pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 02.02.2008 20:54

Čo si o tom myslíte, ako je to u vás a pri akej príležitosti.
Takže v poslednom čase, asi tak mesiac dozadu? som si všimla, že môj pes je doma stále ako na ihlách. Kedysi vedel tak, že ľahol a prespal aj dve tri hodiny v kuse. Nožičky sa sa mu trepotali a sníval si.
Ale teraz nie. Pomali každých 15 minút sa presúva, premŕva, na každé šuchnutie sa strhne, furt za mnou chodí, furt niečo chce (ako napr. na balkón, z balkóna..otvárať dvere...), alebo sa postaví doprostred izby a stojí tam jak šiši... no nevím, ale predtým to nebolo a už so s toho trošku nervózna. Jedine, keď sa prespí poriadne, tak to je v noci. To čučí v peliešku celú noc, ako vždy.
Neviem ani prísť na to, čo sa zmenilo. Myslela som, že hárajú fenky, ale v lete keď hárali, tak toto nerobil a vôbec, jeho háravé fenky moc neberú.
:nwm:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod lucik » Sob 02.02.2008 21:01

a aky je stary? resp. predpokladam, ze skor mlady :no:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 02.02.2008 21:02

2,5 roka má.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Amaguk » Sob 02.02.2008 21:09

sranda, aj nas mal teraz par dni take obdobie, ze len chodil, zgunal, domrzal. :nwm:
Trochu som aj ja spravila chybu, ze som mu zoparkrat nieco dala, aby ma neotravoval, tak zistil, ze taketo spravanie ma nejaky efekt. Ale akonahle som si to uvedomila, tak ho viac uzemnujem.

Inac, moze to byt aj tymi haravkami. pred pol rokom bol u vas novy, mal starosti sam so sebou a novym prostredim, teraz je uz viac udomacneny...kludne ho mohli baby zacat viac zaujimat :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod lucik » Sob 02.02.2008 22:26

tiez myslim, ze to moze byt aj tym - ze uz dospel a okukal sa.. inak, aj Gipsy som vcera prave pozorovala, ze chodila jak pokazene hodiny.. lahla do obyvky, o chvilu zase do pelechu, potom prisla za mnou, stala tu jak tvrde Y, potom si zas lahla, o chvilu sa znovu presunula.. mohla by sa zacat harat :D
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 03.02.2008 8:04

nojo, ach tá príroda.
S predošlím havom sme také nemali. On si to vysexoval na svojej deke a bol pokoj :smile:
Dám sa vonku do pátrania, ktorá to je :lol:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Rika » Ned 03.02.2008 8:55

Moja Biggy je taká stále :heh:... ona totiž musí mať neustále zamestnanie, keď nie je poriadne vybehaná, tak sa neuloží... a aj keď je, tak ešte vždy doma otravuje s loptičkou, separuje plastové fľaše,... neviem kde sa to v nej berie toľko energie - v tomto si sadneme, že aký pán, taký pes :hi:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Bibiana » Ned 03.02.2008 21:57

No.. Falu tiež nie je žiadny nadržanec :lol: Ale občas máme ťažké noci.. Postel- balkón- okno- zem- postel- atď.. Celú noc prechodí a kňučká a kňučká.. Ja sa vždy zlutujem, že čo ak mu treba kakať :pac: vídeme von, nos na zem a jedem... Teraz fenečky hárajú vo veľkom, tak dúfam, že sa dnes vyspím :ha:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Pfiffikus » Ned 03.02.2008 22:55

Bibiana píše:No.. Falu tiež nie je žiadny nadržanec :lol: Ale občas máme ťažké noci.. Postel- balkón- okno- zem- postel- atď.. Celú noc prechodí a kňučká a kňučká.. Ja sa vždy zlutujem, že čo ak mu treba kakať :pac: vídeme von, nos na zem a jedem... Teraz fenečky hárajú vo veľkom, tak dúfam, že sa dnes vyspím :ha:

To by chcela vykastrovat :ha: Ale nieeeeeee :no:
Pfiffikus
Okoloidúci
 
Príspevky: 24
Bydlisko: Bratislava

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Silwuska » Pon 04.02.2008 10:35

Ulfheiðr píše:Čo si o tom myslíte, ako je to u vás a pri akej príležitosti.
Takže v poslednom čase, asi tak mesiac dozadu? som si všimla, že môj pes je doma stále ako na ihlách. Kedysi vedel tak, že ľahol a prespal aj dve tri hodiny v kuse. Nožičky sa sa mu trepotali a sníval si.
Ale teraz nie. Pomali každých 15 minút sa presúva, premŕva, na každé šuchnutie sa strhne, furt za mnou chodí, furt niečo chce (ako napr. na balkón, z balkóna..otvárať dvere...), alebo sa postaví doprostred izby a stojí tam jak šiši... no nevím, ale predtým to nebolo a už so s toho trošku nervózna. Jedine, keď sa prespí poriadne, tak to je v noci. To čučí v peliešku celú noc, ako vždy.
Neviem ani prísť na to, čo sa zmenilo. Myslela som, že hárajú fenky, ale v lete keď hárali, tak toto nerobil a vôbec, jeho háravé fenky moc neberú.
:nwm:


:plac: :plac: uz to prichadza... :plac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Ulfheiðr » Str 06.02.2008 8:23

No. Takže vonku sa nám pohybujú 4 háravky, z toho jedna je vo vedľajšom dome :pac: :yes:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Silwuska » Str 06.02.2008 8:49

Ulfheiðr píše:No. Takže vonku sa nám pohybujú 4 háravky, z toho jedna je vo vedľajšom dome :pac: :yes:


:plac: Uz to prislo... :plac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Ulfheiðr » Str 06.02.2008 8:50

Silwuska píše:
Ulfheiðr píše:No. Takže vonku sa nám pohybujú 4 háravky, z toho jedna je vo vedľajšom dome :pac: :yes:


:plac: Uz to prislo... :plac:


Musíš začať zatvárať okná :no: :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod Silwuska » Str 06.02.2008 8:55

:plac: Zamrezovat okna, zabetonovat kolik do zeme(najlepsie az do Ciny), vystuzit retaze plutoniom ... :plac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: pes je doma ako na ihlách-nepokojný

Poslaťod p.j.jack » Str 06.02.2008 12:32

to robi aj moja ajda ked hara,nepokojna,chodi hore dole po byte,raz kreslo,potom gauc,potom pelech,potom nazem,potom ku dveram.V noci hraje divadlo ako sa jej chce ist,knuci ako keby hovorila"staavaj ja to uz nevydrziiim" a tak ja vstanem a ona joooj beha a znuchava kedy a kde bol pes...proste to haranie je des.... :ach:
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Ďalší

Späť na Ostatné