cistenie psa vysavacom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod maggie » Uto 18.03.2008 22:54

moja ma panicky strach ako z vysavaca,tak z fenu.raz som jej chcela urobit dobre,lebo bola zima,hodila sa do nejakeho smradu vonku a museli sme kupat,tak som ju chcela ofenovat,chytila som ju do narucia,do ruky fen.ako som zapla,tak som myslela ze pesa chytila mizerere,skoro mi zuby vybila,ruky utrhla,sebe skoro nohy dolamala jak letela prec...tak teraz neviem,chcela by som ju dat ostrihat do salonu aj strojcekom,len aby z toho nedostala nejaku traumu chudera...s vysavacom je to velmi obdobne
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod lusy » Uto 18.03.2008 23:40

no mala by si ju zacat na to ucit. moj tiez vystraja pri fene. teda uz nie tak ako predtym. a aj so strojcekom mal problemy. ale kedze s nim budem chodit castejsie do salonu, tak si zvyknut musel.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod unicorn » Str 19.03.2008 7:16

u mojho nehrozi fen ani vysavac. na vysavac brese a obskakuje a fenu sa boji tak ze uteka do pelecha. inak aj metlu reaguje podobbne ako na vysavac.
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod schnauzee » Str 19.03.2008 12:24

s vysavanim mi Feri chce vzdy pomoct, chodi za mnou ako chvostik a ked sa mu to zacne zdat zabavne, beha okolo mna a vysavaca, postekuje, chce mi ho chnapat a hrat sa. Ked naladu nema, iba na vysavac pozera, akoze co to tu zas musi hucat. A fen, to je jeho laska :lol: uz sa musim zatvarat v kupelni, ked si chcem v klude vyfenovat vlasy. Ale Feri je taky zlaty saso, pre neho je vsetko zabava :smile:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: cistenie psa vysavacom

Poslaťod maggie » Štv 20.03.2008 16:05

no moja je bohuzial taky bojko,asi ju niekto bil,vysavac,metla alebo palica v ruke znamena uprk prec.minule sa jej zakotulala lopticka k hadici od vysavaca,ani po nu nesla,lietala okolo,potom po celom byte,cela nervozna,ale k vysavacu ani za svet
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Predchádzajúci

Späť na Ostatné