Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Ned 13.09.2020 9:14

Vies co, nam vzdy. Akurat s Hugom mi to nevadilo, lebo vzdy takych malych, ustekanych, co sa ho bali a on mal na salame. Ale posledny krat co sme boli (to uz fakt zle chodil), ma heglo, bo vybehol taky statny ovciak, nastastie mal pana, ktory po nom zreval a posluchol. Ale odvtedy mam nejaky blok tam chodit, toboz s Lyom. Sme tam v podstate 2 roky neboli :heh: Ale planujem ako bude starsi, lebo to su fakt so Zahorim take pekne vylety aj pre imobilnejsich.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Ned 13.09.2020 9:19

A vcera teda som sa pozerala na taky pekny hreben, sla by som. Ale cestu som tam nenasla :plac:
Prílohy
IMG_3269.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Ned 13.09.2020 9:19

a inde sa ti to nestava? :heh: lebo mne v kazdej dedine...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 13.09.2020 9:23

Vies co nie. My vzdy sa snazime parkovat za dedinou, ani cez ne nechodime pocas tur, prave preto nechodievam moc okruhy, bo vzdy mi to vyjde, ze by som mala ist krajom dediny, resp. priamo cez nu. Malokedy sa podari, ze nie. A akurat na Myjave, tam kde sa stocis, tam usadlost, tam sa tomu vyhnut nejak neda :nwm: Aj toto bolo hned potom, co sme odparkovali auto, este som si hovorila, ze snad sme dost daleko a neboli zjavne :heh: Este take na samote na stiavnici sa mi stalo, inak nechodime takto, zeby sme stretali domy so psami :heh: A ak mam ist cez dedinu, ja radsej hladam nieco ine. Ja som odlud :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Ned 13.09.2020 9:29

tak zrovna tuto, ked ti nevadi chodit tam a spat (coz ja zasadne nikdy nechodim :heh: ), tak vyhodis psa z auta na konci dediny pri byvalom jrd a nemusis ist absolutne okolo ziadnej usadlosti...

inak sa dedinam snazim tiez vyhybat, ale tak aj na dovolenkach casto byvame uprostred a tam ist vencit, to je iny adrenalin. tie turistickejsie su oka,lebo tam su ludia uz zvyknuti, ale tie zapadakovske su najhorsie...

a teda najst okruh bez usadlosti, dedin, primeranej vzdialenosti - hockde, je teda hodne narocne - ja mam pocit, ze sme uz vsetky moznosti snad vycerpali... :haha: a ja nerada chodim navyse tie iste trasy.
Naposledy upravil wer dňa Ned 13.09.2020 9:32, celkovo upravené 1
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 13.09.2020 9:31

No sak ale presne pri tom jrd sa mi to stavalo ti cokli :haha: Proste dalej ist stano nechcel, bo auto, bo uz tam siel na stvorkolke a si myslis, ze tu uz nik nebude a vzdy sme na nejaku chalupu natrafili. A mne to vadi, ja chcem okruhy aspon tam, kde dobre vidim a potom zistis, ze tam dom a 2 cokli, co na teba vybehnu, bo ani plot to nema :heh: Proste maximum coklov ma Myjava pre mna :haha: (preto ja radsej vzdy volim zahorie, akoze tu dolu a karpaty, ked mam byt tu niekde na okoli a ked idem dalej, tak nikdy nie smerom myjava - to skor ked ideme k nasim, ale sme nitra a tam dalej, tam psov malo a este menej ludi :heh: )
Naposledy upravil pigie dňa Ned 13.09.2020 9:34, celkovo upravené 1
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Ned 13.09.2020 9:34

na tom jrd nebolo nohy... to bola stara rozbita budova :ha:
a kokos, ked ty sa uz s tvojim obrom bojis, tak to uz teda neviem.. vsak k nemu si nemoze trufnut hocaky pes...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 13.09.2020 9:37

Jasne, lebo nechcem riesit durky v kozuchu :heh: A moja nocna mora pri Lyovi je ta, ze sa strati kdesi, prave kvoli tomu, ze pes. Bo on ma klapky na ociach, ked vidi psa. Skor psi by sa mali bat jeho, ale ja sa bojim, ze ho uz viac neuvidim, ked sa do niekoho pusti :heh: On by ho hnal a hnal :pac:
Jezis a do toho maly cokel, ktory je uplne mimo :heh: Spacifikujes jedneho a druhy vybehne :pac:
Ja chcem take pekne prechadzky, ze nikde nikoho, fakt ja mam myjavu proste zapisanu tak, ze pozor pes vsade :heh: Sme mozno mali len stastie, ale vzdy sme tam niekoho stretali no :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Ned 13.09.2020 10:50

Tak ja som na Myjave bola fakt veľa, dva roky každý víkend a celé leta a nikdy som tam nemala problém s inými psami.
Ja to tam úplne milujem.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 13.09.2020 13:27

Ma neondejte :heh: Ja musim mat fakt na vsetko smolu? :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Pon 14.09.2020 13:00

Ja som teraz veľa na Kysuciach (ale bez psa, ten je doma pod perinou) a úplne to tam ľúúúbim :hi: Na aký kopec vyťapkáme, všade do široka krásne výhľady (ešte aj zo sídliska). A navyše je to všade blízko, na Oravu, Liptov, Terchová hneď za kopcom. Nestihli sme za leto ani zďaleka pobehať všetko čo sme chceli a to len okolo Čadce :heh:
Offtopic: Len tie dediny a psy na retaziach :plac:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 14.09.2020 13:09

Tam idem cochvila... :dancing:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 14.09.2020 13:46

Boze, moj prvy vylet na kysuce po dlhej dobe - vybrala som trasu na nejaku rozhladnu, asi 4 roky dozadu... Prideme tam a tam som zistila, ze cast trasy je nejaka cyklotrasa a tade ist nemozeme, lebo so psom sa tade ist nesmie a mozme ist, ale obklukou, ktoru by nam maly vtedy este ani nedal :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Pia 18.09.2020 14:08

Ja som teraz v stiavnickych vrchoch a super, ale na tu myjavu mám proste najväčšiu slabosť
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 18.09.2020 14:16

Sa vyhybaj Bartkovmu majeru, tam maju skupinu psikov, co im strazi samotu :heh: Ale k znackovanemu chodniku az nedobiehaju nastastie :heh: Ale nikdy mi to nie je prijemne ked vidim psov nie za plotom, uz aj nad ottergrundom ta samota ma psov navolno, co strazia a taky maly terier nejaky, ten si teda vybehne aj na cestu znackovanu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné