Lakovanie pazurikov

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod pitbulka » Pia 21.05.2010 20:50

Hmmm, lakovanie pazúrikov? Ja to považujem za ďalšiu hlúposť, keď si lakujem nechty, tak moj pes zdrhne do druhej izby.

Čo človek nevymyslí, aby si zarobil.
pitbulka
Snoopy
 
Príspevky: 156

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Monca » Pia 21.05.2010 20:54

Tweety-18 píše::oo: http://www.aktuality.sk/clanok/163949/b ... -aj-psovi/ to niektorí su až fakt takí ? :oo: chuda peso....cista hlupost ... :hmm:

bože moj :pac: sa doma fakt museli nudiť.... ja by som svojmu psovi pazuriky nikdy nenalakovala :ach: viem že mu tu nijak neuškodí, ale lak je proste vec pre človeka a na psie pazuriky nepatrí :ach:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Macush » Ned 23.05.2010 10:43

Ja keď si lakujem nechty bobino začne štekať až kým neprestanem :ach:
Pre psov je to úplna zbytočnosť. Ale pre tých ľudí ktorí majú psíka len ako módny doplnok je to asi normálne :plac:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Tweety-18 » Ned 23.05.2010 18:44

Macush píše:Ja keď si lakujem nechty bobino začne štekať až kým neprestanem

moj nielen stekat ale racej ide do inej izby chudacik... tak nwviem co by asi tak robil, kebyze jemu niekto lakuje pazuriky.. tka ako vravis to mozu len ti co uz neveda co maju zo sebou robit a psa beru ako hracku s ktorou mozu robit co oni sami chcu .. smutne :hmm:
Jediný absolútne nesebecký priateľ, ktorého môže človek na tomto sebeckom svete nájsť, jediný ,kto ho nikdy nezradí, jediný, kto nikdy neprejaví nevďak či zradu, je jeho pes.
Tweety-18
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Macush » Pon 24.05.2010 19:18

ako hovoríš. neviem ako by sa oni cítili v ich koži :hmm:
ale kašlem nato, takí ľudia potrebujú len odbornú pomoc, viac sa k tomu nevyjadrujem :nie:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod kikusin_ » Uto 20.07.2010 23:06

Našla som jednu stránku kde ich predávajú. Možno, že sú naozaj kvalitné :heh: . No pozrite sa http://www.psi-salon.eu/index1.html (v menu ist na prodej PETESTHE kozmetiky a potom dole kliknúť na tie laky s yorkom) Predstavte si takého psíka ísť po ulici. Chudáčik :plac: .
kikusin_
Šteniatko
 
Príspevky: 50

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Ivanka.P » Str 21.07.2010 14:05

:joint: no po pár deci vína sa mi to zdalo smiešne :prd: normálna farba na drevo :no:
Normálne po ulici chodí, a je jej to fuk. Akurát na mňa kukajú niektorí :pac: no ale tak už sa to lúpe, predsa jej to nebudem dávať dole acetónom - chúďa, to by jej vadilo viac ako takýto pozostatok zo žúrky :aaa:

Obrázok
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod kikusin_ » Str 21.07.2010 15:30

Ivanka farbu na drevo :oo: ? Veď to sa dáva na miesto kde stromu odpílili konáre aby tam viac nerástli. Dúfam,že sa jej nepoškodia pazúriky :ua:.
kikusin_
Šteniatko
 
Príspevky: 50

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Ivanka.P » Štv 22.07.2010 6:48

Nieje to farba na stromy ale ekologická farba na detský nábytok. A pazúre sú už mrtvá vec, takže v tom nevidím nič nebezpečného :no: Je to taký istý humus ako lak na nechty :ua:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Lindchen » Štv 22.07.2010 9:06

Obliect psa do cool satociek s volanikom, na hlavu siltovecku, na pery ruz, na mihalnice daco od margaret astor, na labky topanocky, po vyzuti pazuriky nalakovat, copik na blond, na rameno cinskeho draka, sup psa do kocika a kocikovat, cely den cesat, este aj ked psi a zerie, pardon, on vlastne papinka :pac: A potom uz len na psychiatriu s panickou. Alebo poriadne :au:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod kikusin_ » Štv 22.07.2010 15:02

Lindchen píše:Obliect psa do cool satociek s volanikom, na hlavu siltovecku, na pery ruz, na mihalnice daco od margaret astor, na labky topanocky, po vyzuti pazuriky nalakovat, copik na blond, na rameno cinskeho draka, sup psa do kocika a kocikovat, cely den cesat, este aj ked psi a zerie, pardon, on vlastne papinka :pac: A potom uz len na psychiatriu s panickou. Alebo poriadne :au:


Ty si ma riadne pobavila :haha: :haha: :haha: a Ivanka sorry :hi: . To je tá moja nevedomosť.
kikusin_
Šteniatko
 
Príspevky: 50

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod eila_kozakova » Sob 28.08.2010 20:13

neviem prečo chcú ludia robiť zo psov nejaké modelky ale neviem čo...asi si myslia že tak zaujímavý... :bum: :nechutne:
ale ja by som to mojej Eilici nikdy nedala urobiť....vyzerá to hrozne, jej by to vadilo, je to choré a padnuté na hlavu a mne sa pri pohľade na také "nalakované psie pazúriky" chce grcať!!!! :blee: :blee: :blee: TAKZE NIKDY !!! :nie: :censored: :nie:
eila_kozakova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Yorki+Larry » Sob 28.08.2010 22:50

Fuu...ja by som to mojim psom nedala !! :pac: to patríí ludom a nie psom to dáávat :pac:
Yorki+Larry
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 371
Bydlisko: Galanta, Javorinka

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Vevinka » Sob 28.08.2010 23:14

hluuupost....milujem oblecky pre psov,ale lakovanie NIKDY :pac: :nie:
este tak ked niekto lakuje tomu psovy uz tie nechty,nech dava pozor ked mu to schne,lebo sa mu moze priotravit ak to nahodou olize :nie:
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Lakovanie pazurikov

Poslaťod Moniak » Ned 29.08.2010 0:07

jedna moja znama z ciech ma presne takyto salon pre psiky....lakuje nechty, farbi srst....a kedze zije blizko nemeckych hranic tak ma prekvapujuco dost velku klientelu.....
ale mozno nalakovat pazur priesvitnym lakom koli spevneniu nie je uplne odveci? ja keby som si nechty negebrila vsetkym moznym tak nechty nemam....a nie nie je to stravou.... :ua:
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Starostlivosť