Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod anemika » Ned 20.02.2011 20:13

Skus ocka pretierat tym mokrym tamponom,chlpky sa mozu prichytit, ak nie, tak tie diamantove oci pomahaju, ale pockala by som.Drzim prsty!!
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 22.02.2011 15:37

Máme problém so zažltnutými chlpmi, ale od moču. Pes si permanentne ocikáva predné nohy a chlpy na zástavách už teda zďaleka niesu biele, hoci mu to takmer denne oplachujem a dosť často - aj viac ako raz to týždňa, mu to umývam aj šampónom, pretože to jednoducho aj páchne. No napriek tomu sú tie chlpy zažltnutné, skoro až do hnedého nádychu. Netvrdím, že je to výlučne ocikané, hoci hlavne, isto je to aj od bežného prachu a hliny, ale nepomáha na to bieliaci šampón. Skúšali sme beu a KW.
Počula som o všeličom, aj že šťava z citróna vybieluje, poprípade mi bolo doporučené dať na srsť Savo :oo: . No neviem. Fakt neviem čo s tým. Bojím sa mu na to kydať nejaké kyslé veci typu toho citróna. Má tie chlpy veľmi jemné a vatové, nechcem ich dokašlať ešte viac.
Máte nejaký nápad?
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod anemika » Pia 25.02.2011 14:31

Ulfheiðr

Tak teda- savo by som urcite na psa nedala- boze, ved je to strasna sila. Hoci, u nas v susedstve,je vodiaci pes- labros svetly a toho kupu gelom na pranie na bielu vlnu :oo:
Ja davam psovi bieliaci sampon od All systems- neriedim na tie partie a vzdy vybielil uplne. Ale nechala som cca 3min.posobit, potom som este raz opakovala a nakoniec som este dala obvykly sampon.
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 26.02.2011 18:08

Vďaka za tip, skúsim to pozrieť na e-bay. :jop: :yes: Lebo Bea, aj KW pekne umyjú srsť, pes po nich doslova žiari. Ale aj keď to nechám pôsobiť neriedené, tak s takým zažratým si neporadia. Moč je zjavne agresívna vec. :plac:

to Savo je aj podľa mňa pekná chobotina, len som to dala pre zaujímavosť, že aj také odporúčanie môže človek dostať od psíčkarov. :ach:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod anemika » Sob 26.02.2011 21:14

Kozmetiku All systems predava fy Profikozmetika, chodia aj na kazdu vstavu.
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod tonamie » Ned 27.02.2011 9:57

All system má aj bieliaci gél, na problémy so škvrnami od moču, len tie ceny :ach: http://www.profikozmetika.sk/index.php/ ... gory_id=31
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod ZdenulkaM » Štv 23.02.2012 12:17

nasej elis som na chrbte objavila pasiky tmavsej hnedej farby - krmena je konzervami gran carno a granulami acana :nwm: skusim vylucit na mesiac granule a budem ju krmit len konzervou :nwm:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod Lindchen » Štv 23.02.2012 12:21

Sleduj si obsah betakaroténu v krmive. Nemusia to robiť granule, može to robiť aj konzerva.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod Emily » Štv 23.02.2012 12:58

ahojte
ako som ste si vsimli tuto temu som zalozila ja. :hi:
a zarucene Vam mozem povedat, ze NIC NEPOMOZE zazltnutej srsti od mocu. Teda okrem ozaj takych "fajnych" produktov ako SAVO, alebo neriedeny peroxid vodika. Ja som asi vyskusala vsetky sampony a All System bol najlepsi, ale aj tak to nepomohlo, v takom efekte aky som potrebovala a to sme psa kupali a fukali kazdy tyzden a na najviac zazltnute miesta (aj flaky od krvi) som davala neriedene. Skusila som pudre, gely a co ja viem co este.
Nic nepomoze.
Trvalo to 2 roky, kym pes preplzol a aspon na slnku nevyzeral nejaky zazltnuty.
Vecer sem dam fotky.

Lindchen! :jop: suhlasim!

Offtopic: P.s.: Profikozmetika nema v ponuke ten sampon, ale na vystave som ho videla (cca 5 galonov za 53 eur) a vydrzal dlho. Na 3 samikov a kazdy tyzden kupanie. mozno aj 1,5 roka.
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod Gulino » Pia 24.02.2012 16:25

All systems teraz ponuka aj eschop- zoofast, nakolko profikozmetika uz asi nema zaujem o tieto sampony. ja to objednavam, ak mam viac ako 25 eur objednavku, nemam postovne. Mne nevadi, ze su to Poliaci.
Gulino
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod Zuzka M. » Sob 18.08.2012 11:03

AHOJTE prosím o radu, mám doma fenku am. kokeršpaniela teraz bola v mladých aj napriek veľkej konkurencii dostala V2, ale boli sme upozornení na farbu srsti má byť čierna, problém je v tom že nohy a boky máme také do hneda aj keď od kože rastie nová čierna srsť, ROZHODCA mi poradil aby som pozisťovala od iných čo chovajú čierne psy čím kŕmia a skúsila iné krmivo, teraz dávam BOSCH. chcela by som nieco v strednej cenovej kategórií. Dakujem za rady :king:
Zuzka M.
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod Zuzulienka » Uto 08.01.2013 15:52

Ahojte moja 9 mesačná fenka má oranžové fliačiky pod očkami viem že u Shihtzu a iných psíkov je to bežné videla som kopu bytových malých psíkov s takouto srsťou ale chcela by som jej to nejako vybieliť. Poradí mi niekto? Kúpila som diamantové oči ale niektorý tvrdia že to nepomáha. Čítala som že to môže byť aj granulkami ale stále kŕmim eminentkami. Našla som na itnternete niečo takéto http://laserlites.sk/vybielovace.html je to hneď druhý výrobok vyzerá byť dobrý síce stojí 25 eur ale za pokus by to stálo len neviem či tejto stránke môžem veriť a bez problémov objednať. Má niekto s týmto alebo iným výrobkom nejaké dobré skúsennosti?
Zuzulienka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod Snezienka123 » Pia 11.01.2013 8:16

S tým produktom nemám žiadne skúsenosti, takže v tomto ti neporadím, ale so stránkou LaserLites áno a môžem ti ju odporučiť.
Reagujú na objednávky promptne, vždy mi všetko prišlo od nich v poriadku a včas.
Ja mám od nich kondicionér, rozčesávač, Silk a aj výstavný olej a som spokojná...všetko čo mám od nich sa riedi vo vysokom pomere, čiže to aj vydrží dlho, aj keď si kúpiš to najmenšie balenie (ja mám tuším všetko 250 ml balenia)
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod bela2001 » Uto 29.01.2013 17:41

mojej fenke sa zmenila srst,teda iba na bruchu,labkach po granuliach Trainer Fitness Rabit and Potatoes,ale po par dnoch to zmizlo
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Zažltnutá srsť , iné sfarbenie srsti

Poslaťod sarach » Sob 02.02.2013 13:08

Na mojom som zbadala hnednutie. Spočiatku (cca 3 mesiace dozadu) som si myslela, že je to od granúl ProPlan (aj reakcie na tieto granule udávali zaregistrované hnednutie srsti). Ale už ich pár mesiacov nepoužívame a hnednutie je stále. Takže pravdepodobne gény, nakoľko aj keď je čierny jak uhoľ, môže po maminke byť bledo hnedý. Som len zvedavá ako bude vyfarbený vo svojej finálnej verzii. :lol:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

PredchádzajúciĎalší

Späť na Starostlivosť