Uz nechcem psa :-(

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod wewe » Pon 06.02.2012 18:24

su steniatka, pri ktorych si uzivas ich prve mesiace ked su pojasene :aaa: ale su aj takí, pri ktorych cakas kedy vyrastu a dostanu "rozum" :lol:
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako šteniatko oblizujúce vašu tvár.
wewe
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 91
Bydlisko: Bratislava-Ružinov

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 06.02.2012 18:30

Tak to záleží od daného človeka, či mu to vadí alebo sa z toho teší. Je pravda, že väčšine ľudí práve toto šteniatkovské chovanie vadí. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod wewe » Pon 06.02.2012 18:37

jj a cakaju kedy budu mat doma kludneho dospelaka :lol: ale steniatkovsky vek je najlepsie obdobie na ziskavanie skvelych spomienok.. :jop:
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako šteniatko oblizujúce vašu tvár.
wewe
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 91
Bydlisko: Bratislava-Ružinov

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod fiore » Pon 06.02.2012 18:53

Monatko288 píše:Tak to záleží od daného človeka, či mu to vadí alebo sa z toho teší. Je pravda, že väčšine ľudí práve toto šteniatkovské chovanie vadí. :lol:


Tak napríklad ja som takých asi 20 rokov túžila po JRT, lebo sa mi páčila ich povaha. (áno ja viem, že nie som kompletná :lol: )
Vyliečil ma z toho náš pišišvor, ktorý zabil dve muchy jednou ranou. Je z útulku, čiže mám dobrý pocit, z dobre vykonaného skutku a má to povahu russela.
Poviem vám je to na mašľu. :aaa:
Je to ohromné šteňa. Bláznivé, vychcané, svojhlavé, večne niečo vymýšľajúce, hýbe sa to ešte aj keď spí.
Po celodennej makačke v práci človeka potom čaká ešte druhý šichta doma, lebo ten trkvas ho nenechá poriadne ani najesť.
Preto mi prišiel príspevok zakladateľky povedomý, lebo aj ja som pri ňom mávala downtimes a to nemám ešte aj deti na krku.
Popravde sa tešíme na čas, kedy krpec dospeje a trošku uberie zo svojho elánu. Len dúfam že tá bláznivá povaha mu stále ostane.
Nikdy mi šteniatkovské chovanie nevadilo, len proste niektoré psy sú trošku únavnejšie, než iné. :smile:
Let’s agree to disagree.
fiore
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Ba, Dúbravka

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 06.02.2012 18:56

Ak máš doma niečo podobné Russelovi, tak sa načakáš kým dospeje a hlavne kým sa prestane chovať ako neriadená strela. Ja mám toto doma v jednom, v jednom kuse. Každú sekundu zo dňa je pripravená čosi robiť, každú. Už sme sa však konečne dostali do toho štádia, že keď si ju nevšímam, tak dá pokoj a lahne. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod fiore » Pon 06.02.2012 19:03

:pac:
nuž nepotěšil jste mě...
Monatko288 píše: Už sme sa však konečne dostali do toho štádia, že keď si ju nevšímam, tak dá pokoj a lahne. :lol:

Tento si síce ľahne, ale zato to celý čas komentuje, až kým nestratím nervy a nejdem sa mu venovať.

Offtopic: Ja ťa hlavne obdivujem, že máš tých russelov dvoch. To by som fakt nezvládla - a že som sa bila do hrude aké mám ja so psami skúsenosti :lol:
Let’s agree to disagree.
fiore
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Ba, Dúbravka

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 06.02.2012 20:18

Jasné, ona je neskutočne ukecaná. Fakt som to dlho nezvládala a radšej som s ňou šla niečo robiť ako to počúvať, ona si stále pokňukáva tým štýlom, nudím sa, poď so mnou niečo robiť a pod. Boli fakt chvíle, keď bola taká otravná, že mi bolo až do plaču a to neklamem.
Teraz to však robím tak, že sa s ňou začnem hrať, kombinujeme rôzne cviku, otočky a taaak, preťahujeme sa, skoro vôbec jej tú hračku nehádžem a pak to ukončujem bez zbytočných rečí, teda vezmem hračku, dám pamlsok a nezabudnem poznamenať, že koniec hry. Medzi tým ešte často veľmi silno sa s ňou o motúz preťahujem, takže ona vydáva neskutočne zvuky pri tom a pak jej ju pustím s tým, že aká je šikovná, že motúz získala. Vtedy je hrozne pyšná.
Ona je celkovo fakt dosť akčná, takže ešte okolo toho frfle, ale keď si nevšímam nakoniec si ľahne. Staršia fenka je pravý opak, ju do hry a cvičenia musím vyslovene "nútiť".
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod cisielko » Pon 06.02.2012 20:51

wewe píše:su steniatka, pri ktorych si uzivas ich prve mesiace ked su pojasene :aaa: ale su aj takí, pri ktorych cakas kedy vyrastu a dostanu "rozum" :lol:


tak toto sedí :lol: to moje, že šteniatko ma každý deň keď prídem z práce dostane na kolená :plac: okrem bordelu čo už beriem ako normálnu vec vždy niečo urobí..náš byt vyzerá ako po bombe..obhryzená podlaha, šupíky na linke, stôl, deky, káble a dnes gauč... ja som jedna z tých čo čaká kedy dostane aspoň rozum všetko nezničiť.
cisielko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod Bad » Uto 07.02.2012 7:44

Offtopic:
Monatko288 píše:nezabudnem poznamenať, že koniec hry

:yes:
my máme "dost" nebo "jdeme"(pokračujeme v procházce ale nebudu nic házet ani kopat), jenom je důležité po tomto povelu psa opravdu ignorovat)
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod fiore » Uto 07.02.2012 11:36

Bad píše:Offtopic: my máme "dost" nebo "jdeme"(pokračujeme v procházce ale nebudu nic házet ani kopat), jenom je důležité po tomto povelu psa opravdu ignorovat)


Offtopic: Jo. my máme na to povel "stačilo". Problém je skôr nezačať sa potom smiať, keďže náš rarach si síce ľahne (no...hodí sa o zem), vzdychne si pri tom ako totálna herečka a celý čas, čo takto leží si dudre, pričom nás jedným okom pozoruje, či sme si to čiste náhodou nerozmysleli. :pac:
Let’s agree to disagree.
fiore
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Ba, Dúbravka

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod wewe » Uto 07.02.2012 12:34

cisielko - tak to aby sa clovek bal otvorit dvere po tom co prichadza domov, ze co sa spušť zas bude doma :oo: .. nas maximalne roztrha daku vreckovku alebo isty cas obhryzal nohy stola .. nastastie stal par eur /ikea/ takze neriesim :lol: ale z tohto by ma porazilo, kebyze mam takeho blazna doma. a to robi odjakziva?
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako šteniatko oblizujúce vašu tvár.
wewe
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 91
Bydlisko: Bratislava-Ružinov

Re: Uz nechcem psa :-(

Poslaťod cisielko » Str 08.02.2012 10:55

wewe píše:cisielko - tak to aby sa clovek bal otvorit dvere po tom co prichadza domov, ze co sa spušť zas bude doma :oo: .. nas maximalne roztrha daku vreckovku alebo isty cas obhryzal nohy stola .. nastastie stal par eur /ikea/ takze neriesim :lol: ale z tohto by ma porazilo, kebyze mam takeho blazna doma. a to robi odjakziva?


no bohužal u nás to tak funguje, každý deň otváram devre na byte stým čo zase ide byť :ach: vždy ma ide poraziť..deky máme aj my z Ikei, našťstie ich tam majú lacné, tak vždy ked sme v BA tak ich kupujeme..od začiatku bol taký ale takúto spúšť robí asi psoeldné týždne...teraz skúšame prechádzky a unavenie pred odchodom do práce, kosti, hračka, ktprú vidí iba ked niesme doma, nevítanie a všetko čo som sa dočítala..uvidíme čo ma počká doma dnes..len nech nechá na pokoji gauč :ua:
cisielko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Predchádzajúci

Späť na Ostatné