Čo by sme mali vedieť kým budeme mať psíka...

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Čo by sme mali vedieť kým budeme mať psíka...

Poslaťod elfinka » Pia 01.08.2014 16:51

Ja sem napisem nieco co mi v tejto teme chybalo: steniatka HRYZU. Mozno to ostrielanym majitelom psikov pride smiesne, ale u prveho psa som bola totalne nepripravena na to, co prislo. Mala som nastudovane vsetko ako naucit sadnilahni, jak klikat, jak barfovat, kam na cvicak a aky sport, a potom prisla ta mala gula ktora bola sice sialene hebucka plysova, ale clovek si to nestihal pomaly vsimnut, lebo vsade boli ZUBY. Zahryznute v nohaviciach, nohach, rukach, topankach, zadku, ked si k nemu clovek sadol tak v hlave, a raz uz aj v krku :heh:
Takze clovek potrebuje nielen vela trpezlivosti, ale este viac trpezlivosti, a okrem toho este viac aj byt pripraveny na bolest a krv (alebo mat stastie na nehryzuna :hi:), a napriek tomu byt kludny a trpezlivy :joint:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Čo by sme mali vedieť kým budeme mať psíka...

Poslaťod Juraj1 » Pon 22.12.2014 8:56

Jediný "problém" býva na vrchnom konci vodítka...
Juraj1
Junior
 
Príspevky: 427

Re: Čo by sme mali vedieť kým budeme mať psíka...

Poslaťod bee_1 » Ned 18.09.2016 12:03

myslím, že v prvom rade si treba uvedomiť
1. Či psíka naozaj chceme, i nás časom neomrzí
2.Či na neho budeme mať čas
3. Či budeme mať dosť financií sa oňho postarať
4.Či sme pripravený na to, čo všetko budeme musieť preňho robiť (vstávať ráno a venčiť ho, upratovať to čo ociká, učiť ho)
5.Aké plemeno chceme....malo by sa hodiť k našej povahe, lebo keď bude úplne rozdielny, myslím že si s ním ťažko budeme rozumieť...
bee_1
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť