Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod ivana1 » Sob 13.08.2011 19:04

http://www.delia.sk/chalupa-slavec-gemer
Tak my sme boli tu, v Slavci. (matt - je to vyše hodiny od KE, je to ďaleko?). Boli sme pozrieť aj Košice, zastavili sme sa v blízkej Rožňave. V okolí sme navštívili 6 jaskýň, kaštiel, hrad... Sučky mali výbeh na dvore, zadnom dvore, plus v sade ("lovili" krtkov) - len ten nemal moc dobrý plot. Nevýhodou bol ostrý štrk na polovičke dvora (jedna zo sučiek krívala už na druhý deň, druhé dve v pohode, ale snažili sa mu vyhýbať). Objekt mal byť náš, ale na dve noci tam boli aj iní - podkrovie je samostatné. Je to na začiatku tichej dedinky v údolí. Odporúčam nenáročnému. Nie je to luxus, steny v kúpeľni by potrebovali opravu - ale inak v pohode, boli sme spokojní. Majitelia milí (bývajú vo vedľajšej dedine). Za 5 minút ste v lese (len treba prejsť podchodom pod cestou a ste tam). Obchod Coop je o dom ďalej. Telka - cez satelit kopec programov, len ja som nepozerala...
Fotky sučiek mám na rajčeti - možno vidieť dvor, ešte neskôr (zajtra?) doplním viac. Sučky sa hneď vžili do role dedinských dunčov (bez urážky, prosím) - a vyštekávali okoloidúcich, čo liezlo na nervy môjmu manželovi. Pokiaľ som nechcela, aby behali po dvore, zatvorila som na terase kovové bránky a behali tade.
http://hoshiko.rajce.idnes.cz/dovolenka ... ec_a_sucky
EDIT: fotky okolia pridané na koniec
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod larami » Pon 15.08.2011 8:49

Takže dovolenka so psom sa zmenila na dovolenku bez psa :ach: našla sa dobrá duša na stráženie .Včera sme dorazili do Oščadnice penzion Marlene ubytko je super krásná veľká drevenica,ale naj for je že hned po príchode som našla na dverách oznam :Zákaz vstupu so psom :pac: a hlavná vec ,že bolo dohodnuté ,že ideme s RR,no bolo by super keby sme ju fakt zobrali.Takže nič pre psíčkárov :nie: škoda.
Offtopic: Ale keby ste chceli bez psa je to super ubytko aj strava ,bazen masáže, sauna,biliard, šípky, tenisový kurt a cca 2 km je lanovka na Raču kde sa dá zabiť celý den A fotku hotela som nahrala len do albumu :smile:
pre Laru Prosba psa´´ bud v mojich ťažkých chviľach vždy so mnou.S Tebou je pre mna všetko ľahšie. ´´Obrázokza Dúhovým mostom 01.02.2010
larami
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 782
Bydlisko: Snina / Wien AT

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Aty » Pon 29.08.2011 7:33

V sobotu sme sa vrátili z dovolenky, boli sme na Orave, konktrétne http://www.chatapodpilskom.sk a veľmi sa nám páčilo. Veľká chata, kde sa zmestí veľa ľudí, veľké izby, kuchyňa väčšia ako u mňa doma :heh: . Proste paráda. Exteriér je tiež krásny, sú tam tri jazierka, dve malé a jedno veľké, no jedno z malých bolo akurát vypustnené, ale nikomu to nevadilo. Je tam vonkajší oheň, ale aj altánok kde sa dá v prípade nepriaznivého počasia grilovať. Chata je v podstate celá oplotená až na malý kúsok, no cestu k neoplotenému kúsku sa dá zatarasiť a pokiaľ nemáte psa zdrhača čo preskakuje ploty tak by nemal ujsť. Hafan mohol byť s nami vnútri v chatke keď chcel a to nemám malého psa, ale nebol s tým problém, pán domáci bol veľmi milý človek.
Ak má niekto rád turustiku, pár min od chatky sa začína výstup na Pislko, blízko je aj Babia Hora, aj hubári si prídu na svoje. Určite sa tam ešte raz vrátime.
Spomeniem ešte dve dôležité veci, nebrať si veľa mäsa, a keď už veľa mäsa máme tak ho nechať u pána domáceho - chladnička s mrazničkou sú malé a nemestí sa toho tam veľa - nám sa takto pokazilo niekoľko kíl mäsa hneď v prvé dni. A na teplú vodu treba kúriť v piecke, alebo sa sprchovať v studenej vode komu to nevadí :smile: Nám to až tak nevadilo.
(Alkoholické a nealkoholické nápoje sa dajú chladiť v najmenšom jazierku a ušetrí sa tak miesto v chladničke :heh: )
Obrázok
Gollum: And if it loses? What then? What if it loses, precious, then we eats it! Hahaha. If Baggins loses, we eats it whole.
Bilbo Baggins: Fair enough.
"Alt Lys Er Svunnet Hen"
Aty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Mackie » Ned 20.11.2011 14:00

http://www.boudica.sk/
Gregorovce pri Presove
mozno trosku drahsie, ale ubytovanie super, pristup tiez, "vsetci" cihali, kedy pojdeme so psami von/dnu, aby ich videli, a kedze vsetko bolo bez problemov, mozme hocikedy zase prist
co sa tyka okolia, ak mate auto, je tu milion moznosti na turistiku a vylety ci lyzovacku
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod hriva » Ned 20.11.2011 14:11

boli ste uz niekto na wellness pobyte aj so psom? my sa chystame ale mame viac psov neviem ci nas ubytuju s viacerymi. :ua:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod weron » Ned 20.11.2011 16:07

hrivushka píše:boli ste uz niekto na wellness pobyte aj so psom? my sa chystame ale mame viac psov neviem ci nas ubytuju s viacerymi. :ua:


hrivushka musis si to jedine obvolat, teda pytat sa priamo zdroja
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod pigie » Ned 20.11.2011 16:13

Aty - aj my sme boli :heh: A ja to odporucam kade chodim. Nam je ta chata privelka. Bolo nas tam viacero rodin, tak sme ju vtedy vyuzili. Ale pre nas dvoch s Hugom by to bol zbytocny luxus :D
Obrázok
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod hriva » Ned 20.11.2011 16:38

weron píše:
hrivushka píše:boli ste uz niekto na wellness pobyte aj so psom? my sa chystame ale mame viac psov neviem ci nas ubytuju s viacerymi. :ua:


hrivushka musis si to jedine obvolat, teda pytat sa priamo zdroja

nasla som na nete vela wellness hotelov kde su psi vitani, mna zaujima skor ci tu ma niekto aj osobnu skusenost s niektorymi konkretnymi hotelmi
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Lenkaa » Ned 20.11.2011 17:38

hrivushka píše:nasla som na nete vela wellness hotelov kde su psi vitani, mna zaujima skor ci tu ma niekto aj osobnu skusenost s niektorymi konkretnymi hotelmi


my sme boli teraz na jesen v hoteli Galileo na Donovaloch http://www.galileohotel.sk/ a boli sme velmi spokojni. Ked sme sa pytali, kde vsade moze pes v hoteli, usmiata recepcna odpovedala, ze uplne vsade okrem wellness a tak aj bolo :jop: Opica si to tam vychutnavala, nikto s nou nemal problem a to je NO, kuchari po nej pocmukavali a tury si nesmierne uzila, takze ja len odporucam :smile: :ahoj:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod hriva » Ned 20.11.2011 17:39

super, idem sa pozriet na ich stranku, dakujem pekne :poklona:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Lenkaa » Ned 20.11.2011 17:41

nie je zac :no:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Aty » Ned 20.11.2011 18:44

pigie píše:Aty - aj my sme boli A ja to odporucam kade chodim.

Offtopic: No popravde, práve Tebe Pigie vďačím za tú chatu, našla som tu cez leto Tvoj príspevok a hneď sme volali či je voľná chata :angel: Bolo tam super, nás bolo len 8 plus jeden pesan, tiež odporúčam chatu kade chodím a budúce leto tam určite pôjdeme znova ak sa podarí. Veľmi sa mi páčil dogfriendly prístup pána domáceho, ktorému nerobil problém odviezť môjho psa na aute z chatky do dediny keďže k nám sa už nemestil a naše druhé auto parkovalo u pána domáceho na dvore :heh:
Gollum: And if it loses? What then? What if it loses, precious, then we eats it! Hahaha. If Baggins loses, we eats it whole.
Bilbo Baggins: Fair enough.
"Alt Lys Er Svunnet Hen"
Aty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod pigie » Ned 20.11.2011 18:56

Offtopic: Ano, pan domaci je vesela kopa. V telefone na mna zrukol, ze ked hovorim, ze je velky, tak musi byt fakt velky a nech sa neopovazim priviezt nejakeho maleho :haha: Ale potom bol spokojny, ze moze byt, ze toto uz je velky pes :ha: My sa tam tiez este chystame, je to balzam na dusu :hi:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod Dana D » Pon 21.11.2011 9:58

A schody do pokrovia neboli pre psa krkolomné?
Inak chata sa mi páči, fakt dobrý tip :jop:
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Poslaťod pigie » Pon 21.11.2011 11:09

Tak uplne podkrovie je podla mna skor pre deti.
Inak vedu normalne schody ako na poschodie :yes: Nas Hugo ani nechcel hore, lihaval v chodbe dole pri kuchyni, tak sme ho hore ani nevolali. On ma totiz obranarske napady, ked je mimo nasho bytu na dovolenke :heh: Tak strazi :pac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné