Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod bibika » Pia 30.03.2018 19:35

kives píše:Offtopic: kam? som pocula len obcasny vyskyt na uplnom juhu okolo devina? Ba? mas nieco novsie?
Offtopic: Jop juh okolo Devína plus juhovýchod SR. Mám o tom tretinu DP, tak by sa patrilo. :lol: Stále sú to zmiešané infekcie podkožnej a srdcovej diro.
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod kives » Pia 30.03.2018 19:43

Offtopic: fuuu, ešte že tak. aj babezka začala niekedy okolo 97 občasným výskytom okolo Čiernej nad Tysou a BA a sa to rozšírilo za tie roky :ua: . už máme úplne bežne vedľa na pozemku dermacentory (infikované). tak dúfam, že dirofilarie si dajú ešte hodnú chvíľu pauzu
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod bibika » Pia 30.03.2018 19:45

kives píše:Offtopic: fuuu, ešte že tak. aj babezka začala niekedy okolo 97 občasným výskytom okolo Čiernej nad Tysou a BA a sa to rozšírilo za tie roky :ua: . už máme úplne bežne vedľa na pozemku dermacentory (infikované). tak dúfam, že dirofilarie si dajú ešte hodnú chvíľu pauzu

Offtopic: a ďalšia jedna tretina o babezke :heh:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod kives » Pia 30.03.2018 19:47

Offtopic: tá by ma celkom zaujímala. nemáš odkaz na centrálny register? btw, o čom je tretia tretina? :lol:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod bibika » Pia 30.03.2018 19:49

kives píše:Offtopic: tá by ma celkom zaujímala. nemáš odkaz na centrálny register? btw, o čom je tretia tretina? :lol:

Offtopic: to nemam :ua: a posledná je angiostongylóza.
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod kives » Pia 30.03.2018 19:57

Offtopic: tak toto som už musela googliť :lol: . už si pamätám. škoda, že nemáš, bolo by to zaujímavé čítanie. a máš aj praktickú časť?
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Lindchen » Sob 31.03.2018 18:02

Dnes sme boli otestovať nové turistické oblečko a topánky na zrúcaninu Plaveckého hradu. Pre západniarov zrejme dobre známe, inak pre tých, čo ešte neboli, tak je to super tip na nenáročnú, krátku prechádzku po modrej značke. Okolie je čisté, udržiavané, vhodné aj pre psy a deti. Miestami trošku strmšie a vyššie a na hrade aj dosť kameňov. Pekný výhľad :smile: .

Obrázok
Obrázok
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod bibika » Sob 31.03.2018 19:41

Offtopic: jj mám
Linda To tá rozfúkanosť, to je Clarity? :heh:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Lindchen » Ned 01.04.2018 11:49

Áno, je to Clarity :yes: .

Obrázok
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Str 11.04.2018 7:43

pigie, ked uz budes v tom ceskom svajciarsku a nahodou by si sa nudila jeden den :heh: mozete zbehnut do nemecka do kromlau parku. :lol: je tam taky krasny most a sameee rododendrony - tie by mohli akurat v maji kvitnut...
https://oberlausitz-bilder.de/sehenswue ... 70/14.6326
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 11.04.2018 8:27

Ako to ja narvem teraz? Uz tak to mam plne a to nejdeme zrovna na par dni :haha: Musim pozriet dietatu pas, ci vobec mozme :heh: Dik za tip, ten most poznam, ale netusila som, ze je tak blizko hraniciam.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Str 11.04.2018 8:58

mne to teraz vybehlo na fb a ze reku kuknem, ze to isto bude az kdesi hore daleko - ze raz ked tam pojdem, stavim sa.. a ono hned tot, za hranicami s CR... :lol: hned som si na teba spomenula, ze ked nie ja teraz, tak aspon ty chod... :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 11.04.2018 9:04

Taky tak nejak. Ja som ani neplanovala, lebo to urcite je daleko. A toto kam ideme je uz pre mna daleko :haha: Ale ked uz tam budeme, tak to musim nejak narvat. Ma chlap a dieta zabiju. Dovolenka po dovolenke. Preto som im slubila potom oddych doma, po dovolenke :haha: :haha: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Str 11.04.2018 12:31

ja som chcela minuly rok ze tour de ceska republika, tak ako sme boli po slovnensku, len nejak nevydal cas. A tu ameriku uz planujem veeelmi dlho, len chcem bez ludi.. Je to real? :D


a Wer ide do Prahy???? :aaa:


rhododendrony :aaa: tam musim ist.. A aj vlacik tam chodi, Elo bude stastny. :joint:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Connie » Str 11.04.2018 12:40

My sme boli v Českom Švajčiarsku minulý rok a bolo tam kráásne. Fakt tam nebolo jedinej veci na ktorú by som sa sťažovala. Nádherná príroda, nikde sme nemali problém so psami, vychytali sme parádny kemp. Proste super :yes:

Jeden deň sme vybehli pozrieť aj Veľkú Ameriku a prekvapivo sme tam stretli možno 5 ľudí (a to počas celej prechádzky okolo troch lomov) :smile:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné