Lakovanie pazurikov

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Basha » Ned 17.01.2010 19:34

Jj, aj u nas som uz videla pobiehat dakeho psa s chvostom zafarbenym doruzova. Toto proste fakt nie... a potom sa este cudujme ako pise Federika, ked sa objavia kadejake alergie a neviem ake kozne problemy. A zanadavat si este, ze to potom nejde vyliecit :lol:
To ze si my ludia na seba davame neviem ake veci od vymyslu sveta, by som rozhodne neaplikovala na psov.
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod mika » Ned 17.01.2010 19:47

A nebol to Dino? :heh: Obcas, ked som si ja alebo spolubyvajuca farbila vlasy, tak sme mu presli rukavicou po spicke chvosta, a z cervenej farby vysla na bielych chlpoch ruzova... :hi:
Naposledy upravil mika dňa Ned 17.01.2010 20:04, celkovo upravené 1
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod maydanoz » Ned 17.01.2010 19:48

Megi píše:
maydanoz píše:tak to je pekna blbost! :pac: :pac:
Nikdy by som nenechala psovi nalakovat pazuze! to uz je co za cikus :pac:


Offtopic: ...kam ti zmizlo "r"? :heh:


Offtopic: Zacala som suslat! :heh: Ale nie..mam nieco s prstom. Ale uz je to ok :hi:
maydanoz
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 384
Bydlisko: CH

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Basha » Ned 17.01.2010 19:58

Nie Dino urcite nie :heh: to bolo nieco male biele spicovite a videla som to tak viackrat, cize to nebolo nahodne prejdenie rukavicou zafarbenou po spicke chvosta :heh:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 18.01.2010 16:31

ešte by som pochopila ošetrenie pazúra po nejakom poranení, že je rozštiepený alebo silne poškodený, aby sa tam nedostával humus, nejaký špeciálny, priesvitný... ale farebný??? na hlavu, vážne! :pac:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Lucka&Ronny » Ned 31.01.2010 13:53

ja som si raz v altanku lakovala nechty na modro a ronnymu sa to asi lubilo stale drkal do tej flasky tak som mu jeden pazurik namalovala heh chodil jak najvecsi ze je neco extra.........som mrela :haha: ale v salone??? nikdy
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod bobík » Štv 04.02.2010 12:17

Moj nazor NIKDY!! :nie: :5:
:)
bobík
Šteniatko
 
Príspevky: 69

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Macush » Štv 04.02.2010 20:33

niečo také by dala spraviť psovi akurát paris hilton :joint:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod nellynka08 » Pia 05.02.2010 1:35

ako v rámci srandy ako tu písala Ivanka sa to dá, ale ako niečo dlhodobé...
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)

http://www.maslicky.wbl.sk
nellynka08
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1192
Bydlisko: Šaľa

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod urma » Pia 19.02.2010 9:11

meraja píše:Niektorí ľudia si fakt myslia,že pes je decko :pac: toto fakt môže napadnúť len :censored:


hehe ani decku by som nelakovala "pazure" :heh:
urma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Koplotovce okr. Hlohovec

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod urma » Pia 19.02.2010 9:18

Federika píše:To hej, aj to som uz pocula, videla v telke, ale tiez si myslim, ze je to totalna hlpost. Naco sa slachtia psy aj v roznych farebnych variantach, ked ich potom dajaky blbec da prefarbit. Hlavne pudle. Chudak psy.


no...a nefarbia sa len pudle, ale aj macicky :pac: , zajaciky atd hlavne na ruzovo...co som videla na nete. Par rokov a je to bezne aj v SK uliciach :ua: tak, ako je uz bezne obliekanie. Ked sa prejdete v chladnejsom pocasi po vonku, uz "holeho" bytoveho milacika skoro ani nevidno. A neverim, ze vsetkym tym psom je vonku bez bundiciek zima a ohrozuje to ich zdravie napr.
urma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Koplotovce okr. Hlohovec

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 19.02.2010 13:04

určite neohrozuje, aj dlhosrsté plemená chodia v bundičkách a je to len o tom - hentá suseda má pre psa budnu, čo sme my menej? a hor sa na nákupy a vyobliekať psa. ono pes zvláda zimu, ale je to tak, keď psa necháš "rozcitlivieť", že si ho naučíš na teplúčko, tak ti nič nevydrží a aj taký, čo za bežných okolností nemá problém, zrazu ten problém mať bude
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod zuzka:) » Pia 19.02.2010 13:25

to už bude asi OT, ale minule mi babka vravela, že videla ako chodia psíky v kabátikoch, že či by aj môjmu Denymu netrebalo, aby mu chudáčikovi nebolo vonku zima :lol: ale som jej to pekne vysvetlila, veď Deny si kus pobehne a už má jazyk vyvalený :yes:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod vavrena » Pia 19.02.2010 13:30

Včera som videla NO v červenom svetri, zúrivo aportoval loptičky a prišlo mi, či mu nie je chudákovi teplo :nwm: .

A k téme: ak si lakujem nechty, a psiská mi zavadzajú, stačí, keď otvoreným lakom zamávam vo vzduchu a fujazdia tak rýchlo, ako sa len dá. :lol: Takže u nás je lak aj odlakovač spoľahlivý merač vzdialenosti - viac ako na meter sa nepriblížia. Nechcem vedieť, čo by spravili s nalakovanými pazúrikmi. Asi by si ich vytrhali a povyhadzovali z okna, a pritom by strašne vulgárne štekali :joint:
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod tera » Uto 02.03.2010 15:55

vavrena píše:
A k téme: ak si lakujem nechty, a psiská mi zavadzajú, stačí, keď otvoreným lakom zamávam vo vzduchu a fujazdia tak rýchlo, ako sa len dá. :lol: Takže u nás je lak aj odlakovač spoľahlivý merač vzdialenosti - viac ako na meter sa nepriblížia. Nechcem vedieť, čo by spravili s nalakovanými pazúrikmi. Asi by si ich vytrhali a povyhadzovali z okna, a pritom by strašne vulgárne štekali :joint:

presne tak :jop: , veď to je choré!!!!
Offtopic: môj uteká aj pred sprejom, voňavkou, či nebodaj sprejom na labky :heh:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

PredchádzajúciĎalší

Späť na Starostlivosť