Riedka srsť

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Riedka srsť

Poslaťod RoloBull » Štv 27.05.2010 19:38

Zdravim
mam krpca 10tyzdnoveho Staffordshire bullteriera a pred a za usami ma strasne riedku srst, na svetle vyzera ako plesaty :))
jeho surodenci to nemaju. Chovatel hovori ze to je tym ze je stena a ze mu to zhustne.
Chovatel je slusny clovek tak mu verim ale chcel by som sa opytat nieje nejaka moznost ako urychlit procest zahustovania ? :) proste aby mal peknu hustu ciernu srst ako vsade inde?
RoloBull
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 14

Re: Riedka srst na hlave, pomoc :)

Poslaťod Silwuska » Pia 28.05.2010 10:53

Sorry ale proces zahustovania? :heh: to jak ta napadlo?? :heh:
Pozri, je to krpate stena, cudujem sa mu ze mu nieje furt vidiet vsetku kozku, ktora je ruzovucka...a tak presvita...ak tak daj fotku toho miesta...ale inu moznost ako cakat nemas...a neviem aj k comu to tak surne potrebujes, aby ju tam mal... :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Riedka srst na hlave, pomoc :)

Poslaťod RoloBull » Pia 28.05.2010 12:50

nepotrebujem ani mi to tam nevadi :) ale tak urcite by som bol radsej keby na slnku nevyzeral ako oskalpovany :)
ale ak je to len vec prirody a casu a nic sa neda robit , nic sa nedeje :))
RoloBull
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 14

Re: Riedka srst na hlave, pomoc :)

Poslaťod Wyerka & Isis » Pia 28.05.2010 15:18

RoloBull: nic sa neboj :no: kamarati maju male steniatko jazvecika tiez ciernej farby a tiez ma take lisinky pred aj za uskami ... pomalicky jej to dorasta :smile: kamos dava pivovarske kvasnice-pangamin ako doplnok vyzivy a zda sa ze to pomaha tak skus to ako "zrychlovac" :jop:
čo žije, je živé, nemože byť vec! tvoj najlepší priateľ je pes, maj srdce! ♥
Wyerka & Isis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 220
Bydlisko: Zilina

Re: Riedka srst na hlave, pomoc :)

Poslaťod Mishelka7 » Pia 28.05.2010 16:10

Ja aj okruh známych, máme dobrú skúsenosť s Vitaderm olejčekom :jop: Je to výživový doplnok, takže kľudne sa to môže dávať aj šteniatku, aj ja som to dávala malej ked rástla, taktiež jej v tom období slabo rástla srsť na hlavičke a hrudníku. A psíkom aj veľmi chutí :lol: Skús sa spýtať veterinára, či ho má, príp. sa dá kúpiť aj v lekárni s vet. prípravkami. Stojí okolo 6 eur a pri dávkovaní 2 malých lyžičiek denne, kúra trvá cca 4 týždne. Samozrejme počas nej zázraky nečakaj, ale v období po dobratí, začína srsť pekne rásť a hustnúť :smile:
Mishelka7
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 663
Bydlisko: Nitra


Späť na Starostlivosť