Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod moschino » Uto 08.05.2018 8:16

Krasne :aplause: a krasne fotky, radost kukat :aaa: hned by som vyrazila na vylet :aaa: nadherne miesta
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod kellee » Uto 08.05.2018 11:51

mate niekto obehnute aj polsko alebo madarsko? su tam nejake miesta na mensiu turistiku par dnovu
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Uto 08.05.2018 12:29

:aplause: :aplause: :aplause: skaly a skalky v domoch :love: fakt to vyzera ako v nepale. Ukladam do wishlistu. :lol:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 08.05.2018 12:40

Len vedla toho je normalny hotel, len v starsom style. Ja som tam bludila, lebo na ten belveder sa slo cez jeho pozemok. Mne to prislo take, ze urcite nie, som to chcela obist a tam som zase niekomu na terasu, ked pil kavu vbehla, tak som sa otocila. Tak som sa opytala zamestnanca hotelu, co tam upratoval, ze ako sa tam dostanem, lebo som to videla uz z dialky. A on, ze no tadeto a ukazal mi rovno pred seba :pac: Som sa citila ako idiot.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Uto 08.05.2018 19:05

kokos, pigie, toto zazivas a ty sa stazujes na jedlo? :heh: toto vidiet, ani jest nemusim. :haha: pecka. musim aj ja ist niekedy, budem pytat tvoj itinerar :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 08.05.2018 19:27

Vies co, ja by som to zvladla radsej bez toho jedla... Ale s dietatom sa to uz neda nejak prezit, ze sak na chate si dam, ked idem na cely den prec. Ja radsej to, ako kazdy den to iste... Ale s nim niekam ist musim a najlepsie nieco, co je hned po ruke, lebo inak zaspi v aute po namahavom doobedi a to nechceme. My chceme, aby zaspal vecer :haha: A ja to nedavam, ja naozaj nedavam, ked niekam dojdem a oni kukaju na mna ako na debila, ze co mam proti hranolkom s vyprazanym syrom. Ale ten Konigstein to zachranil, posledny den dovolenky a som sa najedla. Cerstvulinka spargla so zemiakmi a vegetarianske lasagne. A obsluha hovorila cesky :heh: A po ceste spat este aj biorestauracia s vege menu. Takmer za hranicami. Som si buchala hlavu o stenu, aj ked teda tam obed vysiel asi 3x tolko, co v CR, ale mne by to fakt neprekazalo, ja by som bola stastna. Ja nechcem varit este aj na dovolenke :heh: Ale nestazujem sa, pocasie super, som kalkulovala tolko veci naraz a aspon to mi dobre vyslo, ze ake dlhe trasy s dietatom, co som ochotna vidiet ked je zamracene, resp. co je nutne vidiet, ked je zamracene, kam ist, ked je slnko, kde som ochotna zniest ludi, cize ist poobede a kde musim ist o 7 rano :heh: A este co je blizko seba, nech neprevozime gate... Narocne :heh:

No a teraz este vymysliet destinaciu na letnu dovolenku :aaa: Sa tesim uz teraz. Hlavne na to, ze pred dovolenkou tyzden padam na hubu, ze pripravujem veci na dovolenku a po dovolenke zase tyzden padam na hubu, co davam veci do poriadku po dovolenke :haha: Ale ak mate tipy, tak prijmam. Ale len na slovensku. 7 hodinovych ciest mam dost na tento rok :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod peterke » Uto 08.05.2018 23:37

My sme sa na toto leto rozhodli pre Bansku Štiavnicu. Ideme na týždeň, tak to tam konečne prelezieme celé. Ubytovanie máme na Bankách 8km od Štiavnice...

Pamätaj, že každý úder pod pás je od ľudí, ktorí nedosiahnu vyššie!
peterke
Šteniatko
 
Príspevky: 65
Bydlisko: PU

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Str 09.05.2018 10:02

polana, ruzin.


ja musim ist do tych ciech. Ved su krasne. :lol: inak velmi dobre sa da najest v madarsku, velmi ma prekvapilo. Sme sa zalizovali.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Str 09.05.2018 10:03

fakt? a kde v madarsku? ja poznam len Sari Csardu a to bolo zleeee (pre mna :ha: ). oni su taki masovi...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Str 09.05.2018 10:23

pri balatone v total rozpadnutom drevotrieskovom bufete. Salaty sme si davali. Asi cerstve potraviny. Akoze take dobre som nikdy nejedla. Mozno dobry kuchar. A lucili sa s nami, ako s najvacsimi kamosmi.. Take mile to bolo.
a som si oblubila Eros Pistu... take levandulove a chilli vyrobky vsade..
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod kellee » Str 09.05.2018 10:48

chlapov kolega vravel tiez, ze madari neskutocne varia, ze uz boli kde kade, ale tam sa zatial najlepsie najedli
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod hisham » Str 09.05.2018 10:56

pigie, nadhera! Vobec by som nepovedala, ze v Cesku to moze takto vyzerat :oo: Krasa, fakt - tie skaly, budovy v nich, vyhlady :love:

A v Madarsku som sa tiez vzdy hrozne dobre najedla, aj masovo aj nemasovo :yes:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Str 09.05.2018 11:18

kellee píše:chlapov kolega vravel tiez, ze madari neskutocne varia, ze uz boli kde kade, ale tam sa zatial najlepsie najedli

hej. vsetci chlapi chvalia... tazke jedla a hlavne vela. :haha: len prave mi neprislo, ze vedia robit aj "zenske" jedla :heh: ale tak ja som len tie csardy navstivila a plus vychadzam z ich kuchyne tradicnej.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 09.05.2018 11:24

Polana - minuly rok, ruzin sme boli s Hugom, aj v stiavnici - tam to uz poznam naspamat, asi najlepsie z celeho slovenska :ha:
Ale Pieniny! Tam som bola naposledy ako skolacka. Ide sa :joint:
Ja uz ziadnej kuchyni neverim, hlavne ceskej nie teda :haha: V madarsku sa nedohovorim, ja ani v nemecku. Ja asi nikde :heh: Jedine v chorvatsku som sa chytala :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Str 09.05.2018 11:32

este mozes ist na ten vychod.. :lol: ale tak tam sa isto nenajes :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné