cistenie psa vysavacom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

cistenie psa vysavacom

Poslaťod vlciacik » Pia 15.02.2008 12:05

cistenie psa vysavacom!prednedavnom ked som vysavala koberec prisiel ku mne moj labacik a vobec mu nevadilo ked som ho vysaval
nemecke ovciaky maju dakedy az prilis moc velku inteligenciu
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Bibiana » Pia 15.02.2008 12:13

My sme raz asi pred dvomi rokmi kúpili špeciálne násadky na vysávač pre psov, je to vlastne ako normálne "kefovanie", ale s tým, že chlpy idú priamo do vysávača.. Jediný problém je tá manipuláca :ua:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Fraga » Pia 15.02.2008 12:21

TAk moji vysávač teda nemusia a aj fén len trpia... :ua:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Van » Pia 15.02.2008 12:52

kamoska takto vysavala maleho flatika

http://www.youtube.com/watch?v=YAv4elIvoXI
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Bibiana » Pia 15.02.2008 13:07

Rozkošneeeeeeeeeee :) Presne o takej násadke som písala :smile:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod vlciacik » Pia 15.02.2008 15:26

len jemu aninevadi ye ho cistim len stoji
nemecke ovciaky maju dakedy az prilis moc velku inteligenciu
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Aja » Sob 16.02.2008 10:34

môj akurát na vysávač breše a keď ho idem povisávať (akože) tak už breše spoza kresla :lol:
Aja
Okoloidúci
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Kysak

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod p.j.jack » Štv 21.02.2008 10:47

Moja Ajda ked zbada vysavac...fuuu...lieta po celom byte...bolo by dost namahave ju pavysavat... :aaa: ...ona sa ho velmi bojiiiii :ua:
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod kikula22 » Pia 22.02.2008 10:42

Moj do vysávača len šteká a vrtí chvostom. Doma je problem povysavat byt nie ešte psa. To by ten vysávač asi ani neprežil. :lol:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Van » Pia 22.02.2008 11:54

vcera som po dlhej dobe vytiahla vysavac, nemame koberce takze vacsinou sa dlazka utiera, ale vcera sa cosi vysypalo...no a ten moj cert len lezal ani hlavu nedvihol, iba okom prevratil, akoze co to donho stuchlo, ked som sa pri vysavani nahodou dotkla aj jeho. Spokojne vyvaleny na boku ako je dlhy a sirkoky :D
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 22.02.2008 18:01

U nás je to podobné. Nakoniec sídce odcupká preč ale do poslednej chvíle neverí, že by som bola tak drzá a s tým vysavačom jednak do neho štuchla a dvak chcela vysávať pod ním. :pac: A potom sa tvári jak vducholoď ešte hodinu. Ale ako sa vraví, urazený pes, najlepší pes.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Van » Pia 22.02.2008 21:07

tak tak...najlepsi urazeny :lol:

Ja inak myslim, ze ak sa na psa nejde s vysavacom ako s bububu, alebo ako "tobude sranda" alebo...proste ak sa nejde s vysavacom (alebo cimkolvek) ako s cimsi, co nie je normalne, tak pes nema dovod tomu pripisovat nejaku dolezitost. Ja som napr. nikdy psa nefenovala, obcas seba, ale na to nejak nereagoval. Tieto vianoce bol chory, tak nam vet v pripade zmoknutia fenovanie nakazal. Tak som vytiahla fen, zavelila stoj, zapla a slo sa na vec, bez cavikov akoze "chudatko, neboj sa" proste s postojom, ze je to normalne a nic sa nedeje...a ten pes to zrejme vycitil, lebo v pohode stal a nic sa nedialo. ziaden cirkus...a myslim, ze takto nejak to funguje aj pri inych "divnych" veciach a zvukoch :ahoj:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Kača » Pia 22.02.2008 21:08

Uáu, ja ani neviem, či by sa oplatilo na bíglikovy skúšaŤ vysávač:D
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Bibiana » Pia 22.02.2008 22:24

Tak ja keď vysávam gauč v obývačke tak to je "lov na špičku".. To sa jaší, naháňa vysávač (samozrejme lebo ja ho dráždim :lol: ), okusuje hadicu a tak sa bavkáme.. Ale keď raz poviem sadni tak vysávame vklude a nemám žiadny problém...
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod Vikiki22 » Ned 24.02.2008 17:42

Ja som raz skúsila povysávať môjho mopsa. :lol: Chudák sa odvtedy bojí vysávačov.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Ďalší

Späť na Ostatné