Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Ulf » Uto 08.12.2020 5:59

My nastastie nic take nemame, lustime hersenverky :lol: :lol: a on zacina byt vychcany jak cely zivot nebol (oka, suvisi to so stareckym rozmaznavanim aj :joint: :hi: ).
Napr. Vzdy po jedle dostane maly krajec chleba s maslom. Raz mu to padlo na zem, maslo sa zaspinilo, si vravim chudak chlapec, dostal tam nove maslo. Nabuduce to slahol o zem, rychlo ziedol spinave maslo a tvaril sa ze som chudak chlapec priesiel o maslo a POTREBUJEM nove :pac: :heh:
Ulf
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: Kalinkovo

Barfer.sk

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Sunny » Uto 08.12.2020 8:32

:haha: Milujem tieto starecké vychcanosti :love: Gili už tiež riadne babkovatie, poriadne nepočuje (a nie len keď nechce), pohodlnie (normálne v noci odchádza z postele spať do pelechu, keď sa moc prehadzujem :plac: ), ale keď som ju ráno šikovne zabudla zavrieť v spálni, tak po príchode domoc sodoma gomora, koš vybrakovaný, linka prešmejdená, zbytok kávy aj s "koťogom" na zemi, a plný sáček plastového odpadu rozflákaný na milión kúskov úplne všade, si to nosila aj do obývačky, tam je to predsa pohodlnejšie šklbať na gauči... Tak aspoň niečo sa stále nezmenilo :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8196
Bydlisko: Bratislava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod MisheliQ » Uto 09.02.2021 19:48

Sunny, pozerám, že Gili je skoro vo veku Fergie. Kedy ti začala hluchnúť? U nás teraz v novembri. Taký nezvyk, že už nepočuje/nepočúva.

A Cezik tiež knučí. Chodí hore dole a kňučí. Nebolí ho nič, ani nič nepotrebuje.
Caesar (18 r), Fergie (13r), Aron (8 r)
foto (c) kennel de Bohemia Commander
https://westie-litters.webnode.cz/ https://vegmapa.sk/
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7608
Bydlisko: Bratislava - Krasñany

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Sunny » Uto 09.02.2021 21:07

Presne neviem, ono to ide tak postupne už dlhšie. Prvé náznaky už boli pred vyše rokom určite, ale to som ešte pripisovala selektívnej "hluchote". Ale keď pred pár mesiacmi nepočula ležiac v obývačke, že sa otvorili dvere na chodbe, tak už to bolo jasné...
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8196
Bydlisko: Bratislava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Mac Gie » Uto 09.02.2021 23:35

Aj Max si zvykne len tak pokňukávať keď leží (ale to on robil celý život) no je to horšie s vekom :ach: ale nenormálne je pažravý poslednú dobu ma až "hryzie" ako sa snaží čo najrýchlejšie zhltnúť pamlsok o normálnom kŕmení ani nehovorím :pac: inak som si nevšimla žeby mal nejaké problémy so zmyslami len sa mi zdá že sa mu akosi zakaľujú oči, asi sa na to opýtam u veta keď pôjdeme na kontrolu
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2054
Bydlisko: Ražňany/PO

Predchádzajúci

Späť na Ostatné