Pes a kone

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes a kone

Poslaťod vavrena » Str 27.06.2012 22:54

Nadinka, brávaš Singu aj na preteky?
Inak, aj túto zakapatú tému by sme mohli otvoriť :angel: http://dogforum.sk/viewtopic.php?f=17&t=3462&start=540
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Pes a kone

Poslaťod Nadinka » Str 27.06.2012 23:06

ja mam singu este len styri mesiace, takze so mnou na pretekoch este nebola, kedze ja na svk nesutazim, z tohto pohladu nie, ale ked sa idem pozriet niekam na preteky tak ano, vzdy je so mnou....na dostihoch to sleduje lebo to beha a ona by chcela tiez :lol: drezura ju nebavi, to sleduje len panicka :D ale je to vzdy pohoda, byva tam vacsino vela psov, tak sa aj pohraju


na tu temu sa aj bojim reagovat tam....uz len jak som uvidilea fotky tych koni za kolmicou, co je trend ktory sme my v nasej stajni neznasali :lol: na tvrdo robene kone bleeeeeee
Nadinka
Snoopy
 
Príspevky: 116

Re: Pes a kone

Poslaťod Euchrid » Pia 29.06.2012 18:57

Bellss- ty chces ist na tu novu,podivnu skolu v KE? :ua: Nechod tam, skoda penazi a casu...ozaj...budes lutovat.
Euchrid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Pes a kone

Poslaťod Bellss » Pia 29.06.2012 19:22

Euchrid píše:Bellss- ty chces ist na tu novu,podivnu skolu v KE? :ua: Nechod tam, skoda penazi a casu...ozaj...budes lutovat.


Prečo podivná?
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Pes a kone

Poslaťod Euchrid » Pia 29.06.2012 19:43

Bellss- idem ti poslat SS,lebo budem hovorit o citlivej teme.
Euchrid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Pes a kone

Poslaťod Nadinka » Sob 30.06.2012 19:10

bellss - ja som ti nic nechcela hovorit, lebo vyzeras natsene a neveim nic tajne ako euchrid (aj mne mozes poslat SS :ach: ), ale vseobecne, neveim ako u psov, ale co sa tyka koni, ako aj hipoterapiu, na slovensku by som to nestudovala...uz len skola v nitre, ludia co tam chodia, si trieskaju hlavu, ze kravina na entu..jednoducho ja mam pocit, ze na svk okrem par vynimiek sa konom bars skutocne nikto nerozumie....a tie vynimky uz skoro ani netrenuju :plac:
Nadinka
Snoopy
 
Príspevky: 116

Re: Pes a kone

Poslaťod Bellss » Sob 30.06.2012 20:58

Nandinka: tak mne nejde o to vyštudovať školu a hneď robiť hipoterapiu. Viem, že tie najdôležitejšie veci ma v škole nenaučia. Mňa to zaujalo celkovo, že je to zaujímavé, pretože sa spája práca so psami a s koňmi a obe zvieratá pomáhajú ľuďom. Viem že škola mi nezabezpečí prácu a uplatnenie :smile:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Pes a kone

Poslaťod Nadinka » Sob 30.06.2012 21:06

ked to beres takto tak je to asi fajn :) a ak ti mozem poradit, studuj vela zahranicnu literaturu....mne to velmi pomohlo....ja som mala trenera belgicana, jazdila som vo svajci...a trener akurat prekladal jednu knihu do francuzstiny....hovoril, ze na sr a cr ziadna poriadna kniha o konoch ani nie je, mohlo to byt aj tym ze on neznasal cechov a slovakov :lol: ale mal pravdu v tom ze zahranicna literatura je super...nieco precitas, pouzijes v praxi, uvidis jak funguje...a budes macher :P
Nadinka
Snoopy
 
Príspevky: 116

Re: Pes a kone

Poslaťod Cathie » Ned 01.07.2012 23:37

Clovek sa 90% veci nauci v praxi a na to sa musi tym veciam venovat aj mimo skoly.. ale titul je ta "oficialna" cast, ktora mu neskor moze pomoct uplatnit sa :smile: Aspon ja to tak beriem a zatial mam dojem, ze to tak sedi vseobecne..
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Pes a kone

Poslaťod Euchrid » Pon 02.07.2012 13:09

Nadinka píše:bellss - ja som ti nic nechcela hovorit, lebo vyzeras natsene a neveim nic tajne ako euchrid (aj mne mozes poslat SS :ach: ), ale vseobecne, neveim ako u psov, ale co sa tyka koni, ako aj hipoterapiu, na slovensku by som to nestudovala...uz len skola v nitre, ludia co tam chodia, si trieskaju hlavu, ze kravina na entu..jednoducho ja mam pocit, ze na svk okrem par vynimiek sa konom bars skutocne nikto nerozumie....a tie vynimky uz skoro ani netrenuju :plac:


nadinka :jop: skvely postreh ohladom nitry , skola na zaplakanie....
Euchrid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Pes a kone

Poslaťod Euchrid » Pon 02.07.2012 13:13

Cathie píše:Clovek sa 90% veci nauci v praxi a na to sa musi tym veciam venovat aj mimo skoly.. ale titul je ta "oficialna" cast, ktora mu neskor moze pomoct uplatnit sa :smile: Aspon ja to tak beriem a zatial mam dojem, ze to tak sedi vseobecne..


byval som niekolko rokov na ,,pseudo skvote :lol: " s partiou 3 psychologov, (z coho boli 2 ja hudobnici...to iba tak na margo toho skvotu) skola im zarucila titul, a papier,ze mozu vykonavat svoju pracu,ale realne uplatnenie si nasli iba vdaka absolvovanym kurzom a nadobudnutymi certifikatmi,ktore pocas studia nazbierali. je to financne velmi nakladne,ale je to investicia do sameho seba
Euchrid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Pes a kone

Poslaťod Cathie » Pon 02.07.2012 19:07

Euchrid píše:je to financne velmi nakladne,ale je to investicia do sameho seba

Nemozem uplne suhlasit, ak clovek tie peniaze nema (alebo ich na to dat nechce), tak si vie najst aj inu cestu. Vsetko je o tom zaujimat sa, pytat sa a byt ochotny pracovat zadarmo :no:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Pes a kone

Poslaťod Euchrid » Uto 03.07.2012 21:20

:nwm: nuz nehadam sa...neviem ako to funguje, ale verim,ze sikovny a ambiciozny clovek sa nikdy nestrati :no:
Euchrid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Pes a kone

Poslaťod ejda » Ned 29.07.2012 20:38

Taky bych chtěla dělat hipoterapii a canisterapii, ale protože u nás žádný takový obor není, jdu studovat Fyzioterapii na Karlově univerzitě (2.LF) a pak se tomu věnovat třeba už okrajově - hiporehabilitaci bych měla mít volitelnou v druhém semestru.
Jinak já štěndo vezmu ke koním tento týden, jezdit nebudu, jenom se půjdeme seznámit. Mám 100% hodného koně, na kterém se dá jezdit na ohlávce a špagátu, děláme spolu trochu té přirozené komunikace a psy má rád.

Vždycky mě baví, když jedu někam na vyjížďku, potkám pejskaře, zastavím u kraje a čekám, koni je to jedno. Už jsem i potkala psa, který mi vyloženě kousal koni do spěnek a to jsem na tu paničku ječela skoro hystericky ať si toho psa chytí, jestli o něj nechce přijít a koni to přitom bylo úplně jedno. Narazit ale na kohokoliv jiného, mohlo jít opravdu o problém.

Jsem zvědavá, jak se koliáček s koníky seznámí, byla by škoda, kdyby se nenaučil, protože na koních trávím hodně času venku a může se tam vyběhat... :yes:
ejda
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Praha

Re: Pes a kone

Poslaťod Bellss » Ned 29.07.2012 21:05

ejda Tak som zvedavá aký to bude odbor :smile: Tiež máš zaujímavé odbory. :yes:

Wau..často sa taký kôň nevidí čo mu je tak všetko jedno :lol: Skvelý parťák musí byť :)
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné