Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Preprava psa lietadlom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Preprava psa lietadlom

Poslaťod Haleth » Ned 27.01.2019 8:27

Nechcem byť sprostá, ale podľa mňa by si ho proste nemala brať. Keby si išla aspoň na tri mesiace, ok, ale na 1O dní? Náhoda je sviňa a ani nevieš ako a skončí ti v cargu. Stačí, že niekto na palube bude mať alergiu na psa, bude to kretén a vyháda sa s CC :nwm: Nehovoriac o tom, že 7 hodinový let, ktorý prežije buď zatvorený v klietke v tme a zime v cargu alebo 7 hodín byť zatvorený v klietke na palube...
Tieto pravidlá si stanovuje vždy letecká spoločnosť (počet, veľkosť, umiestnenia zvierat) a ty s nimi súhlasíš kúpou letenky. Mnoho spoločností povoľuje psa na palube iba v prepravke s nepriepustným dnom s rozmermi cabin friendly batožiny resp. sa musí zmestiť pod sedadlo pred tebou. Čo je dosť malé aj na malého psa a tým pádom si prišla o drahocenné centimetre na vystretie nôh, ktoré by sa ti pri lete cez Atlantik naozaj zišli :heh:

Inak ja som ten predUSA pohovor absolvovala ešte na európskom letisku, v NY už nie.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Preprava psa lietadlom

Poslaťod moschino » Pia 01.02.2019 17:33

Vyjadrili sa, ze ak na ten termin z nejakeho dovodu nebude moct ist na palube, zadarmo nas prehodia na iny let. Tak v to dufam. Kamoska letela tou spolocnostou so psami 3x co viem a ok. Prepravnu tasku mam taku istu ako mala ona a tiez ako mala Tana, co letela na MS so psom. 10 dni ho nechat s niekym nenecham, to by mal viac stresu ako za ten 8 hod let.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Ostatné