Prvá prechádzka so šteniatkom

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: prvy krat von

Poslaťod kellee » Pia 25.12.2009 21:21

ja som kupila aj tie plienky a maly mi ich odmieta, najlepsie sa cura na dlazku, ale zaujimave je ze ked som bola na vianoce doma u rodicov, ani raz sa nevycikal, iba ked mu uslo trosku a to vydral 2-3 hodky a tam su doma vsade koberce a tam proste necikal.

ale mam iny problem s ktorym by som chcela poradit, Alex mi odmieta chodit von, u rodicov mame dvor tam nebol ziadny problem, vybehal sa a ja som mala trochu aspon pokoj od jeho blbnutia, no tu v meste ani za svet. urobit co treba a koniec ako bleskom domov, ani sa neobzrie ani nic, len leti domov a to som uz vyskusala aj hracky aj pamlsky ale nic nechce, jednoducho si sadne pred vchod a koniec ine to bolo ked prisla kamaratka so psom tak sa mi tahal za nim, to bolo skvele ale inak proste nechce ist von a doma potom blbne lebo je nevybehany
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: prvy krat von

Poslaťod urma » Sob 26.12.2009 11:11

kelle a je to koli voditku, alebo na volno tiez odmieta? Boji sa byt vonku vseobecne? Keby ho proste na rukach prenesies niekam trosku dalej od vchodu baraku, kde je to bezpecne aj pustit ho? Usiel by ti? Skus trochu popisat ...

Mne tiez trochu strajkovala mala; ako pises, nebol vobec problem, ked isiel aj nas pes, ale to sme zas museli ist dvaja "psovodi" von. Ale sama sa na voditku "zasekovala". Ako keby sa nechcela prilis vzdialit od domova :smile: Presla do polky ulice uplne v pohodicke a potom zacala "sekat" po par metroch. No a ja som si zobrala daky prutik a tak som ju motivovala hrou. Vzdy, ked sekla, potiahla som ho pred nou par metrou prutik...ako sa to robi mackam. :yes: Na to reagovala dobre :jop: Sice som chodila po meste ako cvok s prutikom, ale netrvalo to moc dlho, kym si takto rozsira teritorium.Ja potrebujem psa, ktory so mnou pojde kamkolvek, nie len vencit ho stale na tom istom mieste...Preto treba od mala zacat. Podla mna teda.
urma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Koplotovce okr. Hlohovec

Re: prvy krat von

Poslaťod kellee » Sob 26.12.2009 11:21

neviem bojim sa ho pustit, lebo je tamv sade cesta okolo nas, ale ked som sla trosku do lesa a pustila ho robil to tiez, musela som ho stale volat po kusoch vzda zastal obzrel sa a ja som ho zavolala. Ked ho prenesiem na rukac je to to iste. Pred barakom sa hra aj pol hodku a neni problem aj okolo domu prejde ale dalej nie
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť