Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Typy na výlety

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 12.01.2008 23:08

Ideme zajtra 20.teho, aj s kamošom Tedynkom (golden). Z Lamača vyrážame cca o deviatej, tak tam budeme asi o pól? A ideme na tie polia, čo sú za hrádzou, jak je ten bunker s náučnou tabuľkou (tam parkujeme)
Tak ak si prečítaš, tak prídi. Al eja tam chodím často,takže aj inokedy kludne :smile:

inak pliesť si Kóliu a catahoula.. :pac: :heh:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Typy na výlety

Poslaťod Priscilla » Sob 12.01.2008 23:51

Ulfheiðr píše:Ideme zajtra 20.teho

Ale zajtra nie je 20-teho. To je až o týždeň. Zajtra je len 13-teho. :no:

Ulfheiðr píše:inak pliesť si Kóliu a catahoula.. :pac: :heh:

No, keď väčšina ľudí pozerá len na farbu. Keby si vedela koľkokrát bola za dalmatína, kvôli tým fľakom :lol:
Som zvedavá, kedy mi začnú na malú Meghan hovoriť, že je doberman. :ach:
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Typy na výlety

Poslaťod Aris » Uto 15.01.2008 12:16

raky píše:
Aris píše:ja mám ešte jeden typ.
Je to Inovec-Hrádok krásna túra cca 24 km, ale nič náročné skoro žiadne šlapanie do kopca úple super ked nájdem foto pridám :lol:


dá sa aj na bike... :jop: a aj Tematín...


A ty kde bývaš????
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Typy na výlety

Poslaťod shishi » Str 23.01.2008 17:24

ked niekto viete o dobrom mieste blizko KE, sem s nim
Je to váš přítel, váš společník, váš obránce, váš pes. Vy jste jeho život, jeho láska, jeho vůdce. Bude váš, věrný a oddaný, do posledního úderu srdce. Jste mu povinován zasloužit si takovou oddanost. N.N.

www.buonacasa.sk
shishi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 507
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Poca » Uto 18.03.2008 16:09

Ja mam na vylety so psom najradsej Muransku planinu. Je to narodny park a pes musi byt na voditku (moj nebyva, ale nehovorte nikomu) Je tam malo ludi a vela medvedov a ina zver. Super je hlavne v lete ked tam niekde stretnete uprostred divociny kone na pastve. Moja Nixa sa pri nich uzasne vyblbla. Ak najdem foto, alebo video, poslem.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Veve7.7.7 » Štv 27.03.2008 13:41

Mne sa veľmi páčilo na Gýmeši. Ide sa tam dosť dlho, ale je tam krásne :lol: . Táto zrúcanina sa nachádza v Jelenci.
ObrázokObrázok
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba
Veve7.7.7
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 403
Bydlisko: Nitra

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Poca » Štv 15.05.2008 11:37

Zubria obora pri Topoľčiankach. Aj keď Bria videla zubre 1. krát v živote viac ju zaujímala mačka čo dávala Yetimu neslušné návrhy..

Obrázok
Obrázok
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 15.05.2008 13:47

Boli sme v Tatrách a bola som milo prekvapená, že lanovka na Hrebienok prepravuje psov zdarma.
Odporúčam ale postaviť sa do radu prvý, aby ste si ulovili miesto, lebo je dosť nátresk, takže treba tam byť už 15 minút pred odchodom.
Chodí každú pol hodinu: o celej a o pol.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Amaguk » Štv 15.05.2008 15:20

Poca, dik z dobry tip :smile:

Ulf, to je uz ta nova zubacka? Kde ste potom na Hrebienku isli? Ako je to tam s pohybom psov? :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Tipy na výlety

Poslaťod raky » Pia 16.05.2008 23:55

aj ja ďakujem, Tatry super...., len dole by som chcel ísť po svojich,,,,
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 18.05.2008 21:34

No, nieje to zubačka, zubačka chodí so Štrby na Štrbské, toto je tá lanovka "autobus", ktorú ťahajú a spúšťajú na lane so Smokovca, ale je nová, to je fakt. :smile:

Po návrate so Zbojníčky sme nechceli ísť po svojich :ha:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Tipy na výlety

Poslaťod tera » Pia 04.07.2008 11:19

ak poznate niekto Hornu Stredu na taku kratku prechadzku sa da ist poza zeleznicu smer Nove mesto alebo mame 5 jazier teraz tam ale nechodte je tam hip-hop party.PS: v tej vode kupte len psy kupu sa tam kupali a budu kupat aj ludia ale uz sa tam "kupala" tusim mrtva krava a aj kon par psov a jeden clovek bohuzial.dalej ale mame vah a kanal tam sa da fajn poprechadzat v sihoti vahu sa nemusite bat nicoho len inych psov (vlciakov hlavne tam chodia vencit) a esre mame dalsie 4 jazera pri vahu tam som osobne este nebola je to moc daleko (byvam pri zeleznici) a moj hafam by to nezvladol (jazvecik+X) :smile:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Tipy na výlety

Poslaťod lucik » Pia 04.07.2008 12:55

do Hornej Stredy chodim trenovat so psicou, ale na Dlhe kusy (najvacsie bagrovisko) sa chodi kupat velmi vela ludi, neobavala by som sa tam nicoho.. Kazety (dalsie bagrovisko) su uz zarastene, takze tam je to nempekne, ale aj tam sa obcas chodia kupat aj ludia.. a tie famy o mrtvom konovi a krave su nepravdive, to bola len nejaka haluz..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Silwuska » Pia 04.07.2008 13:18

No ja teda stale odporucam tu Krupu...by mi to vyhovovalo, vlezete mi rovno do rany :heh:
Takze park, kde je moznost volen behat zo psami http://silwus.rajce.idnes.cz/S_Luckou_a_Ajkou/
A rybniky... http://silwus.rajce.idnes.cz/Rybniky_s_Dorou/

:ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Tipy na výlety

Poslaťod Aris » Pon 14.07.2008 21:17

Tak čo ludia kto by sa pridal na Zelenú Vodu?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné