Pes a koberce

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Pes a koberce

Poslaťod aisha1 » Sob 12.11.2011 15:09

Ahojte aj ked som to tu preštudovala hádam všetko opýtam sa takú možno pre niekoho hlúpu otázku .
Ako riešite čistenie chlpov z kobercov ,lebo našu čiernu dogušku poznať na každom koberci v dome a to ju vyčesávame 2X do týždňa.
Von ju dať nemienim no začínam zvažovať nad vyhodením kobercov ,ale na druhej stane ešte máme malé deti čo sa radi váľajú po zemi tak im je aspoň na kobercoch teplejšie.
Mám len ja taký pocit ,že to stými chlpmi nezvládam :hi: :pac: alebo je to úplne v norme a ide o zvyk.
Za odpoved dakujem.
Čím väčšieho psa máte, tým menšie miesto pre vás ostane v spálni. :O)
aisha1
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: nemecká doga a poriadok v dome :o)) ???

Poslaťod Margita » Sob 12.11.2011 15:19

to uz ste s tym museli ratat predtym :smile: kratka srst je v tomto smere asi najhorsia co s atyka odstranenia ju z kobercov a calunenia.zostava ti asi len ju vycesavat castejsie,kto ma psa musi ratat s tym ze nie vzdy to bude mat tip-top :lol: ale pokukaj temy su tu aj ohladne tohto,zachvilu ti to tu zamknu
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: nemecká doga a poriadok v dome :o)) ???

Poslaťod Mackie » Sob 12.11.2011 15:28

ja mam napr. taky koberec, ktory sa da krasne vycistit furminatorom :angel:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: nemecká doga a poriadok v dome :o)) ???

Poslaťod Margita » Sob 12.11.2011 16:23

my sme koberce radsej zrusili uplne,pes neplzne ale cistit ho od :kak: ked bol maly nebolo bohvieco,najlepsi koberec ziadny koberec :heh: ono su aj take speci vysavace ktore su na psie chlpy no aj na psie chlpy :smile:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: nemecká doga a poriadok v dome :o)) ???

Poslaťod aisha1 » Sob 12.11.2011 20:47

dakujem za odpovede asi nám neostáva nič iné len dočkať nech deťušky trošku odrastú a tiež to zrušíme :yes: .
inak sa uvysávam k smrti :pac: .
A dnes sa tej našej drnde podarilo zložiť manžela bola tak šťastná ,že ho vidí až ho sklátila k zemi :haha: :lol: ....
Čím väčšieho psa máte, tým menšie miesto pre vás ostane v spálni. :O)
aisha1
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: nemecká doga a poriadok v dome :o)) ???

Poslaťod casira » Pon 14.11.2011 21:12

inak sa uvysávam k smrti .
A dnes sa tej našej drnde podarilo zložiť manžela bola tak šťastná ,že ho vidí až ho sklátila k zemi

Pri psoch a kobercoch je neocenitelným pomocníkom kvalitný,výkonný vysávač. :smile: Aj my sme mali v byte najprv koberce všade,postupne išli preč,až zostal len v jednej izbe.Tiež som vysávala ako trúba každý den a aj tak za chvílu to tam bolo zas...Taký je už osud :ua:
Ale pri malých detoch naši psy nemali prístup do všetkých izieb.Mali sme a máme velké psy a radšej som to ŕiešila tak,aby neboli spolu bez dozoru. :smile:
Doga v byte-to musí byt veselé. :lol:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice


Späť na Ostatné