Miska s vodou a mráz

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: miska s vodou a mraz...

Poslaťod wildrane » Uto 06.01.2009 0:29

Ja vodu v kotercoch cez zimu ked mrzne nenechávam, psíkov venčíme min 3 x denne, vtedy im nalejem vodu do misiek nech sa napiju, za 5 min ju vylejeme, a dalsiu dostanú až pri dalsom venčení, krmivo /granule/ podávam vždy namočené vo vode- tie dostávajú 2 x týždenne, 5 x týždenne sú krmené mäsom a doplnkami k masu, cez zimu je konzistencia potravy redšia, pri zachovaní potrebnej dávky mäsa a prílohy na zimné obdobie. Je pravda, že aj vodu, ktorú majú podávanú 3 x denne, málokedy pijú, väčšinou len ked sa moc vylietajú, alebo majú velký záber na cvičákau
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: miska s vodou a mraz...

Poslaťod meraja » Uto 06.01.2009 9:33

No my vodu skoro vôbec nedávame lebo vždy žerú sneh.A aj keď im ju nalejem nechajú ju tak a potom im zamrzne.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: miska s vodou a mraz...

Poslaťod Fraga » Uto 06.01.2009 14:54

jj tiež s tym mame problém :ua:, ale vodičku ponúkam tak cca raz za tri hodky...
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: miska s vodou a mraz...

Poslaťod Federika » Uto 06.01.2009 15:08

Ron je na zahrade a babka je doma, tak my to riesime tak, ze jednu misku ma dnu a druhu von a bud sa napije dnu alebo mu misky vymenime. Jedna sa dnu roztopi a moze pit z druhej. A aj tak papa sneh, takze sa nebojim, ze nema dostatok vody.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: miska s vodou a mraz...

Poslaťod Mackie » Uto 06.01.2009 17:16

ja mam psa v byte v teple a aj tak nepije vodu ako je den dlhy, vonku pooblizuje sneh a lad a potom sa nalocha az po veceri alebo po prechadzke
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: miska s vodou a mraz...

Poslaťod Elar » Uto 06.01.2009 17:43

to moja tiež.. keď môže tak radšej sa napije z kaluže alebo ten sneh.. alebo hociakú inú vodu len nie tú z misky.. z misky pije len vtedy keď už fakt nemá na výber :smile: a keď ju má zamrznutú tak ju preklopí.. vybere si ten kus ľadu a ten okusuje a ožužláva :pac:
Chovateľská stanica z Devínskej
Zuzana Melkusová
www.zdevinskej.vlciak.eu
Elar
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 286
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: miska s vodou a mraz...

Poslaťod Aris » Uto 06.01.2009 20:36

Rony tiež vodu z misky nechce. Radšej sa nažere snehu :pac: Ináč to riešim tak, že jedna je pod kachlámi( ako sa to povie spisovne?) druhá je vonku a mením. A teplú mi nechce.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: miska s vodou a mraz...

Poslaťod Bára » Sob 10.01.2009 22:39

No mojej je úplne jedno, či má teplú alebo ľadovú vodu, vyslope všetko.. Teraz v zime občas žerie aj sneh, ale radšej sa napije z misky. Keď je iba tesne pod nulou, tak voda v miske nezamrzne, ak ju dám do predsiene :smile: Inak keď vidím, že je tam ľad, tak proste nalejem opäť čistú vodu.
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: miska s vodou a mraz...

Poslaťod Sheena » Pon 12.01.2009 18:38

Keď voda v miske zamrzne, tak ju rozmrazíme a dáme čerstvú.. takú letnú, proste ani teplú, ani studenú :smile: a meníme vždy, keď si všimneme. Keď nemá vodu, tak spapá sneh :smile:
Sheena
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Modra

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť