Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Uto 20.11.2018 9:35

Offtopic: tak ja sa aj prejdem, mam rada tam tie trasy :hi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Lindchen » Uto 20.11.2018 9:37

Uzávera nám napadla, až keď sme boli na ceste. :lol: Pešo by sme nešli isto, jedine tak bez Arisa. Ale mali sme alternatívny plán.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 20.11.2018 9:49

Ved toto, s Fryom kedykolvek. S Hugom som si to vyslapala len raz :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Štv 27.12.2018 19:46

Neviem, kam s tým a zas taký egoista, že si založím vlastnú tému nechcem byť :lol: Tak to šupnem sem, hádam si to tu erik nájde :hi:
http://kakaukonacestach.sk/amerika/florida/manatees/
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pon 31.12.2018 19:09

nie je to uplne tip na turistiku :heh: ale tak dobre sa na to pozera, uz ma svrbia nohy :lol: kto si chce pozriet filmik:
https://www.outdoorfilmy.sk/filmy/82-vr ... o2T_42iAmg
to bol iny pan toto...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod raky » Ned 13.01.2019 13:43

Ahojte priatelia - potreboval by som pomôcť... 1/ trasa cca 15km spolu, 2/ stredne ťažká trasa pre rodiny a starších psov, štart od auta, 3/ cca v strede trasy reštaurácia - obed. 4/ Západné slovensko. Mal by to byť socializačný výlet pre cca 30psov a ich ,,doprovod,,.. Ďakujem za radu :)
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod erik70 » Pia 01.02.2019 7:12

Nisus píše:Neviem, kam s tým a zas taký egoista, že si založím vlastnú tému nechcem byť :lol: Tak to šupnem sem, hádam si to tu erik nájde :hi:
http://kakaukonacestach.sk/amerika/florida/manatees/

:aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: To muselo byť úžasné :love: :love: Ty to vieš tak parádne opísať, že som si to vedela úplne prestaviť a skrátka som tam bola aj ja! :heh:
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Ned 03.03.2019 21:25

Ďakujem :pusa:

Ďalšia chobotina z môjho skromného turistikovania :lol: Tentoraz to bude normálne že na pokračovanie :heh:
http://kakaukonacestach.sk/slovensko/pr ... /den-prvy/
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod moschino » Pon 18.03.2019 8:44

Ako je to s tými psami v Tatrách? Tak je či nie je zákaz? Niekde som videla tuším dátum 21.3., že od kedy by to malo platiť :nwm: ale niekto sa odvoláva, navrhujú menej radikálny krok proti psom navoľno... :nwm: tak teraz ako? viete niekto konečnú verziu? A kde by to malo platiť? Aj som googlila, ale nič viac som sa nedozvedela. Vraj by to malo platiť iba v alpínskom pásme (čo tiež neviem kde je, musím ísť aj to googliť :hi: ). Chceme ísť tak za týždeň do Tatier aj so psami ako vždy. A nechcem tam dojsť a zistiť, že vlastne pes nikam nemôže (do kavierane, to lesa a chudák Baxy už poriadne ani na preteky :ach: )
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod janajka » Pon 18.03.2019 10:08

Teraz este mozes. Nova vyhlaska je v pripomienkovom konani. Definitivna verzia este nie je. Takze v klude na voditku mozes ist. A veru zakaz bude platit skoro pre cele Tatry, nielen alpinske pasmo. Aj les. Napr. Len po rainerku, po popradske, po salviak a take prechadzky.
Naposledy upravil janajka dňa Pon 18.03.2019 10:40, celkovo upravené 1
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pon 18.03.2019 10:13

to ako pre nas este budiz, vyberieme teda inu destinaciu, ale co vy, co tam byvate..? :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod janajka » Pon 18.03.2019 10:34

Ved toto. Je nam to strasne luto, aj sa snazime ale Majko je skalopevne presvedceny. Ohana sa psami nezodpovednych. Stale je to selma. Nevhod prislo aj to krute video, co husky ceskej turistky strhol jelena v Rakusku. Aj ked statisticky sa kamzikom a svistom dari ale chapete, lahko sa kritizuje psickarov. :ua: Hajit ich je tazsie. Akurat, ze sa to dotkne vsetkych kvoli par jedincom.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod moschino » Uto 19.03.2019 14:15

my sme chceli ísť budúci víkend. To už bude po 21.3. :nwm: platiť to má odvtedy, nie? Chceli sme ísť na Popradské pleso a do okolia... nebude to platiť až od 1800m.n.m.? Lebo až od tej výšky začína alpínske pásmo a to sa spomína v tom zákaze.
Inak toto, nech postihnú turistku, keď jej pes niečo vyvedie, nech dostane pokutu, alebo tí, čo nemajú psa na vodítku :nwm: potom môžu plakať, aký je biedny turizmus. Ceny šialené, už ani so psom sa nebude dať :ua:
a nebude
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod janajka » Uto 19.03.2019 15:15

Este to neplati. To je termin na pripomienkovanie. Nie je este jasne odkedy bude navstevny poriadok platny, pripomienkuju ho aj horolezci a skialpinisti, takze jeho verzia sa mozno este upravi. A nie je stanovena nadmorska vyska ale konkretne trasy. Na Popradske sa bude dat aj po novom. Dalej nie. Poslem sem link na podpisovanie sa.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod elfinka » Uto 19.03.2019 16:50

:ua:
To je určite opatrenie proti českým turistom :lol:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné