Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod Larja » Uto 01.11.2016 7:41

Larinočka moja najdrahšia, myslím na teba každý deň, stále mi veľmi chýbaš, ĽÚBIM ŤA, spinkaj sladko dievčatko moje, si NAVŽDY v mojom srdci.
Larja
Okoloidúci

Barfer.sk

Poslaťod matusko222 » Ned 12.03.2017 13:50

Dobrý deň. Mrzí ma vaša strata :( My sme si po smrti nášho Dobynka zaobstarali psíka z útulku. Je to to najkrajšie čo môžete spraviť a takýto psíkovia sú vám naozaj vďační že si ich k sebe vezmete. Dobynka sme si dali spopolniť a "časť" toho popola sme si dali vložiť do prívesku ako takú malú škvrnku, keďže bol Dalmatínec. Dožil sa 15 rokov :( Museli sme ale chvíľu počkať kým sme si zobrali z útulku Albiho. Bolo nám veľmi smutno ale zároveň to doma bez psíka nebolo ono.
matusko222
Okoloidúci

Poslaťod 8_PaNdY_8 » Uto 21.03.2017 18:01

toto s tým popolom robia aj pre psíkov? som si myslel že len pre ľudí to existuje...
8_PaNdY_8
Okoloidúci

Poslaťod Larja » Uto 16.01.2018 18:51

Moja milovaná Larinočka, dnes sú to presne dva roky, čo si odišla do psieho nebíčka, myslím na teba každý deň, stále ťa ľúbim, v mojom srdci si stále so mnou a navždy budeš. Ľúbim ťa...
Larja
Okoloidúci

Predchádzajúci

Späť na Ostatné