Veterinárne kurzy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: veterinarny kurz

Poslaťod MisheliQ » Ned 01.05.2011 21:46

Miro ja myslím, že to bude v poriadku a že z toho budeš mať uplatnenie (samozrejme, veľa záleží aj od teba samotného). Držím palce pri učení :jop:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: veterinarny kurz

Poslaťod miro11 » Ned 01.05.2011 21:49

MisheliQ píše:Miro ja myslím, že to bude v poriadku a že z toho budeš mať uplatnenie (samozrejme, veľa záleží aj od teba samotného). Držím palce pri učení :jop:

Dakujem :smile:
ale pre dnesok asi balim. Uz sa mi nechce, aj zajtra je den.
miro11
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40

Re: veterinarny kurz

Poslaťod Margita » Pon 02.05.2011 8:16

miro11 píše:Ono sa to odvyja od toho kolko predpokladaju ze bude volnych miest, aspon tak mi bolo povedane. :nwm:

ono je to ale dost dobre.to by mohli zaviest aj tu.kazdy ma rovnaku sancu,potrebuju napr,niekoho do administrativy , sprav si kurz a my ta zamestname.ak tam ziskas prax urcite si najdes uplatnenie aj tu
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: veterinarny kurz

Poslaťod BuboCerda » Sob 14.05.2011 21:58

Ahoj Miro.V akom meste sa nachadzas? Ja som v Madride a mam v plane si robit kurz Auxiliar de veterinaria,takze to iste co ty.Len Ti dam par nazorov.Ak platis za kurz kde ti na stranke naslubovali,ze najdes hned pracu,kurz trva len 6 az 9 mesiacov a nie je z Comunidad de Madrid ci ineho mesta tak pracu urcite nenajdes.
Kurz napr.z Comunidad de Madrid nie je plateny,trva aspon 2 roky,sklada sa aspon zo 4 modulov.Ako urcite vies v tejto dobe je velmi tazke najst si pracu v Spanielsku a preto si treba poriadne premysliet pred tym ako das velke peniaze do kurzu ci to stoji za to a ci sa ti to niekedy vrati. :)
BuboCerda
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: veterinarny kurz

Poslaťod miro11 » Ned 15.05.2011 22:24

BuboCerda píše:Ahoj Miro.V akom meste sa nachadzas? Ja som v Madride a mam v plane si robit kurz Auxiliar de veterinaria,takze to iste co ty...)


Ahoj nachadzam sa v Logroni. Neni to s ich stranky ale som osobne debatoval s chlapom, je to z barcelony. Spolocnost IDEA, a robim to cez MasterD. Aj mne by sa pacilo keby to bolo neplatene, ale nic take som nenasiel. Chlap mi garantoval ze ak to uspesne spravim tak bude robota. No dufam ze to tak bude, kedze teraz berem paro, a uz mi moc neostava. Ale uz som sa na to dal takze nic ine mi neostava. Mas FCB??
miro11
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40

Re: veterinarny kurz

Poslaťod jaja1215 » Pon 26.11.2012 14:47

ahoj, neviete mi niekto povedať, či aj na Slovensku existujú nejaké veterinárne kurzy?
jaja1215
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Veterinárne kurzy

Poslaťod HenrietaPESKOVIC » Uto 30.07.2013 16:36

Ahoj, prosim Ta, mozes mi postnut link,kde sa na kurz da prihlasit? Tiez by som mala o to zaujem. Vdaka. Henrieta
HenrietaPESKOVIC
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Veterinárne kurzy

Poslaťod Akeenah » Štv 01.08.2013 7:11

Ahoj,
mohol by si poslať ten link aj mne prosím? Sice nie som v Spanielsku,ale zaujima ma to. Tiez by som sa ta chcela spytat,ci si tam uz dlho a aku pracu si tam robil doteraz? Viem je to Offtopic,sorry.
Akeenah
Nováčik
 
Príspevky: 28

Re: Veterinárne kurzy

Poslaťod Blackmetla » Štv 01.08.2013 13:53

Niekde vo svete to tak možno funguje ale tu u nás má problém sa zamestnať či už absolvent strednej veteriny (čo si myslím, že praxe majú dosť veľa, aj skúseností) a niekedy aj MVDr. Myslím, že taký kurz toho veľa nenaučí..to všetko ide ruka v ruke s praxou. Ako tu už bolo spomenuté asistenta (teda podávanie, pridŕžanie, administratíva) môže robiť skoro hocikto.
Blackmetla
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Bydlisko: Skalica/Brno

Predchádzajúci

Späť na Ostatné