smrť zvierat

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Poslaťod julka522 » Pia 17.08.2007 18:29

poznala som jedneho krasneho kokorspaniela.vsetko bolo ok.bola vencena,krmivo mala tiez proste vsetko ako mala mat.aspon som si to myslela.raz som k nemu prisla a cez klietku som videla ako mu po hlave chodi vseliaka haved.ked som pocula ze zomrel bolo mi ho luto.vravela som ze ho treba okupat.ale nic.bol to krasny psik a bolo mi za nim dost dlho smutno a najma ked som vedela pre aku blbost zomrel.dufam ze bude co najmenej psikov na svete co zomieraju pre nedbalost ludi
julka522
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: smrť zvierat

Poslaťod Foxstone » Pon 02.03.2009 18:56

:plac: Moc tazko minuly stvrtok som musel nasho Dastynka poslat hore do neba :plac:
Foxstone
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Martin

Re: smrť zvierat

Poslaťod Aris » Pon 02.03.2009 21:11

Týždeň potom som sa ešte triasla, doteraz nevenčím poriadne, chýba mi veľmi som ho lúbila a kvoli takým v :censored: m k :censored: m už nežije.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Predchádzajúci

Späť na Ostatné