Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod erik70 » Uto 07.08.2018 9:10

Pigie - nádherné prostredie, radosť pozerať...si predstavujem aké to musí byť naživo :aaa: ...a pridávaj, pridávaj...takýchto fotiek nie je nikdy dosť...som sa fakt pokochala... :jop:
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 07.08.2018 9:38

No, takze mam tri oblubene pohoria na slovensku. Okolie ruzomberka, banskej stiavnice a Pieniny :heh: Ale su velmi malicke, skoda!
Prílohy
ECAEAAB8-1169-42E8-A7B9-68D5744288FE.jpeg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod clupko » Uto 07.08.2018 10:22

no dufam, ze sa tam niekedy dostanem, vyzera to krasne!
mne takto ucarovali poloniny, tam by som sa tiez chcela este vratit a pochodit viac.

a idem si po radu - ked idem v Malej Fatre z Terchovej (hotel Diery) na obidva Rozsutce, treba mi klasicke vysoke trekove boty, alebo stacia nizke trailove tenisky s vibram podrazkou? na dogtreky a ine vylety vacsinou nosim tie tenisky, trekove boty som nosila hlavne v Tatrach. tu su asi aj nejake retaze ci co, neviem, nebola som tam este, tak to neviem uplne posudit.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod katkariinka » Uto 07.08.2018 10:29

Clupko, záleží ako si zvyknutá, ale tak všeobecne radšej vysoké.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Slausa » Uto 07.08.2018 10:33

Offtopic: Neverila by si, čo vytiahli za boty u nás v škole, keď sme boli na dierach. :ach: Lebo platenky a vietnamky sú športové topánky :pac:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Uto 07.08.2018 10:37

na platenkach ficali aj v raji. :pac: neviem si to predstavit... to rovno naboso mohli ist...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 07.08.2018 10:48

Naboso na rebrikoch tonie je prijemne :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod erik70 » Uto 07.08.2018 11:04

clupko píše:no dufam, ze sa tam niekedy dostanem, vyzera to krasne!
mne takto ucarovali poloniny, tam by som sa tiez chcela este vratit a pochodit viac.

a idem si po radu - ked idem v Malej Fatre z Terchovej (hotel Diery) na obidva Rozsutce, treba mi klasicke vysoke trekove boty, alebo stacia nizke trailove tenisky s vibram podrazkou? na dogtreky a ine vylety vacsinou nosim tie tenisky, trekove boty som nosila hlavne v Tatrach. tu su asi aj nejake retaze ci co, neviem, nebola som tam este, tak to neviem uplne posudit.

Čo sú u teba vysoké?! Ja nosím také po členky...také mi tam stačili...Diery v pohode aj v nižších keď majú vibram podrážku ale na Rozsutec neviem, veviem...tam si myslím, že tie vyššie by boli lepšie... :yes: ...a aj ja idééééém v septembrí :aaa:
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod clupko » Uto 07.08.2018 11:33

vysoke myslim clenkove. klasicke pohorky, vibramy. s clenkami alebo klbami vseobecne problem nemam, takze ja som uplne presla na nizke, ale toto bude asi tazsi teren nez zvyknem chodit.
uz som si od tych bot aj dost odvykla, plus sa obavam, ze tym ako su tazke, ma to este spomali, a vsetci ostatni z partie ma daaaleko predbehnu. ale z toho nemozem vinit len topanky, to je mi jasne :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod erik70 » Uto 07.08.2018 12:31

Keď ja mám členkové také ako zo semišu...majú vibram podrážku a sú ľahučké...tak mi nevadia...ale keby boli ťažšie a mohutnejšie tak neviem, neviem... :nwm: A hádam ťa tam nenechajú keby si celkom nevládala?! :heh:
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Slausa » Uto 07.08.2018 14:30

Wer, áno... Na prielome Hornádu mi bolo až zle keď som videla tie 5-6 ročné deti v sandálikoch.
Pamätám si ako som mamku ukecávala aby si zobrala vibramy z roboty a nešla len v nízkych botaskových.
Inak, ja som išla každú expedíciu (o prvej som tu aj písala) v niečom inom. Obe boli zhruba rovnaký terén, teda les, tráva a asfalt. Prvú v gtx salomonoch, ktoré som vtedy mala asi dva týždne. Sú fakt mega pohodlné, mäkké, žiadny problém ani otlak. Akurát sú nízke. Takže posledné kilometre môj členok vyvrtnutý v marci a dvaa roky pred tým dosť trpel hoci zafačovaný. Tak som si kvoli tomu na druhú vzala boty z Decathlonu, ktoré mám ako zimné. Členok bol celý čas v poriadku, akurát sme druhý deň išli neplánovane veľmi dlho po rozbitej asfaltke a potom ešte po ceste medzi obcami. Ten posledný kus som si myslela, že sa vyzujem a pôjdem na boso, lebo tie boty boli také marha tvrdé, že som cítila všetky kosti v nohe.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 08.08.2018 9:32

Vysoke skalky
Prílohy
A825240D-9347-4E8C-9BEC-35E75B3E5AD4.jpeg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 08.08.2018 17:44

Haligovske skaly.
Prílohy
9AB77D0F-4FFB-436E-9720-964EB20F1CBA.jpeg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Štv 09.08.2018 10:29

Skalne vrata nad chatou plesnivec
Prílohy
E4AD6B38-DD00-42CB-BFF2-F08C91C07C70.jpeg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Štv 09.08.2018 18:38

Posledny dovolenkovy spam
Prílohy
EAF67D93-E75C-4844-8E0D-ABC4942C0084.jpeg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné