na cudzích ľudí, ktorí pravidelne chodia do domu, tak si zvykne. Ale rozhodne u tohto psa nebudeš jeho ,,pánom´´ ty.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pes si zvykne na nového človeka...

Poslaťod aďabaďa » Pon 20.02.2012 23:04

to mi je úplne jasné, že jeho pánom nebudem :D:D diks za rady a bude to Akita Inu japonsky
aďabaďa
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Pes si zvykne na nového človeka...

Poslaťod Liana » Uto 21.02.2012 0:37

skus sa opytat aj priamo v teme daneho plemena, akita je dost specificka, budu ti vediet povedat najlepsie.
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Pes si zvykne na nového človeka...

Poslaťod casira » Uto 21.02.2012 7:56

aďabaďa píše:to mi je úplne jasné, že jeho pánom nebudem :D:D diks za rady a bude to Akita Inu japonsky

Ja mám doma momentálne dve akity,ale americké a ani obe k nám prišli ako dospelé.Pes vo veku skoro 5r a fenka mala skoro 3 roky.A musím povedat,že sa velmi rýchlo aklimatizovali do nového prostredia a akceptujú všetkých členov našej rodiny,vrátane malej už 7r.dcéry.
Všetko záleží od toho,ako sa psovi budeš venovat v čase ked budeš doma.Musíš si s ním vytvorit vztah.Akitky sú celkovo také svojhlavé,tvrdohlavejšie,dokážu sa aj urazit. :heh: Ale citom a dobrým prístupom sa dajú robit aj s nimi úžasné veci.
A šup-šup do témy o akitách. :ahoj:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice


Späť na Ostatné