Pes na letnom "open air" festivale

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes na letnom "open air" festivale

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 20.07.2011 11:21

Ja si napr. ani neviem predstaviť, že by som šla niekde bez psov. Ak s nami nemôžu, my radšej ostávame doma. Bolo to tak aj minulý rok, keď sme chceli ísť na Žákovic a jednak nám ich nemal kto na sobotu postrážiť a druhák predstava, že by som ich nechala doma samé, nepripadala do úvahy.

Alena: na Pohodu s deťmi isto áno, neviem čo si počula, ale viem ako to tam funguje a isto by si to riadne užili. Ja som teda na veľa fesťákoch nebola, ale isto je práve tento no. 1 na Sk. Preto som bola taká sklamaná, že sme sa tam tento rok našou chybou nedostali. :ua:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Pes na letnom "open air" festivale

Poslaťod Akami » Str 20.07.2011 12:15

Offtopic: Moje psice kolík udrží bez problémov, ale oni ani nemajú tendenciu ísť a ťahať sa preč, používam to iba ako poistku.

A nie som blbá aby som psa nechala niekde v zavretom stane na slnku.


Inak aj keď síce psice môžem nechať doma, dokonca sa mi má kto o ne postarať a nerobia problémy, rovnako ako Monatko si neviem poriadne užiť niekde niečo bez nich. Sú proste už úplnou súčasťou môjho, nášho života a ak neberem do úvahy výnimky (ako napríklad výlet do ZOO alebo naposledy na hrad), psice idú všade s nami. Takže veškeré akcie, výlety, všetko volíme tak aby to vyhovovalo nám, deťom aj psom.
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Pes na letnom "open air" festivale

Poslaťod Sunny » Str 20.07.2011 12:43

Psi na úväze nechávam bežne - bez dozoru iba na mushing akciách, inak tak, aby som na ne dovidela. V klietkach v aute bývajú odložené bežne, je to ich druhý domov, presne ako u Silvuch a nemajú s tým problém (až na Ice, ktorá raz za čas proste hučí a zavýja - a inokedy tam spokojne spí, by som fakt chcela vedieť, čo jej behá v tej hlave :ach: ). Ale v lete je to nemožné a nechať psi bez dozoru kdesi pri stanoch...by som sa bála, že s nimi niekto odíde :nwm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Pes na letnom "open air" festivale

Poslaťod Akami » Str 25.07.2012 12:51

Tak a tento rok je to tu zas. Kto kde bol? My sa chystáme tento víkend na FestDobréBohunice, stretneme tam niekoho? Viem že pred rokom mi viacero dogforákov vravelo, že by tam šli radi...
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Pes na letnom "open air" festivale

Poslaťod lucik » Str 25.07.2012 13:51

my tam budeme :jop: aj s dievčatami samozrejme :no:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Pes na letnom "open air" festivale

Poslaťod Lucy » Str 25.07.2012 14:29

Ja som bola so psom na festivale 2x a pokial to nie je nutne, tak to nechcem znovu absolvovat...
1.krat som bola na Hardfeste, uz z nazvu vyplyva,ze filharmonia to nebola -tam som mala Schumiho, ktoreho tam ludia milovali..co sa aj cudujem,lebo vsak vsade same drsne tvare a polmetrove ciro a ked uvideli maltezaka,tak sa sli roztopit :lol:
...raz som ho nechala hajzla v stane, jasne,ze si nasiel cestu von, zrazu len prichadza partia muzov a v strede ako obetny baranok na rukach moj ocividne spokojny pes :pac: potom som ho uz mala vsade so sebou, ako on bol v tom case este bezproblemovy, cize az na to,ze som nebola v kotli sa to dalo
a najradsej spominam jak sme sa rano balili, som mu hadzala piskaciu loptu a parik co bol vedla nas zacal na to piskanie tancovat :heh:


2.krat bol minulorocny Grejp, tam sme mali Ester..myslim,ze 80% navsetvnikov si ju bude pamatat,lebo Esterka lubi stekat a tak v noci bolo pocut z roznych stan od uplne cudzich ludi povely typu "Ester ticho" :ha: najhorsie na tom je,ze ona ani nie je moja, cize tam by nebol ten uplny pocit zodpovednosti,ale ta zmrdica ma ma radsej nez panicka,ktory ju tam mal,cize aj tak bola nalepena stale na mne...k dispozicii mala stan pre seba a jasne,ze sa vzdy natrepala k nam,co sme tam boli tri zaparene sardinky
inac bola zlata ona je taky samorast,hluuk jej vobec nic nerobi...v podstate nemam zlu skusenost pes+festival, ale tiez sa neviem tak dokonale odreagovat a vybujacit jak ked tam davam pozor len sama na seba
..nicmenenam hrozi ester na Grejpe aj tento rok
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Pes na letnom "open air" festivale

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 25.07.2012 15:24

My máme za sebou tento rok fesťák Pohoda a na pár hodín, asi na 3 sme vzali so sebou aj psov, keďže tak, či tak by sme ich museli ísť domov venčiť. Nič im nevadilo, ani ľuďom nevadili, práve naopak. :no:
Nejaké foto sú tu: http://monatko288.rajce.idnes.cz/Bazant_Pohoda_2012/
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Pes na letnom "open air" festivale

Poslaťod lucik » Str 25.07.2012 16:08

nechcete niekto 2 lístky na FestDobréBohunice na tento víkend? mám voľné..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Pes na letnom "open air" festivale

Poslaťod Akami » Str 25.07.2012 20:03

lucik píše:my tam budeme :jop: aj s dievčatami samozrejme :no:
Tak treba do mňa štuchnúť ak ma stretneš, ľudí ja bežne nespoznávam. Môžeme spoločne s psiskami posedieť :no:
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Pes na letnom "open air" festivale

Poslaťod meraja » Štv 26.07.2012 9:08

ja by som tiež išla keby dačo z toho poznám :lol:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Predchádzajúci

Späť na Ostatné