Pach zo srsti a z iných príčin

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Pes smrdí

Poslaťod Terka » Ned 22.08.2010 19:35

a je krásny :poklona: kukám stránku :hi: klobúk dole s tým česaním takej dlhej srsti :klobuk:
Život je ako loptička v rulete. V jednom okamihu ste so svojimi schopnosťami vysoko a darí a sa vám a ochvíľu ste znova dole. Raz ste na vrchole a vzápätí padnete na úplné dno.
Terka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 723
Bydlisko: Zvolen

Re: Pes smrdí

Poslaťod pigie » Ned 22.08.2010 19:40

zuzka:) píše:ja som o komondoroch čítala, že oni pasú ovce a strihajú sa naraz s nimi :lol:

Tak tomu by som verila :lol: Nedavno som stretla aj pana, ktory tak s ovcami strihal fundla :ua: To bola celorocna starost o srst :ua: A prispateho, bo sa inak nedal ostrihat :ua:
Terka píše:a je krásny :poklona: kukám stránku :hi: klobúk dole s tým česaním takej dlhej srsti :klobuk:

Dakujeme :hi:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pes smrdí

Poslaťod ZdenulkaM » Uto 24.08.2010 7:57

monca tvoje prispevky vela pomozu druhym :ach:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Pach zo srsti a z iných príčin

Poslaťod pigie » Uto 20.10.2015 10:03

Som nenasla lepsiu temu... Ako zabranit dazdovkam, by mi liezli do srsti psa? Akoze dobre, tie zaschnute vykefujem, ale ja uz nachadzam vnutri zive dazdovky!!! To je fakt humus stupit na nieco take doma bosymi nohami :nechutne: Som z toho uz vazne nestastna, predtym to nebol taky problem, ale vcera som cistila terasu wapkou, stovky dazdoviek pod jeho pelechom, desiatky na betone tak ako v jeho kozuchu. Dnes to iste a to neubehlo ani 24 hodin :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pach zo srsti a z iných príčin

Poslaťod hruska » Uto 20.10.2015 11:29

Co? :D
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Pach zo srsti a z iných príčin

Poslaťod pigie » Uto 20.10.2015 11:33

Sa nesmej, ja uz mam tiky proste nasilu tahat psa do domu kvoli tomu, lebo on keby aspon vonku lezal na pelechu, ale nieeee, bud na trave alebo betone a tie svine su svinske proste :au: A blbe :hmm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pach zo srsti a z iných príčin

Poslaťod hruska » Uto 20.10.2015 11:36

Sa smejem, bo v zivote by mi nenapadlo, ze to dazdovky napadne :D
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Pach zo srsti a z iných príčin

Poslaťod Snezienka123 » Uto 20.10.2015 12:08

Fakt to tiež po prvý krát počujem :heh: ...asi sa sťahujú do tepla...do teplej huňatej srsti :nwm:

Inak, viem si prestaviť, že je to hnus :help:
...mojej sa stávalo, keď bolo tento rok dvakrát také obdobie, že bolo extrémne veľa tých slimákov-bezdomovcov...tak často nejakého doniesla domov v srsti...ako prechádzala okolo neho, sa jej prilepil o srsť a už nespadol...inak dalo dosť práce vymyť ho doma aj s tým slizom zo srsti preč :blee:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Pach zo srsti a z iných príčin

Poslaťod pigie » Uto 20.10.2015 14:36

Och, tie ani nespominaj, tie sme mali tiez, ale ti su uz asi zazimovani :heh: A tych teda tolko nebolo, ale tych dazdoviek je teraz fakt vela, ja mam teraz plnu terasu zase ususenych dazdoviek... Uz nech je zima :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pach zo srsti a z iných príčin

Poslaťod pigie » Štv 22.10.2015 11:54

Vcera som kupala psa a skoro som upchala tymi smradmi odtok a to som myslela, ze je vycesany a zbaveny humusu. Uschnute a znova nabobtnane... Neprajem nikomu :blee:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pach zo srsti a z iných príčin

Poslaťod Snezienka123 » Štv 22.10.2015 19:22

No fuj :help:

Asi by si s tým mala skúsiť niečo urobiť...ja som našla toto: http://www.pluska.sk/izahradkar/uzitkov ... rtkom.html, ale určite, keď popátraš po nete, nájdeš niečo, čo by ti pomohlo...
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Pach zo srsti a z iných príčin

Poslaťod pigie » Pia 23.10.2015 16:10

Dik, na jar mozem vyskusat, ak ich bude tak vela, teraz uz travnik hnojit nebudem, som hnojila zaciatkom oktobra. Ale ako prestalo prsat, je zase klud a dufam, ze uz aj ostane :hmm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť