Otec mi týra psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod Domca » Uto 31.01.2012 10:05

Tak toto si ja ani len predstavit neviem :ua:
Myslim ze tu uz bolo vsetko popisane, bud dat fenku niekomu strazit, alebo ju zamykat do izby (klietky..)...ja som bezne 7-8 hodin prec (v skole) a moje fenky vydrzia v pohode :no: Skusit sa s nim o tom porozpravat, nejako to vyriesit ak sa to bude dat...U nas si nikto nedovoli trestat psov (nemam na mysli bitku alebo nieco podobne) -okrem mna a mamky pretoze vedia ze ja som na toto citliva...ale tvoj tato je asi komplikovana povaha a aj to starnutie tomu co to pridava...drzime labky :smile:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod Lindchen » Uto 31.01.2012 10:11

Ak fenke urobíš režim, tak pekne vydrží. Dopoludnia mám doma spolubývajúcu, ale tiež mi v súčasnosti môjho moc nebráva, má svojho psa, s ktorým potrebuje pracovať, nebude sa jej tam ešte motať bígel. Ráno si ho poriadne vybehám a vyvenčím, vydrží :yes: . O venčenie sa teda neboj.
Najlepšie bude ozaj malú zamknúť do izby, aby sa nemotala po byte, z izby vziať veci, ktoré by otec mohol potrebovať, aby nehromžil, že tam bolo zamknuté a on potreboval to a to a bla bla. Príp. ak máš dobrú prácu a otec je sebestačný, tak sa odsťahovať niekde do podnájnu a chodiť otca len navštevovať a niečo pomôcť, ak treba. Tak to robím ja.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod Monika & Parsonky » Uto 31.01.2012 14:14

Jasné, psík vydrží. Mne sa občas stalo, že som sa v jobe zasekla aj 12 hodín a museli vydržať, nič iné im neostávalo.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod usagi » Uto 31.01.2012 14:16

duglaska píše:AlicaGGG - áno ja som rozmýšľala nad fabkou. Lenže v každej "normálnej" rodine ak je niekto doma, cez deň ide von so psom. Ona bude musieť čakať na mňa. :ua:


moja,u nas je poobede doma mama,otec a brat.Vsetci krpateho zboznuju - narabaju s nim ako s deckom.Ani jedneho z nich by vsak nenapadlo vziat ho von a aspon raz za den ma takto "odbremenit" napr., ked letim domov s vyplazenym jazykom,aby som nemusela hned zhrabnut psa a letiet vyblaznit nevyblaznene sidlo :pac:
Urcite si zvykne,tie zamnute dvere su fajn napad. Ja krpca tiez zatvaram ak ostava doma s otcom.Pretoze ten tiez cim je starsí,tym je blbsí a ma potrebu maleho neustale krmit a to faKt hocicim :ahoj:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod casira » Uto 31.01.2012 14:23

Toto je velmi smutné,ked vlastný otec nie že by pomohol,tešil sa ,bude psovi zle robit,týrat ho,kopat...Určite to nie je normálne.Ak by bola možnost,radila by som odstahovat sa,ale tušim si písala,že si bez práce.Takže rozhovor s otcom,zamknút dvere a čakat.Len aby tie dvere náhodou nevykopol.Ja by som určite od takého rodiča odišla čím skor a asi aj čo najdalej. :ua:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod Nanda » Uto 31.01.2012 22:29

Jediné čo možeš zatiaľ spraviť je zamknúť ju do izby alebo dať ju postrážiť známenu alebo dobrému susedovi/susedke. Inak všetko tu bolo povedané.
Naposledy upravil Nanda dňa Štv 02.02.2012 17:26, celkovo upravené 1
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod usagi » Uto 31.01.2012 23:09

Offtopic: Ach,Nanda :ach:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod Domca » Pia 17.02.2012 18:35

duglaska je nieco nove?
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod duglaska » Sob 18.02.2012 20:36

Dlhšie som na tomto fóre nebola, nechodievam tu až tak pravidelne. Ďakujem za všetky názory. Takto zisťujem, že nie som sama, čo sa týka problému ísť vyvenčinčiť psa počas dňa. Čo sa týka odsťahovania sa, z finančných dôvodov to bude asi ťažké aj keď malá tajná rezerva na extra ťažké časy tu je psst. Zatiaľ aj tak tvrdo pracujem na hľadaní práce. Ale to by patrilo už do inej témy.
duglaska
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Poprad

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod energitc » Pon 20.02.2012 10:46

my sme mali podobnu situaciu, akurat to nebol otec,ale mentalne postihnuty ujo, o ktoreho sme sa starali. Ked mal diabeticke zachvaty, tak nam desil macku, psa som si zamykala do izby takze k tomu sa nedostal.Macicku sme museli darovat,a doteraz to trpko oplakavam, lebo zacala mat z neho vyslovene strach, paranoju a zacala sa spravat inak ako bezne.

Bud si psika zamkni do izby alebo si skus najst v okoli alebo priamo v praci (zalezi kde robis) nejakeho pana straznika, co strazi dvor a ponuknes mu psika ako pomocnika na den. S otcom to budes mat tazke, tusim mu nastupuje starecka demencia (so starkou to tak tiez bolo, predtym mile dobrosrdecne ziena, neskor mala nasrata furia, ale to uz brala tolko liekov a mala take zmatocne stavy, ze to proste bola staroba- raz uvarila akoze puding,ale podla receptu na fazulovu polievku :lol: ).Este mozno jedno-nerozmyslala si nad domovom dochodcov alebo nejakym dennym stacionarom pre otca?Casom ti moze napr. odist z bytu v papuciach, necha otvorene dvere a strati sa a nebude vediet prist domov a pod....mame skusenost :ua: Resp. by si sa mozno vedela dohodnut s niekym, ze by ti prisiel cez den k otcovi?alebo zaviest otca k niekomu?Viem,ze financne su taketo veci narocne a zohnat niekde miesto tiez...
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod duglaska » Str 29.02.2012 23:07

Ahojte, dnes som bola u lekára. Fenka ostala doma, nezamkla som ju do izby, lebo zámok momentálne nefunguje. Otec prišiel domov, kým som bola u lekára. Potom som prišla ja. Od vtedy je na mne "prilepená". Napr: umývala som riad - ona sedela pri mne, išla som na WC - ona za mnou, išla som sa osprchovať - fenka za mnou. Niečo sa dnes muselo stať, aj keď vonkajšie zranenia nemá. Pre istotu som jej merala teplotu, či to nebude aj niečo iné, ale nemá teplotu. Som z toho zúfalá a je mi do plaču. Asi ju budem musieť niekomu dať.
duglaska
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Poprad

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod tulenik » Štv 01.03.2012 2:40

Offtopic: Na druhej strane, dnes mala "prilepený stav" aj moja potvora. Na záchod ma zvykne prenasledovať, ak ju mám v robote a na podobných miestach, ale aj doma dáva na mňa niekedy pozor vo vani či na záchode, aby som náhodou neodišiel a jej aby nejaký zážitok neušiel :ha: no ale dnes... večer som zaspal pri filme, čo skončilo tak, že som sa zobudil na niečo veľké chlpaté vedľa mňa (nezvykne mi liezť do postele) a celý zbytok večera kým asi pred hodinou nezalomila si vynucovala kontakt. Fyzický. Túliť sa, škrabkať, česať. Tiež som skúmal, či jej niečo nie je.
Všichni jsou zákeřná hladová klíšťata
jsou na svých prdelích vzájemně přisátá
a když se poslední na první zavěsí
pak z jeho prdele vlastní krev saje si
tulenik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 637
Bydlisko: BA (DNV)

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod Domca » Štv 01.03.2012 11:33

duglaska píše:Ahojte, dnes som bola u lekára. Fenka ostala doma, nezamkla som ju do izby, lebo zámok momentálne nefunguje. Otec prišiel domov, kým som bola u lekára. Potom som prišla ja. Od vtedy je na mne "prilepená". Napr: umývala som riad - ona sedela pri mne, išla som na WC - ona za mnou, išla som sa osprchovať - fenka za mnou. Niečo sa dnes muselo stať, aj keď vonkajšie zranenia nemá. Pre istotu som jej merala teplotu, či to nebude aj niečo iné, ale nemá teplotu. Som z toho zúfalá a je mi do plaču. Asi ju budem musieť niekomu dať.


A ako reagovala na otca? drzala sa od neho dalej?....ak sa takto nikdy predtym nechovala mohlo sa naozaj nieco stat a nemusi to byt na nej vidno po fyzickej stranke...Neviem ako to u teba vyzera s byvanim ci si planujes nieco najst atd. ale ja by som fenku nedavala prec natrvalo mozno len na cas kym sa to ako tak vyriesi...
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod Miu » Štv 01.03.2012 11:36

duglaska píše:Ahojte, dnes som bola u lekára. Fenka ostala doma, nezamkla som ju do izby, lebo zámok momentálne nefunguje. Otec prišiel domov, kým som bola u lekára. Potom som prišla ja. Od vtedy je na mne "prilepená". Napr: umývala som riad - ona sedela pri mne, išla som na WC - ona za mnou, išla som sa osprchovať - fenka za mnou. Niečo sa dnes muselo stať, aj keď vonkajšie zranenia nemá. Pre istotu som jej merala teplotu, či to nebude aj niečo iné, ale nemá teplotu. Som z toho zúfalá a je mi do plaču. Asi ju budem musieť niekomu dať.


Možno na ňu iba kričal, alebo to mohlo byť, že ju nejako provokoval, šliapal jej na labky...
Miu
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101

Re: Otec mi týra psa

Poslaťod ariel » Sob 24.03.2012 22:21

ja by som sa zbavila otca, toto ako keby mojmu dietatu zlomil rebro, bud by som odisla, hocikde so psom, alebo by som sa snazila jeho vystahovat, aj do blazinca, zkratka by som to nezniesla, je ine kopnut psa a kopnut ho tak, ze mu zlomis rebra predsa, viem, ze je to tazke, kedze si nezamestnana, lahko sa mi hovori
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné