Nadváha (obezita) a chudnutie

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: ako prinútiť psa schudnúť?

Poslaťod Silwuska » Štv 27.03.2008 9:04

ivanN píše:a stolicu ma dobru? tak skus zvisit krmne davky :smile: nechapem ako nemoze pribrat :smile:

no asi neji :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Amaguk » Štv 27.03.2008 9:25

Silwuska to presne vystihla. Neji :no:
mohla by som mu predlozit aj celeho vola, zje len tolko, kolko on chce. Bodka :ach:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Štv 27.03.2008 9:28

No moj zas ji :lol: mozem mu predlozit aj celeho vola a zi ho...a este si pyta nasup :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 27.03.2008 9:30

No Silwus, to by si rozumeli. Odkedy sme vysadili granule, tak u chýba záklopka. Čakám, kedy mu to vylezie z uší. :ha:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Štv 27.03.2008 9:35

Ani nehovor...a mne to vzdy urobi taku radost ked vsetko zozere...ale teraz ked mu davam menej, tak to ma hned v sebe a 5 minut vylizuje prazdnu misku a pritom hadze na mna "oci" ...je mi to hrozne luto, ale nedam vac..nedam :nie:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivanN » Štv 27.03.2008 9:55

dobry šrotovnik, to naš maly bradač, je taký až sa mi rozum zastavi, ked vidim, co vsetko pozerie, raz sme mali odlozene kosti na tacke z dvoch kuriat, z dvoch kacic a nejake zbytky a ten blazon to vsetko zozral, mali sme to odlozene vonku na zahrade a on to nasiel, hladali sme ho celi den kde je a večer sme ho nasli v zahrade vyvaleneho ako spal a to brucho, ked som zbadal skoro som odpadol :haha:
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa

Nadváha

Poslaťod Sim » Štv 09.04.2009 9:45

Ako proti nej?
Budeme mat s nou asi problem lebo Perla je tearz nejaka tucnejsia a pri tom dostava uz aj menej žrat tak neviem mnoo
Dakujem za rady

P.S.nenasla som taku temu a pouzila som aj hladat....ak uz taka existuje tak sorry
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa

Re: Nadváha

Poslaťod margot » Štv 09.04.2009 9:48

zvýšiť pohyb... napr. behanie ráno, rôzne športy, plávanie, turistika.... a znížiť energetický príjem potravy.... :smile: malo by to pomôcť... musí jednoducho vydať viac energie ako prijíme..... :no:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sim » Štv 09.04.2009 9:52

tak tu stravu sme uz znizili....zaciname behat a aj agility......taak snad sa nam to podari...
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod margot » Štv 09.04.2009 9:55

tak držím palce... :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sim » Štv 09.04.2009 9:58

dakujem
ak by mal este nejake rady....
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tobin » Štv 09.04.2009 10:09

Obrázok
Tobin
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod margot » Pia 10.04.2009 15:34

simuska: potom sa nezabudni ozvať ako sa darí :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod elienka » Pia 10.04.2009 20:57

no moja bordera začala byť troška tučnejšia akoby mala byť, lebo keď sa ozimilo, tak som im zvýšila kalorický príjem. Lenže metabolizmus sa s tým vyrovnal, zima skončila, teploty už dávno nie sú pod mínusom. Navážila som jej 20 kg, a myslím že cca 2 kg má nadváhu :pac: . Takže škrtli sme raňajky, dostáva len večeru. Žiadne piškóty, len občas, predtým kľudne za výcvik zožrala aj pol balíka. Teraz využívam jej silnú motiváciu na aport a namiesto mlsiek sme kúpili 27 tenisových loptičiek. Je to jej najväčšia odmena za cvičenie. Napr. teraz je skoro 10 hod večer a my ešte stále aportujeme. Začali sme s frisbee trošičku. Má teraz brutálny postreh. Keď sa rozcvičí, tak ak jej hodím loptičku rovno na ňu akoukoľvek silou a rýchlosťou, tak ju presne chytí, je to otázka jej cti.
no a váha - hlásim -0,8 kg :jupi:
elienka
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod margot » Pia 10.04.2009 21:01

elienka, to gratulujeme.... ja sa skôr bojím, že tá moja je až príliš chudá :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Starostlivosť